Ostuni

Puglia

70 m2 6310 m2 2 1 Ref. 5973 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • Panoramisch uitzicht
  • 19 km van zee
  • 6 km van dorp
  • Tuin
  • Open Haard
  • Status: Beschikbaar

Kenmerken:

  • Woonoppervlakte: 70 m²
  • Perceeloppervlakte: 6.310 m²
  • Conditie: goede structurele staat / enige renovatie vereist
  • Slaapkamers: 2
  • Badkamer: 1
  • Veranda: 15 m²
  • Opslagruimte: 15 m²
  • Open haard

Te koop tussen Ostuni en Cisternino, een villa in goede structurele staat van ongeveer 70 m², op een prachtige verhoogde en panoramische locatie.

De villa bestaat uit een woonkamer met open haard, keuken, twee slaapkamers en een badkamer met douche. Het beschikt over een veranda van circa 15 m² en een opslagruimte van circa 15 m².

De villa wordt omgeven door een perceel van 6.310 m² met de aanwezigheid van ongeveer 50 olijfbomen en diverse fruitbomen. Er is een waterreservoir voor het opvangen van regenwater.

Afstanden:

  • Ostuni: 6 km
  • Cisternino: 10 km
  • Ceglie Messapica: 14 km
  • Adriatische Zee: 19 km
  • Internationale luchthaven Brindisi: 45 km
  • Internationale luchthaven van Bari: 98 km

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Puglia)

50 m2 Ref. 6233

Appartement/In borgo
Studio-appartement in de 19de-eeuwse wijk Ostuni, onlangs gerenoveerd met hoogwaardige materialen en van alle gemakken voorzien, zoals een klein verwarmd zwembad met bubbelbad en een verticale waterval. Een uitstekende investering voor toeristische verhuur, maar ook om simpelweg volop te genieten van deze fascinerende Witte Stad. 

€ 115.000
175 m2 35459 m2 Ref. 6231

Villa/Boerenhuis Restauratieproject
Te koop op slechts 2 kilometer van San Vito dei Normanni en ongeveer 8 kilometer van de ongerepte stranden van het natuurreservaat Torre Guaceto, een volledig gerenoveerde oude boerenwoning en twee te renoveren gebouwen op een landbouwgrond van ongeveer 3,5 hectare. Het is mogelijk om de benodigde vergunningen aan te vragen voor de aanleg van een zwembad van maximaal 40 m² en voor een uitbreiding van de bestaande oppervlakte, waardoor deze woning een ideale oplossing is voor zowel privéwoning als charmante toeristische accommodatie. 

€ 750.000

Hetzelfde type woning

144 m2 1000 m2 Ref. 6237

Villa/Boerenhuis
Villa met zwembad in Arenella

€ 360.000
250 m2 342 m2 Ref. 6236

Villa/Boerenhuis
Verscholen in een rustig en pittoresk gehucht in de heuvels rond het stadje San Damiano d'Asti, ligt dit halfvrijstaande deel van een groter landhuis op een bevoorrechte, panoramische locatie en straalt het authentieke landhuis-charme uit. De privéweg die naar het huis leidt garandeert optimale privacy en rust. Het huis is verdeeld over twee niveaus en heeft twee ingangen: de hoofdingang kijkt uit op de tuin die eruitziet als een natuurlijk voorgebergte dat boven de heuvels hangt, terwijl de tweede ingang, meer verborgen, aan de achterkant van het huis ligt.

€ 275.000

In dezelfde prijsklasse

50 m2 Ref. 6233

Appartement/In borgo
Studio-appartement in de 19de-eeuwse wijk Ostuni, onlangs gerenoveerd met hoogwaardige materialen en van alle gemakken voorzien, zoals een klein verwarmd zwembad met bubbelbad en een verticale waterval. Een uitstekende investering voor toeristische verhuur, maar ook om simpelweg volop te genieten van deze fascinerende Witte Stad. 

€ 115.000
80 m2 Ref. 6232

Appartement/In borgo
Il Castellino is een boetiekappartementencomplex met 12 prachtige appartementen op een strategische locatie in Piemonte, inclusief volledig ingerichte keukens en hoogwaardige afwerking. Alle 12 zijn scherp geprijsde appartementen met 2 slaapkamers, een eigen wijnkelder, privégarage of carport, gemeenschappelijk zwembad en groene zones. Er is onlangs een appartement beschikbaar gekomen in dit prachtige complex.

€ 180.000