Kenmerken:
Te koop op een panoramische positie, een ruwbouw villa van ongeveer 95 m² met zwembad.
Het pand ligt op een paar kilometer van Ostuni en in een zeer rustige omgeving en is gebouwd op een perceel van ongeveer 14.000 m² beplant met olijfbomen.
Intern zal de villa de beschikking hebben over een grote woonkamer/keuken van circa 35 m², drie slaapkamers met elk een eigen badkamer en vervolgens genieten van een prachtige en panoramische grote veranda van circa 50 m².
De villa zal worden voorzien van uitstekende thermische isolatie, een technische ruimte, een zwembad (4 x 10 meter) en een groot waterreservoir.
Het pand zou een uitstekend woonhuis of een luxe toeristische accommodatie kunnen worden, mede dankzij de uitstekende ligging, niet ver van de verschillende voorzieningen.
De vraagprijs bedraagt € 450.000,00 en bestaat uit de verkoop van het pand in de huidige staat, dat wil zeggen in de ruwbouwstaat. De vraagprijs van € 850.000,00 bestaat uit de verkoop van het opgeleverde pand.
Bekijk deze selectie van alternatieven:
Appartement/In borgo
Studio-appartement in de 19de-eeuwse wijk Ostuni, onlangs gerenoveerd met hoogwaardige materialen en van alle gemakken voorzien, zoals een klein verwarmd zwembad met bubbelbad en een verticale waterval. Een uitstekende investering voor toeristische verhuur, maar ook om simpelweg volop te genieten van deze fascinerende Witte Stad.
Villa/Boerenhuis
Restauratieproject
Te koop op slechts 2 kilometer van San Vito dei Normanni en ongeveer 8 kilometer van de ongerepte stranden van het natuurreservaat Torre Guaceto, een volledig gerenoveerde oude boerenwoning en twee te renoveren gebouwen op een landbouwgrond van ongeveer 3,5 hectare. Het is mogelijk om de benodigde vergunningen aan te vragen voor de aanleg van een zwembad van maximaal 40 m² en voor een uitbreiding van de bestaande oppervlakte, waardoor deze woning een ideale oplossing is voor zowel privéwoning als charmante toeristische accommodatie.
Villa/Boerenhuis
Villa met zwembad in Arenella
Villa/Boerenhuis
Verscholen in een rustig en pittoresk gehucht in de heuvels rond het stadje San Damiano d'Asti, ligt dit halfvrijstaande deel van een groter landhuis op een bevoorrechte, panoramische locatie en straalt het authentieke landhuis-charme uit. De privéweg die naar het huis leidt garandeert optimale privacy en rust. Het huis is verdeeld over twee niveaus en heeft twee ingangen: de hoofdingang kijkt uit op de tuin die eruitziet als een natuurlijk voorgebergte dat boven de heuvels hangt, terwijl de tweede ingang, meer verborgen, aan de achterkant van het huis ligt.
Villa/Boerenhuis
Vrijstaande Villa op rustige locatie tussen Brescia en Lago di Garda, 5 slaapkamers, 3000m2 tuin, vrijstaande garage
Villa/Boerenhuis
Lago di Como, Plesio - Ontdek dit prachtige vrijstaande huis in het pittoreske dorpje Plesio, op slechts 10 minuten van Menaggio. Een ideale plek voor wie op zoek is naar rust, privacy en een adembenemend uitzicht over het Comomeer, midden in de natuur wil wonen maar toch ook dichtbij alle faciliteiten en het Comomeer.