San Vito dei Normanni

Puglia

71 m2 6360 m2 2 2 Ref. 6005 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • 5 km van zee
  • 5 km van dorp
  • Tuin
  • CV
  • Airco
  • Garage: nee, wel parkeerplaats
  • Zwembad: Ja
  • Status: Beschikbaar
  • Energieklasse: E

Kenmerken:

  • Woonoppervlakte: 71 m²
  • Perceeloppervlakte: 6.360 m²
  • Veranda: 24 m²
  • Zwembad: 40 m²
  • Staat: goede staat
  • Slaapkamers: 2
  • Badkamers: 2
  • 6 kW fotovoltaïsch systeem
  • Airconditioning
  • Verwarmingssysteem

Te koop – een mooie villa gelegen in de gemeente San Vito dei Normanni, ondergedompeld in de rust van het Apulische platteland.

De villa, met een bewoonbare oppervlakte van ongeveer 71 m², bestaat uit 2 slaapkamers en 1 badkamer, evenals een tweede reeds goedgekeurde badkamer, een keuken en een gezellige woonkamer. De villa is de ideale oplossing voor degenen die in een rustige omgeving met veel privacy willen wonen en is uitgerust met een rechtmatig geautoriseerd en recent gebouwd zwembad van 40 m².

Niet ver van het zwembad staat een houten pergola met een grote tafel en stoelen, evenals de onvermijdelijke houtoven. De villa is uitgerust met een fotovoltaïsch systeem met zonnepanelen voor het verkrijgen van elektriciteit van 6 kW.

Voor meer informatie en om een ​​bezichtiging te organiseren, aarzel niet om contact met ons op te nemen. Wij voorzien u graag van alle nodige details en begeleiden u bij het ontdekken van dit fascinerende pand.

Afstanden:

  • San Vito dei Normanni: 5 km
  • Carovigno: 11 km
  • San Michele Salentino: 14 km
  • Ostuni: 19 km
  • Adriatische Zee: 5 km
  • Internationale luchthaven Brindisi: 30 km

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Puglia)

165 m2 19500 m2 Ref. 6444

Villa/Boerenhuis Restauratieproject
In het hart van de beroemde Valle d'Itria bevindt zich deze authentieke boerderij met trullo. De woning verkeert in uitstekende constructieve staat, maar heeft enkele renovatiewerkzaamheden nodig. Het huis bestaat uit 5 slaapkamers, 3 badkamers, een woonkamer en een keuken. Ideale ligging, op korte afstand van charmante plaatsen zoals Ostuni, Ceglie Messapica, Locorotondo en Martina Franca, en gunstig gelegen ten opzichte van de luchthavens van Bari en Brindisi. Aarzel niet om contact met ons op te nemen voor meer informatie of om een bezichtiging in te plannen.

€ 430.000
250 m2 30 m2 Ref. 6421

Dorpshuis
Te koop in Ceglie Messapica: een charmant huis van circa 250 m² verdeeld over meerdere verdiepingen, met garage en tuin. De villa verkeert in uitstekende staat en is geschikt voor permanente bewoning. Neem voor meer informatie of om een bezichtiging in te plannen contact met ons op. 

€ 320.000

Hetzelfde type woning

298 m2 550 m2 Ref. 6446

Villa/Boerenhuis
Pianello del Lario - Dit prachtige vrijstaande huis in Pianello del Lario, gelegen aan de zonnige westerlijke oever van het Comomeer, is verdeeld over drie ruime etages, met magisch panoramisch uitzicht over het Comomeer. Het heeft twee complete en onafhankelijk van elkaar te gebruiken ruime appartementen en een soutterain. Er is veel ruimte rondom het huis, een tuin en nog extra stukken grond van 550m2. 

€ 895.000
165 m2 19500 m2 Ref. 6444

Villa/Boerenhuis Restauratieproject
In het hart van de beroemde Valle d'Itria bevindt zich deze authentieke boerderij met trullo. De woning verkeert in uitstekende constructieve staat, maar heeft enkele renovatiewerkzaamheden nodig. Het huis bestaat uit 5 slaapkamers, 3 badkamers, een woonkamer en een keuken. Ideale ligging, op korte afstand van charmante plaatsen zoals Ostuni, Ceglie Messapica, Locorotondo en Martina Franca, en gunstig gelegen ten opzichte van de luchthavens van Bari en Brindisi. Aarzel niet om contact met ons op te nemen voor meer informatie of om een bezichtiging in te plannen.

€ 430.000

In dezelfde prijsklasse

90 m2 50 m2 Ref. 6445

Appartement/In borgo
In een schitterende, groene heuvelomgeving bieden wij een nog te realiseren micro villa aan, gekenmerkt door een modern en verfijnd architectonisch concept. Deze exclusieve woning, geïnspireerd op het eco-duurzame mini house principe, combineert hedendaagse architectuur met respect voor de omliggende natuur. De woning wordt gekenmerkt door strakke lijnen, royale panoramische glaspartijen en een spectaculair 180° uitzicht over het meer. De grote raampartijen, de speelse geometrische volumes en het gebruik van natuurlijke materialen zorgen voor een perfecte harmonie tussen design, comfort en het omliggende heuvelachtige landschap.

€ 305.000
195 m2 Ref. 6437

Appartement/In borgo Dorpshuis
Gerenoveerd hoekhuis in prachtige borgo, bestaande uit 2 onafhankelijke appartementen, garage, dakterras

€ 348.000