Karaktervol en mooi gerestaureerde Casale (395 m2) met zwembad en te restaureren 'fienile'(70 m2) die kan gaan dienen als gastenverblijf. Het huis biedt 2 verdiepingen met gescheiden entree, die vrij eenvoudig te zijn herenigen door een inpandige trap te bouwen. De verdiepingen zijn als volgt ingedeeld: Op de begane grond, ruime living met toegang tot de tuin en overdekte loggia, ruime keuken, badkamer, wasruimte en technische ruimte. Op de eerste verdieping, in de huidige situatie bereikbaar via een externe trap, centrale living en gang naar 4 slaapkamers elk met een eigen badkamer.Extern is er een meer dan 6000 m2 metende tuin met zwembad van 12 x 5 meter met groot zonneterras in terracotta. De woning is voorzien CV op LPG, elektriciteit en leidingwater.
De ligging is absoluut landelijk, een oase van rust zoals die hier al sinds mensenheugenis heerst. Vanaf de openbare weg leidt een onverharde weg van circa 400 mt naar het huis. Het dorp Radicondoli ligt op circa 7 km terwijl,. Siena bereikt men in circa 35 min.De luchthaven van Firenze in iets meer dan een uur
Bekijk deze selectie van alternatieven:
Villa/Boerenhuis
B&B/Agriturismo
Mooi gerestaureerde Toscaanse boerderij met zwembad en 5 Ha grond. 5 ruime slaapkamers. Bijzonder mooi uitzicht.
Appartement/In borgo
Prachtige sfeervolle woning met eigen tuin, 2 slaapkamers en grote berging in souterrain, in borgo met zwembad en subliem panorama op 4,5 km van Volterra
Villa/Boerenhuis
Villa Barbara is een prachtig gerestaureerde natuurstenen boerderij in het glooiende landschap van Le Marche, met panoramisch uitzicht op de Sibillini Mountains en gelegen aan de rand van het Parco Nazionale dei Monti Sibillini, tussen Sarnano en San Ginesio. De woning van circa 331 m² beschikt over 5 slaapkamers en 5 badkamers, een zwembad (7 x 12 m), een omheinde tuin van circa 5.000 m² met fruitbomen en 15 hectare bosgrond, wat zorgt voor rust, privacy en prachtige uitzichten.
Villa/Boerenhuis
Deze karakteristieke woning ligt op het betoverende platteland van Ostuni en is zeer interessant als vakantiehuis of investering. De ligging is ideaal: slechts 5 km van de beroemde “Città Bianca” Ostuni en op korte afstand van de prachtige stranden van de Adriatische Zee. Een uitstekende kans voor wie op zoek is naar een authentieke woning in Puglia met zeezicht.
Villa/Boerenhuis
B&B/Agriturismo
Te koop: een prachtig gerenoveerde en zeer succesvolle Agricamping / Agriturismo in het zuiden van Le Marche. Deze volledig operationele hospitality-onderneming beschikt over een hoofdwoning, diverse appartementen, uitgebreide camping- en glampingfaciliteiten, een groot zwembad en 5,5 hectare grond. De huidige jaaromzet bedraagt ongeveer €144.000.
Villa/Boerenhuis
Villa Dolce Vita, gelegen in de mediterrane natuur van Baia Santa Reparata, biedt luxe, privacy en comfort. Slechts 1 km van het strand en 2,5 km van Santa Teresa, beschikt het over een 800 m² tuin, artistiek zwembad, jacuzzi, solarium met zeezicht, veranda’s en portieken met barbecue, twee buitendouches, drie slaapkamers met ensuite badkamer, moderne keuken, lichte woonkamer en airconditioning. Centrale verwarming, pelletkachel, open haard en alarmsysteem completeren het geheel. Perfect voor privévakanties of seizoensverhuur en tevens een uitstekende investering in één van de mooiste gebieden van Noord-Sardinië. Bekijk video.