Ostuni

Puglia

95 m2 14000 m2 3 3 Ref. 5941 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • Panoramisch uitzicht
  • 18 km van zee
  • 4 km van dorp
  • Tuin
  • Terras
  • Zwembad: Ja
  • Status: Beschikbaar

Kenmerken:

  • Woonoppervlakte: 95 m²
  • Perceeloppervlakte: 14.000 m²
  • Zwembad: 40 m²
  • Veranda: 50 m²
  • Slaapkamers: 3
  • Badkamers: 3

Te koop op een panoramische positie, een ruwbouw villa van ongeveer 95 m² met zwembad.

Het pand ligt op een paar kilometer van Ostuni en in een zeer rustige omgeving en is gebouwd op een perceel van ongeveer 14.000 m² beplant met olijfbomen.

Intern zal de villa de beschikking hebben over een grote woonkamer/keuken van circa 35 m², drie slaapkamers met elk een eigen badkamer en vervolgens genieten van een prachtige en panoramische grote veranda van circa 50 m².

De villa zal worden voorzien van uitstekende thermische isolatie, een technische ruimte, een zwembad (4 x 10 meter) en een groot waterreservoir.

Het pand zou een uitstekend woonhuis of een luxe toeristische accommodatie kunnen worden, mede dankzij de uitstekende ligging, niet ver van de verschillende voorzieningen.

De vraagprijs bedraagt ​​€ 450.000,00 en bestaat uit de verkoop van het pand in de huidige staat, dat wil zeggen in de ruwbouwstaat. De vraagprijs van € 850.000,00 bestaat uit de verkoop van het opgeleverde pand.

 

  • Ostuni Puglia
  • Ostuni Puglia
  • Ostuni Puglia
  • Ostuni Puglia
  • Ostuni Puglia
  • Ostuni Puglia
  • Ostuni Puglia
  • Ostuni Puglia
  • Ostuni Puglia
  • Ostuni Puglia
  • Ostuni Puglia
  • Ostuni Puglia
  • Ostuni Puglia
  • Ostuni Puglia
  • Ostuni Puglia
  • Ostuni Puglia
  • Ostuni Puglia
  • Ostuni Puglia
  • Ostuni Puglia

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Puglia)

100 m2 18000 m2 Ref. 6639

Villa/Boerenhuis
In het hart van de betoverende Valle d’Itria ligt deze sfeervol gerestaureerde trullo, waar authentieke architectuur en eigentijds design harmonieus samenkomen. De circa 100 m² grote woning biedt modern comfort, terwijl het royale landgoed van 18.000 m² garant staat voor rust, privacy en een prachtig panoramisch uitzicht. De fraai aangelegde tuin, het privézwembad, de pizza-oven en de jeu-de-boulesbaan maken het buitenleven compleet. Een karakteristieke lamia biedt bovendien mogelijkheden voor een zelfstandige dependance. Dankzij de gunstige ligging nabij charmante historische stadjes en de Adriatische kust, én het bewezen succesvolle verhuurverleden, is dit een unieke kans voor wie Italiaans genieten wil combineren met aantrekkelijk investeringspotentieel.

€ 535.000
176 m2 10500 m2 Ref. 6628

Villa/Boerenhuis
In het prachtige landschap van de Alto Salento biedt deze elegante woning circa 176 m² woonoppervlakte, waarbij de authentieke charme van de traditionele Pugliese architectuur wordt gecombineerd met hedendaags comfort en hoogwaardige afwerking. De met lokale natuursteen en hoogwaardige materialen zorgvuldig gerenoveerde woning beschikt over 8 vertrekken, 2 badkamers, karaktervolle en sfeervolle leefruimtes, een privézwembad van circa 50 m² en maar liefst 10.500 m² grond. Een exclusieve en volledig private plek voor wie de authentieke sfeer en levensstijl van Puglia wil ervaren. Tegelijkertijd biedt de woning uitstekende mogelijkheden als luxe vakantieresidentie of als investering in de toeristische verhuur. Op slechts circa 25 minuten van de luchthaven van Brindisi en 20 minuten van de Adriatische kust.

€ 715.000

Hetzelfde type woning

425 m2 46740 m2 Ref. 6641

Villa/Boerenhuis
Villa Orizzonti is een hoogwaardig gerenoveerd landhuis nabij San Ginesio, Le Marche, met circa 300 m² woonoppervlakte, vier slaapkamers, drie badkamers en een gastentoilet. De woning is in 2022 uitgebreid gerenoveerd en beschikt over moderne voorzieningen, waaronder een warmtepomp, een LPG-ketel, een fotovoltaïsch systeem van 6 kW en een laadpunt voor elektrische auto's. Buiten liggen een aangelegde tuin van circa 5.000 m², een zwembad van 15 × 4 meter en een overdekte loggia. Het eigendom omvat tevens een vrijstaande garage van circa 125 m² en 4,7 hectare grond, met panoramisch uitzicht op het Sibillini-gebergte, Monte Conero en het omliggende landschap.

€ 1.050.000
230 m2 200 m2 Ref. 6640

Villa/Boerenhuis Dorpshuis
Moderne villa uit 2016, gelegen in het historische stadje Santa Vittoria in Matenano, Le Marche. Dankzij de ligging in het stadje bevinden het centrale plein en de dagelijkse voorzieningen zich op loopafstand. De villa beschikt over circa 230 m² woonoppervlakte, zes slaapkamers, vier badkamers, een gastentoilet, een tuin van circa 200 m², een privézwembad van 5 × 8 meter, een veranda met pergola en een ruim dakterras met uitzicht over de omgeving.

€ 625.000

In dezelfde prijsklasse

250 m2 1700 m2 Ref. 6624

Villa/Boerenhuis
Volledig gerenoveerd landhuis met 4 slaapkamers nabij de Borgo van Novilaro, Pesaro.

€ 500.000
100 m2 1000 m2 Ref. 6604

Villa/Boerenhuis
Mooie nieuwe villa met prive zwembad in Noto

€ 450.000