Cetona

Toscana

273 m2 63675 m2 4 4 Ref. 5852 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • Panoramisch uitzicht
  • 35 km van meer
  • 125 km van zee
  • 5 km van dorp
  • Tuin
  • Terras
  • CV
  • Open Haard
  • Garage: ja
  • Zwembad: Te realiseren
  • Status: Beschikbaar

Deze property bestaat uit een boerderij met twee verdiepingen met traditionele stenen gevels en een karakteristieke 6-koloms portiek die als volgt is ingedeeld:

op de begane grond bevindt zich een grote en lichte woonkamer met open haard, biljarttafel en eetkamer, keuken en badkamer. Als we naar de eerste verdieping gaan, met toegang via een interne houten trap en van buitenaf, met een stenen trap, vinden we het slaapgedeelte met 4 slaapkamers en 3 badkamers.
Naast de boerderij staat een gerenoveerd bijgebouw. De andere 2 gebouwen momenteel worden gebruikt als houtschuur en stal. De woning heeft een groene tuin met mediterrane planten en pijnbomen waar u in gezelschap aangename zomer- en lenteavonden kunt doorbrengen. Een panoramisch zwembad van 11,5 x 5 is in aanbouw. Op het terrein bevindt zich ook een prachtige kelder met bakstenen bogen en hoge gewelfde plafonds, in de kelder bevinden zich ook traditionele tufsteengrotten. Verder zijn er nog 2 gebouwen voor magazijngebruik en opslag van landbouwvoertuigen. Het land beslaat ongeveer 5,7 hectare gecertificeerde biologische teelt, bestaande uit 3,87 hectare wijngaarden met de IGT Toscana-aanduiding, waarvan 2 hectare in productie en 1,8 hectare in de herbeplantingsfase. De variëteit van de wijn is als volgt verdeeld: Sangiovese 1 ha, Trebbiano Toscano 1 ha, 40 jaar oud, nieuwe Ciliegiolo aanplant 1,87 ha jaar 2024 Heden 1,8 hectare olijfgaard met 700 planten in productie, waaronder 100 meer dan honderd jaar oude planten .

De woning is gelegen in een rustige omgeving maar tegelijkertijd dichtbij het dorp Cetona, op ongeveer 4,5 km afstand. Het oude dorp Cetona is een middeleeuws centrum dat zeer gewild is bij literaire figuren en kunstenaars van over de hele wereld vanwege de rust en de schoonheid van de landschappen. Het is gemakkelijk bereikbaar dankzij de nabijheid van de afritten van de snelweg Chiusi-Chianciano Terme en Fabro. Historische steden zoals Florence, Siena, Arezzo, Montepulciano, Pienza, Orvieto zijn niet ver weg en ook verschillende kuurcentra zoals die van San Casciano dei Bagni, Bagno Vignoni en Bagni San Filippo.

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Toscana)

232 m2 4800 m2 Ref. 6459

Villa/Boerenhuis
Karaktervol vrijstaand huis met fienile, 5 slaapkamers en 4800 m2 grond, op loopafstand van dorpskern.

€ 370.000
230 m2 2000 m2 Ref. 6455

Villa/Boerenhuis Dorpshuis
Comfortabele villa in eigenzinnige stijl, met zwembad, grote tuin, 3 slaapkamer en uitstekende ligging t.o.v. alle beroemde Toscaanse steden en luchthavens

€ 600.000

Hetzelfde type woning

100 m2 7500 m2 Ref. 6523

Villa/Boerenhuis
Villa gelegen in het prachtige Apulische landschap, omringd door olijfbomen en gelegen op een verhoogde positie op een perceel van circa 7.500 m². De woning van ongeveer 100 m² beschikt over lichte en sfeervolle ruimtes, waaronder een ruime leefruimte met open haard, keuken, 3 slaapkamers, een badkamer en een grote veranda die ideaal is om in alle rust van het buitenleven te genieten. Verder beschikt de villa over een authentieke houtoven, barbecue, berging en een panoramisch dakterras met uitzicht op de omliggende natuur. Een uitstekende villa als privéwoning of vakantiewoning, op korte afstand van Ostuni en de zee. 

€ 190.000
325 m2 2500 m2 Ref. 6522

Villa/Boerenhuis
Prachtig gerestaureerde boerderij van circa 325 m² in Le Marche met panoramisch uitzicht op de Sibillini-bergen, vijf slaapkamers, ruime portico en volledig omheinde tuin van circa 2.500 m². De woning beschikt over hoogwaardige afwerking, een terras met spectaculair uitzicht en een vrijstaand bijgebouw met diverse gebruiksmogelijkheden, op korte afstand van Montegiorgio en de kust.

€ 615.000

In dezelfde prijsklasse

250 m2 1000 m2 Ref. 6479

Villa/Boerenhuis Dorpshuis
Gelegen in Arzachena, de hoofdstad van de Costa Smeralda, biedt deze ruime villa met 6 slaapkamers en 4 badkamers, zwembad en tuin een unieke kans voor wie het hele jaar door comfortabel wil wonen en werken. Het levendige dorp beschikt over alle essentiële voorzieningen zoals winkels, restaurants, scholen en services, ideaal voor permanente bewoning. Op slechts 15 minuten van de prachtige stranden en 30 minuten van Olbia luchthaven en haven. Dankzij de royale indeling is deze woning bovendien uitermate geschikt als charmante B&B of rendabele investering.

€ 900.000
250 m2 55000 m2 Ref. 6351

Villa/Boerenhuis B&B/Agriturismo
Te koop: een prachtig gerenoveerde en zeer succesvolle Agricamping / Agriturismo in het zuiden van Le Marche. Deze volledig operationele hospitality-onderneming beschikt over een hoofdwoning, diverse appartementen, uitgebreide camping- en glampingfaciliteiten, een groot zwembad en 5,5 hectare grond. De huidige jaaromzet bedraagt ongeveer €144.000.

€ 950.000