Angera

Lago Maggiore

320 m2 250 m2 5 3 Ref. 6020 Bewaren
  • Dorpshuis
  • Zicht op meer
  • Panoramisch uitzicht
  • Tuin
  • Balkon
  • Garage: nee, wel parkeerplaats
  • Gastenverblijf: Te realiseren
  • Status: Beschikbaar

Angera, op slechts 100 meter van het meer in een dominante positie, bieden wij dit oude huis te koop aan met drie verdiepingen plus kelder. Volledig te renoveren, kan het een prachtige privéwoning worden, zeer geschikt voor wie een B&B zou willen starten of opgedeeld in 3/4 appartementen om als inkomen te gebruiken.

De villa op drie niveaus van 320 m2 en bestaat uit een inkomhal, woonkamer/keuken met open haard, twee kamers en kelder. Een authentieke trap die naar de eerste verdieping leidt, waar zich 4 slaapkamers, een badkamer en een balkon met uitzicht op het meer bevinden. Op de tweede verdieping is er een woonkamer, keuken, twee slaapkamers, een badkamer en een panoramisch balkon. Een grote en lichte zolderverdieping maakt het mogelijk om nog meer kamers te creëren.

De woning heeft voor een kleine tuin van circa 50mq en ernaast een stuk grond dat geschikt is voor het creëren van parkeerplaatsen.

Angera, in de provincie Varese, Lombardije wordt door buitenlandse klanten zeer gewaardeerd en als strategisch beschouwd. Dit komt door de nabijheid van talrijke toeristische plaatsen zoals Arona, Orta San Giulio, Varese, de hoofdstad van de provincie. De metropool Milaan bereikt u in 50 minuten rijden, terwijl de grens met Piemonte slechts enkele kilometers verwijderd is. Vanuit transportoogpunt ligt de luchthaven Milaan Malpensa op ongeveer 40 minuten rijden, waardoor deze locatie goed verbonden is met alle belangrijke internationale luchthavens.

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Lago Maggiore)

160 m2 400 m2 Ref. 6205

Villa/Boerenhuis
Op de heuvel van Stresa, de parel van het Lago Maggiore, staat deze prachtige villa te koop met schitterend uitzicht op het meer. Deze ruime en lichte woning bevindt zich op een unieke locatie. Het staat namelijk op een glooiend terrein, met een voorgevel die volledig vrij is van gebouwen, waardoor u een breed uitzicht heeft over het meer met de Borromeïsche eilanden, de Piëmontese en Lombardische bergen en de besneeuwde toppen van de Alpen op de achtergrond.

€ 950.000
62 m2 Ref. 6202

Appartement/In borgo
Op de heuvels boven Stresa, in het kleine dorp Magognino, staat dit prachtige appartement te koop met een schitterend uitzicht op het Lago Maggiore. Het appartement bevindt zich in een klein appartementencomplex dat in de jaren 2000 ontstond uit de volledige renovatie van een grote villa.

€ 295.000

Hetzelfde type woning

85 m2 Ref. 6207

Dorpshuis
Mis de kans niet om eigenaar te worden van dit charmante huis in het historische centrum van Polignano a Mare, één van de mooiste plaatsjes aan de Adriatische Zee in Puglia. Het huis, volledig gerenoveerd en van alle gemakken voorzien, bestaat uit een goed verlichte woonkamer/eetkamer, keuken, twee slaapkamers en een badkamer. Op slechts 200 meter afstand vindt u het beroemde strand Lama Monachile in het centrum van Poligano a Mare.

€ 498.000
400 m2 Ref. 6206

Dorpshuis Restauratieproject
Te koop: een prachtig dorpshuis in het historische centrum van Soleto. Het pand moet gerenoveerd worden, maar na de renovatie zal het een uniek object zijn dat gebruikt kan worden als grote woning voor privégebruik, maar ook interessant kan zijn voor toeristische verhuur. Op korte afstand liggen de prachtige stranden van de Ionische Zee en betoverende plaatsen zoals Lecce, Gallipoli en Otranto. 

€ 330.000

In dezelfde prijsklasse

85 m2 Ref. 6207

Dorpshuis
Mis de kans niet om eigenaar te worden van dit charmante huis in het historische centrum van Polignano a Mare, één van de mooiste plaatsjes aan de Adriatische Zee in Puglia. Het huis, volledig gerenoveerd en van alle gemakken voorzien, bestaat uit een goed verlichte woonkamer/eetkamer, keuken, twee slaapkamers en een badkamer. Op slechts 200 meter afstand vindt u het beroemde strand Lama Monachile in het centrum van Poligano a Mare.

€ 498.000
110 m2 130 m2 Ref. 6196

Appartement/In borgo
Ideaal apartement voor familie vakantie

€ 415.000