Deze property bestaat uit een boerderij met twee verdiepingen met traditionele stenen gevels en een karakteristieke 6-koloms portiek die als volgt is ingedeeld:
op de begane grond bevindt zich een grote en lichte woonkamer met open haard, biljarttafel en eetkamer, keuken en badkamer. Als we naar de eerste verdieping gaan, met toegang via een interne houten trap en van buitenaf, met een stenen trap, vinden we het slaapgedeelte met 4 slaapkamers en 3 badkamers.
Naast de boerderij staat een gerenoveerd bijgebouw. De andere 2 gebouwen momenteel worden gebruikt als houtschuur en stal. De woning heeft een groene tuin met mediterrane planten en pijnbomen waar u in gezelschap aangename zomer- en lenteavonden kunt doorbrengen. Een panoramisch zwembad van 11,5 x 5 is in aanbouw. Op het terrein bevindt zich ook een prachtige kelder met bakstenen bogen en hoge gewelfde plafonds, in de kelder bevinden zich ook traditionele tufsteengrotten. Verder zijn er nog 2 gebouwen voor magazijngebruik en opslag van landbouwvoertuigen. Het land beslaat ongeveer 5,7 hectare gecertificeerde biologische teelt, bestaande uit 3,87 hectare wijngaarden met de IGT Toscana-aanduiding, waarvan 2 hectare in productie en 1,8 hectare in de herbeplantingsfase. De variëteit van de wijn is als volgt verdeeld: Sangiovese 1 ha, Trebbiano Toscano 1 ha, 40 jaar oud, nieuwe Ciliegiolo aanplant 1,87 ha jaar 2024 Heden 1,8 hectare olijfgaard met 700 planten in productie, waaronder 100 meer dan honderd jaar oude planten .
De woning is gelegen in een rustige omgeving maar tegelijkertijd dichtbij het dorp Cetona, op ongeveer 4,5 km afstand. Het oude dorp Cetona is een middeleeuws centrum dat zeer gewild is bij literaire figuren en kunstenaars van over de hele wereld vanwege de rust en de schoonheid van de landschappen. Het is gemakkelijk bereikbaar dankzij de nabijheid van de afritten van de snelweg Chiusi-Chianciano Terme en Fabro. Historische steden zoals Florence, Siena, Arezzo, Montepulciano, Pienza, Orvieto zijn niet ver weg en ook verschillende kuurcentra zoals die van San Casciano dei Bagni, Bagno Vignoni en Bagni San Filippo.
Bekijk deze selectie van alternatieven:
Appartement/In borgo
Prachtige sfeervolle woning met eigen tuin, 2 slaapkamers en grote berging in souterrain, in borgo met zwembad en subliem panorama op 4,5 km van Volterra
Villa/Boerenhuis
Comomeer. Vercana - In de gemeente Vercana, op slechts 1 km van het gezellige dorp Domaso met alle voorzieningen en het meer, ligt dit karakteristieke huis, met een ruime natuurlijke privétuin van 1500m2 en uitzicht op het meer. De zonnige noord-westoever van het Comomeer, is erg geliefd onder de sportieve vakantieganger. Het is de ideale omgeving voor watersporters, wandel-en fiets liefhebbers, en natuurlijk gastronomie en wijnliefhebbers.
Villa/Boerenhuis
Authentieke stazzo gallurese in het groene binnenland van Luogosanto, waar rust, natuur en traditie samenkomen. De woning beschikt over een keuken, een ruime woonkamer met open haard, twee slaapkamers met elk een eigen badkamer, waarvan één met aparte ingang. Omgeven door circa 2 hectare land met fontein, stenen omheining en waterput. Ongemeubileerd, voorzien van airconditioning. Ideaal voor wie het pure Sardinië wil beleven, op slechts 20 km van het strand en dichtbij karakteristieke dorpen.
Villa/Boerenhuis
Villa Dolce Vita, gelegen in de mediterrane natuur van Baia Santa Reparata, biedt luxe, privacy en comfort. Slechts 1 km van het strand en 2,5 km van Santa Teresa, beschikt het over een 800 m² tuin, artistiek zwembad, jacuzzi, solarium met zeezicht, veranda’s en portieken met barbecue, twee buitendouches, drie slaapkamers met ensuite badkamer, moderne keuken, lichte woonkamer en airconditioning. Centrale verwarming, pelletkachel, open haard en alarmsysteem completeren het geheel. Perfect voor privévakanties of seizoensverhuur en tevens een uitstekende investering in één van de mooiste gebieden van Noord-Sardinië. Bekijk video.
Villa/Boerenhuis
Dit prachtige landgoed, bestaande uit een hoofdgebouw, een bijgebouw en een 5 hectare park, heet “Tenuta Paganona” en ligt op het platteland, op slechts 1,5 km van het stadje Acqui Terme.