San Vito dei Normanni

Puglia

71 m2 6360 m2 2 2 Ref. 6005 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • 5 km van zee
  • 5 km van dorp
  • Tuin
  • CV
  • Airco
  • Garage: nee, wel parkeerplaats
  • Zwembad: Ja
  • Status: Beschikbaar
  • Energieklasse: E

Kenmerken:

  • Woonoppervlakte: 71 m²
  • Perceeloppervlakte: 6.360 m²
  • Veranda: 24 m²
  • Zwembad: 40 m²
  • Staat: goede staat
  • Slaapkamers: 2
  • Badkamers: 2
  • 6 kW fotovoltaïsch systeem
  • Airconditioning
  • Verwarmingssysteem

Te koop – een mooie villa gelegen in de gemeente San Vito dei Normanni, ondergedompeld in de rust van het Apulische platteland.

De villa, met een bewoonbare oppervlakte van ongeveer 71 m², bestaat uit 2 slaapkamers en 1 badkamer, evenals een tweede reeds goedgekeurde badkamer, een keuken en een gezellige woonkamer. De villa is de ideale oplossing voor degenen die in een rustige omgeving met veel privacy willen wonen en is uitgerust met een rechtmatig geautoriseerd en recent gebouwd zwembad van 40 m².

Niet ver van het zwembad staat een houten pergola met een grote tafel en stoelen, evenals de onvermijdelijke houtoven. De villa is uitgerust met een fotovoltaïsch systeem met zonnepanelen voor het verkrijgen van elektriciteit van 6 kW.

Voor meer informatie en om een ​​bezichtiging te organiseren, aarzel niet om contact met ons op te nemen. Wij voorzien u graag van alle nodige details en begeleiden u bij het ontdekken van dit fascinerende pand.

Afstanden:

  • San Vito dei Normanni: 5 km
  • Carovigno: 11 km
  • San Michele Salentino: 14 km
  • Ostuni: 19 km
  • Adriatische Zee: 5 km
  • Internationale luchthaven Brindisi: 30 km

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Puglia)

75 m2 Ref. 6242

Dorpshuis
Te koop in het historische centrum van Ceglie Messapica, een verborgen parel in de Valle d’Itria, een antiek huis op twee verdiepingen in uitstekende staat. Ideale locatie voor wie volop wil genieten van het typische “dolce vita pugliese” en op slechts een steenworp afstand van uitstekende restaurants. Laat u betoveren door de smalle straatjes, de witgekalkte huizen en de ontspannen sfeer. 

€ 124.000
50 m2 Ref. 6233

Appartement/In borgo
Studio-appartement in de 19de-eeuwse wijk Ostuni, onlangs gerenoveerd met hoogwaardige materialen en van alle gemakken voorzien, zoals een klein verwarmd zwembad met bubbelbad en een verticale waterval. Een uitstekende investering voor toeristische verhuur, maar ook om simpelweg volop te genieten van deze fascinerende Witte Stad. 

€ 115.000

Hetzelfde type woning

249 m2 402 m2 Ref. 6245

Villa/Boerenhuis
In een pittoresk gehucht in de gemeente Dogliani, ondergedompeld in het heuvelachtige landschap van de Langhe, een UNESCO erfgoed, bieden wij te koop aan een prachtige, onlangs gerenoveerde boerderij, omgeven door 2.249 vierkante meter grond met wijngaarden, fruitbomen en een goed onderhouden tuin.

€ 320.000
300 m2 40000 m2 Ref. 6241

Villa/Boerenhuis
Op een dominante, panoramische locatie met uitzicht op de Adriatische Zee en de omliggende heuvels, biedt deze prachtig gerestaureerde boerderij een verfijnde landelijke leefomgeving op korte afstand van de kust. De woning is omgeven door circa 4 hectare privéterrein met olijf- en fruitbomen, en combineert privacy, uitzicht en hoogwaardige afwerkingen.

€ 690.000

In dezelfde prijsklasse

249 m2 402 m2 Ref. 6245

Villa/Boerenhuis
In een pittoresk gehucht in de gemeente Dogliani, ondergedompeld in het heuvelachtige landschap van de Langhe, een UNESCO erfgoed, bieden wij te koop aan een prachtige, onlangs gerenoveerde boerderij, omgeven door 2.249 vierkante meter grond met wijngaarden, fruitbomen en een goed onderhouden tuin.

€ 320.000
144 m2 1000 m2 Ref. 6237

Villa/Boerenhuis
Villa met zwembad in Arenella

€ 360.000