Cetona

Toscana

273 m2 63675 m2 4 4 Ref. 5852 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • Panoramisch uitzicht
  • 35 km van meer
  • 125 km van zee
  • 5 km van dorp
  • Tuin
  • Terras
  • CV
  • Open Haard
  • Garage: ja
  • Zwembad: Te realiseren
  • Status: Beschikbaar

Deze property bestaat uit een boerderij met twee verdiepingen met traditionele stenen gevels en een karakteristieke 6-koloms portiek die als volgt is ingedeeld:

op de begane grond bevindt zich een grote en lichte woonkamer met open haard, biljarttafel en eetkamer, keuken en badkamer. Als we naar de eerste verdieping gaan, met toegang via een interne houten trap en van buitenaf, met een stenen trap, vinden we het slaapgedeelte met 4 slaapkamers en 3 badkamers.
Naast de boerderij staat een gerenoveerd bijgebouw. De andere 2 gebouwen momenteel worden gebruikt als houtschuur en stal. De woning heeft een groene tuin met mediterrane planten en pijnbomen waar u in gezelschap aangename zomer- en lenteavonden kunt doorbrengen. Een panoramisch zwembad van 11,5 x 5 is in aanbouw. Op het terrein bevindt zich ook een prachtige kelder met bakstenen bogen en hoge gewelfde plafonds, in de kelder bevinden zich ook traditionele tufsteengrotten. Verder zijn er nog 2 gebouwen voor magazijngebruik en opslag van landbouwvoertuigen. Het land beslaat ongeveer 5,7 hectare gecertificeerde biologische teelt, bestaande uit 3,87 hectare wijngaarden met de IGT Toscana-aanduiding, waarvan 2 hectare in productie en 1,8 hectare in de herbeplantingsfase. De variëteit van de wijn is als volgt verdeeld: Sangiovese 1 ha, Trebbiano Toscano 1 ha, 40 jaar oud, nieuwe Ciliegiolo aanplant 1,87 ha jaar 2024 Heden 1,8 hectare olijfgaard met 700 planten in productie, waaronder 100 meer dan honderd jaar oude planten .

De woning is gelegen in een rustige omgeving maar tegelijkertijd dichtbij het dorp Cetona, op ongeveer 4,5 km afstand. Het oude dorp Cetona is een middeleeuws centrum dat zeer gewild is bij literaire figuren en kunstenaars van over de hele wereld vanwege de rust en de schoonheid van de landschappen. Het is gemakkelijk bereikbaar dankzij de nabijheid van de afritten van de snelweg Chiusi-Chianciano Terme en Fabro. Historische steden zoals Florence, Siena, Arezzo, Montepulciano, Pienza, Orvieto zijn niet ver weg en ook verschillende kuurcentra zoals die van San Casciano dei Bagni, Bagno Vignoni en Bagni San Filippo.

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Toscana)

200 m2 9800 m2 Ref. 6322

Villa/Boerenhuis
De Toscaanse Droom! Vrijstaand en keurig gerestaureerd boerenhuis met 4 slaapkamers en schitterend uitzicht. 1 Ha grond

€ 530.000
• Verkocht

Volterra

Toscana

360 m2 12000 m2 Ref. 6134

Villa/Boerenhuis
Karakteristiek landhuis, gerestaureerd, zwembad, 4 slaapkamers, panorama

Verkocht € 895.000

Hetzelfde type woning

250 m2 5900 m2 Ref. 6330

Villa/Boerenhuis
Op ongeveer 15 km van Acqui Terme, op een zeer panoramische en rustige locatie, midden in het groen, bieden wij dit mooie pand aan, bestaande uit een vrijstaand huis dat eind jaren '70 is gebouwd en in uitstekende staat verkeert, een bijgebouw en ongeveer 6.000 m² grond.

€ 175.000
240 m2 700 m2 Ref. 6329

Villa/Boerenhuis Dorpshuis
In het centrum van het dorp Maranzana ligt dit prachtige landhuis, dat momenteel is verdeeld in 3 onafhankelijke woningen, maar gemakkelijk kan worden samengevoegd tot een elegante eengezinswoning.

€ 198.000

In dezelfde prijsklasse

95 m2 192 m2 Ref. 6321

Villa/Boerenhuis
Villa Dolce Vita, gelegen in de mediterrane natuur van Baia Santa Reparata, biedt luxe, privacy en comfort. Slechts 1 km van het strand en 2,5 km van Santa Teresa, beschikt het over een 800 m² tuin, artistiek zwembad, Jacuzzi, solarium met zeezicht, veranda’s en portieken met barbecue, twee buitendouches, drie slaapkamers met ensuite, moderne keuken, lichte woonkamer en airconditioning. Centrale verwarming, pelletkachel, open haard en alarmsysteem completeren het geheel. Perfect voor privévakanties of seizoensverhuur en tevens een uitstekende investering in één van de mooiste gebieden van Noord-Sardinië. Bekijk video.

€ 980.000
500 m2 50000 m2 Ref. 6320

Villa/Boerenhuis
Dit prachtige landgoed, bestaande uit een hoofdgebouw, een bijgebouw en een 5 hectare park, heet “Tenuta Paganona” en ligt op het platteland, op slechts 1,5 km van het stadje Acqui Terme.

€ 920.000