San Vito dei Normanni

Puglia

175 m2 35459 m2 2 2 Ref. 6231 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • Restauratieproject
  • 8 km van zee
  • 2 km van dorp
  • Tuin
  • Terras
  • Open Haard
  • Garage: nee, wel parkeerplaats
  • Gastenverblijf: Te realiseren
  • Zwembad: Te realiseren
  • Status: Beschikbaar

Kenmerken:

  • Woonoppervlakte: 175 m²
  • Perceeloppervlakte: 35.459 m²
  • Slaapkamers: 2
  • Badkamers: 2
  • Terras
  • Zonnepanelen voor warm water
  • Automatische poort
  • Alarmsysteem
  • Open haard

Op slechts 2 kilometer van het stadje San Vito dei Normanni en ongeveer 8 kilometer van de ongerepte stranden van het natuurreservaat Torre Guaceto, bieden wij te deze verfijnde natuurstenen boerderij van ongeveer 175 m² te koop aan, welke vakkundig gerenoveerd is volgens de traditionele Apulische architectuur.

De boerderij valt op door zijn typische stergewelven en de gebruikte, lokale materialen, zoals de originele stenen vloeren en afwerkingen met vermalen aardewerk, een antieke techniek uit de Romeinse tijden. Het hoofdgebouw bestaat uit een hal, een keuken, twee slaapkamers, twee badkamers en een trap naar het panoramische terras. Het huis wordt gecompleteerd door twee elegante, onafhankelijke suites, met toegang via een charmante privébinnenplaats met citrusboomgaard, die perfect te integreren zijn met het centrale gebouw voor residentiële of hospitality doeleinden.

Moderne voorzieningen zijn onder andere:

  • Zonne-energiesysteem voor de productie van warm water
  • Automatische poort
  • Alarmsysteem aangesloten op een beveiligingsinstelling

Het perceel beslaat een oppervlakte van circa 3,5 hectare (35.459 m²), verrijkt met een betoverende natuurlijke bosgebied van circa 1 hectare, evenals eeuwenoude olijfbomen en fruitbomen.

Er zijn twee extra stenen gebouwen in vervallen staat, volledig te renoveren, ideaal voor het creëren van nieuwe slaapkamers of extra ruimtes.

Het is mogelijk om de benodigde vergunningen aan te vragen voor de aanleg van een zwembad van maximaal 40 m² en voor een uitbreiding van de bestaande oppervlakte, waardoor dit pand een ideale oplossing is voor zowel privéwoning als charmante toeristische accommodatie.

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Puglia)

219 m2 5504 m2 Ref. 6248

Villa/Boerenhuis
Prachtige villa, midden in de rust van het platteland van Carovigno, op een panoramische en privélocatie met uitzicht op zee, ideaal voor wie op zoek is naar privacy, comfort en duurzaamheid. De villa is van alle gemakken voorzien en bestaat uit 5 slaapkamers en 5 badkamers. Buiten is er een privézwembad van 40 m² dat de ervaring van ontspanning in een unieke natuurlijke omgeving compleet maakt. Neem gerust contact met ons op voor meer informatie of om een bezichtigingsafspraak te organiseren.

€ 950.000
180 m2 17121 m2 Ref. 6246

Villa/Boerenhuis
Casa Padalini is een duurzaam en stijlvol landhuis te koop in een privé-olijfgaard bij San Vito dei Normanni. Met drie slaapkamers, een zwembad, buitenkeuken en moderne energievoorziening biedt het rust, elegantie en investeringspotentieel in het hart van Puglia.

€ 1.150.000

Hetzelfde type woning

180 m2 25000 m2 Ref. 6184

Villa/Boerenhuis Restauratieproject
Op slechts 5 kilometer van Ceglie Messapica, de "hoofdstad van de gastronomie van Puglia", ligt dit pand bestaande uit een trullo met drie koepels en een woonboerderij op twee verdiepingen. De woning beschikt over 3 slaapkamers en 2 badkamers. Het omliggende perceel heeft een oppervlakte van circa 25.000 m², waardoor u volop privacy heeft. Dit pand is de ideale investering voor wie op zoek is naar rust en authenticiteit. Neem contact met ons op voor een afspraak om dit prachtige pand te bezichtigen en laat u betoveren door dit stukje paradijs! 

€ 200.000
375 m2 10000 m2 Ref. 6174

Villa/Boerenhuis Restauratieproject
Op het platteland van de gemeente Martina Franca, dat op een paar kilometer afstand ligt, bevindt zich deze woonboerderij met aangrenzende trullo. Het pand verkeert in goede structurele staat, maar behoeft renovatiewerkzaamheden. Ideaal voor wie een groot huis wil realiseren voor eigen gebruik, maar ook voor toeristische verhuur. Voor meer informatie of om een bezichtigingsafspraak te maken, neemt u dan contact met ons op.

€ 260.000

In dezelfde prijsklasse

321 m2 621 m2 Ref. 6219

Villa/Boerenhuis
In een dominante positie, op de prachtige heuvels van de Langhe Monregalesi, bieden wij deze elegante villa met tuin en een adembenemend uitzicht op de Alpen. Het huis ligt in de gemeente Briaglia, op een strategische positie, want het is slechts 10 minuten van Mondovì, minder dan een uur van de Ligurische kust en ongeveer 30 minuten van de skipistes.

€ 730.000
230 m2 4000 m2 Ref. 6133

Villa/Boerenhuis
Gerestaureerd landhuis met zwembad in Mondavio, Le Marche

€ 750.000