In de populaire strandzone van Fontanebianche verkopen we twee kleine villa's van respectievelijk 100m² en 50m², op ongeveer 400 meter van het witte fijne strand.
De villa van 100m² bestaat uit: Ruime hal met woonkamer en een thermo-geventileerde open haard die het hele huis verwarmt, 2 slaapkamers, badkamer, grote keuken-woonkamer van waaruit er toegang is tot de grote achterveranda, patio voor de hoofdingang.
Het huis van 50m² bestaat uit een keuken-woonkamer van waaruit er toegang is tot de achterveranda, slaapkamer, badkamer. De kamers zijn allemaal voorzien van airconditioning, inbraakwerende deuren en thermisch onderbroken ramen met dubbele beglazing. De twee huizen delen alleen de hoofdingang vanaf de poort en zijn onafhankelijk.
Buiten is er ook een houten schuur voor de opslag van gereedschap, allemaal op een stuk grond van 1500m² waar voldoende ruimte is voor de aanleg van een groot zwembad.
De villa's hebben een alarmsysteem en genieten van een goed onderhouden tuin en een eigen boorgat voor de watervoorziening. De minimarkt, kruidenierswinkels, kiosk, apotheek, tabakswinkel, pizzeria en restaurants liggen op ongeveer 200 meter afstand. De villa's zijn gebouwd in 2020 en worden verkocht met de complete inricht
Uitstekende woonoplossing, omdat het gebied het hele jaar door bewoond is, of als investering voor toeristische doeleinden.
De stad Syracuse ligt op ongeveer 15 km afstand. De barokke stad Noto ligt op slechts 8 km afstand, terwijl de luchthaven van Catania op ongeveer 45 minuten rijden ligt.
Het pand is volledig gedocumenteerd en in volledige overeenstemming met de huidige bouwvoorschriften en is aangesloten op de gemeentelijke riolering met betrekking tot de watervoorziening en septic drainage. heeft een reguliere bouwvergunning.
Bekijk deze selectie van alternatieven:
Villa/Boerenhuis
Prachtige villa met zwembad in Syracuse
Villa/Boerenhuis
Grote Villa met zwembad in Mellili
Villa/Boerenhuis
Prachtige villa van 180 m² met tuin van 500 m² en panoramisch terras van ca. 56 m². Bestaat uit ruime woonkamer met zeezicht, 4 slaapkamers, 3 badkamers, keuken, wasruimte, veranda en terrassen met Trani-steen. Recent gerenoveerd met hoogwaardige materialen en luxe afwerking. Exclusieve ligging op korte afstand van zee, ideaal als luxe residentie of vakantiehuis.
Villa/Boerenhuis
Prachtige villa van 161 m² met een perceel van 2.660 m², ruime binnenplaats en bijgebouw met kelder en houtoven. De villa bestaat uit een woonkamer met open haard, keuken, twee slaapkamers, twee badkamers, wasruimte, veranda’s en garage. Recent gerenoveerd, in uitstekende staat en met mogelijkheid om extra kamers te creëren. Ideaal als privéwoning of vakantiehuis, op slechts 2 km van Ceglie Messapica en dichtbij belangrijke centra en voorzieningen.
Appartement/In borgo
Comomeer, Menaggio - In de centraal aan het meer gelegen plaats Menaggio, op een steenworp afstand van het meer en het centrum van het dorp, bieden we een mooi appartement op de begane grond aan, met 1 slaapkamer en 1 badkamer en eigen ingang, in de exclusieve en volledig gerenoveerde Villa Eva.
Villa/Boerenhuis
Villa met zwembad op het platteland van de gemeente San Vito dei Normanni. De villa is gelegen op een perceel van ongeveer 1 hectare beplant met een eeuwenoude olijfboomgaard, citrusboomgaard en fruitbomen. Op een steenworp afstand van de meest suggestieve stranden in de regio. De luchthaven van Brindisi ligt op ongeveer 20 minuten rijden met de auto. Uitstekende prijs!