Imperia

Liguria

• Verkocht
210 m2 1600 m2 4 2 Ref. 5876 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • Zicht op zee
  • 6 km van zee
  • Tuin
  • Terras
  • CV
  • Open Haard
  • Airco
  • Garage: nee, wel parkeerplaats
  • Zwembad: Ja
  • Status: Verkocht

In de glooiende heuvels net boven Imperia, ruime villa met schitterend zeezicht.

De villa heeft 2 verdiepingen:

bovenverdieping: ruime woonkamer met mooie open keuken, toilet, hoofdslaapkamer met eigen badkamer.

Benedenverdieping: garage, wasruimte, 3 slaapkamers, toilet en ruime badkamer.

De woonkamer, met mooie houtkachel, loopt uit op een enorm terras met 360 graden uitzicht! De  volledig uitgeruste keuken komt uit op een overdekt terras met prachtig uitzicht op de bergen.

Een terras lager ligt het mooie zwembad met zowel uitzicht op zee als op de bergen. Rond de villa zijn diverse terrassen, omzoomd door groen en olijfbomen, die voor schaduw in de zomer zorgen. Er is ook een buitenkeuken.

Een prachtige, comfortabele villa van alle gemakken voorzien in een prachtige natuurlijke omgeving, maar toch heel dichtbij de kuststad Imperia met haar restaurants, terrasjes, winkels, vissersaaitje, prachtige zandstranden en het fietspad langs zee dat loopt tot voorbij Sanremo.

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Liguria)

130 m2 500 m2 Ref. 6211

Appartement/In borgo
Deel van een villa op de eerste heuvel van Porto Maurizio. Het halfvrijstaande deel van de villa bestaat uit een begane grond met een woonkamer en keuken, plus een bewoonbare zolder met een interne trap die toegang geeft tot de benedenverdieping bestaande uit een hal, twee badkamers, een bijkeuken, twee slaapkamers met openslaande deuren met toegang tot de privétuin. Bouwjaar 2020.

€ 385.000
55 m2 Ref. 6210

Appartement/In borgo
Twee-kamer appartement, compleet gerestaureerd, met ruim terras en prachtig zeezicht. Het appartement bevindt zich in een complex dichtbij zee en het centrum van Imperia. Er is een garagebox bij de prijs inbegrepen.

€ 2.600.000

Hetzelfde type woning

96 m2 1500 m2 Ref. 6283

Villa/Boerenhuis
Vrijstaande villa met prive zwembad in Castelllammare del Golfo

€ 399.000
100 m2 136 m2 Ref. 6282

Villa/Boerenhuis
Mooie villa met prive zwembad en zeezicht

€ 360.000

In dezelfde prijsklasse

235 m2 19305 m2 Ref. 6269

Villa/Boerenhuis
Deze ruime villa op het platteland van San Vito dei Normanni ligt op ongeveer 2 km van het stadscentrum en op slechts 9 km van de prachtige stranden van de Adriatische Zee. Er bestaat de mogelijkheid om een zwembad te bouwen met een maximale oppervlakte van 40 m². Neem contact met ons op voor een bezichtigingsafspraak of meer informatie over deze woning. 

€ 629.000
141 m2 141 m2 Ref. 6259

Villa/Boerenhuis Appartement/In borgo Dorpshuis B&B/Agriturismo
Prachtig gerenoveerde dorpswoning in San Pantaleo, van alle gemakken voorzien van de hand van de beroemde architect Jean-Claude LeSuisse. De villa heeft 3 slaapkamers met elk een ensuite badkamer en buitenterras of plaats, een living en ruime keuken. Ideaal als vakantiehuis voor prive gebruik maar ook voor het hogere segment toeristische verhuur. Mogelijkheid management en marketing te delegeren.

€ 655.000