Angera

Lago Maggiore

320 m2 250 m2 5 3 Ref. 6020 Bewaren
  • Dorpshuis
  • Zicht op meer
  • Panoramisch uitzicht
  • Tuin
  • Balkon
  • Garage: nee, wel parkeerplaats
  • Gastenverblijf: Te realiseren
  • Status: Beschikbaar

Angera, op slechts 100 meter van het meer in een dominante positie, bieden wij dit oude huis te koop aan met drie verdiepingen plus kelder. Volledig te renoveren, kan het een prachtige privéwoning worden, zeer geschikt voor wie een B&B zou willen starten of opgedeeld in 3/4 appartementen om als inkomen te gebruiken.

De villa op drie niveaus van 320 m2 en bestaat uit een inkomhal, woonkamer/keuken met open haard, twee kamers en kelder. Een authentieke trap die naar de eerste verdieping leidt, waar zich 4 slaapkamers, een badkamer en een balkon met uitzicht op het meer bevinden. Op de tweede verdieping is er een woonkamer, keuken, twee slaapkamers, een badkamer en een panoramisch balkon. Een grote en lichte zolderverdieping maakt het mogelijk om nog meer kamers te creëren.

De woning heeft voor een kleine tuin van circa 50mq en ernaast een stuk grond dat geschikt is voor het creëren van parkeerplaatsen.

Angera, in de provincie Varese, Lombardije wordt door buitenlandse klanten zeer gewaardeerd en als strategisch beschouwd. Dit komt door de nabijheid van talrijke toeristische plaatsen zoals Arona, Orta San Giulio, Varese, de hoofdstad van de provincie. De metropool Milaan bereikt u in 50 minuten rijden, terwijl de grens met Piemonte slechts enkele kilometers verwijderd is. Vanuit transportoogpunt ligt de luchthaven Milaan Malpensa op ongeveer 40 minuten rijden, waardoor deze locatie goed verbonden is met alle belangrijke internationale luchthavens.

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Lago Maggiore)

99 m2 100 m2 Ref. 6162

Villa/Boerenhuis
Lago Maggiore - Trarego Viggiona, op de heuvel boven Cannero Riviera aan de westkant van het Lago Maggiore, bieden wij deze vrijstaande woning met gedeeltelijk uitzicht op het meer aan. De woning bevindt zich in een residentie met meerdere vrijstaande woningen, midden in de rust en de natuur en is omgeven door een prachtige vlakke tuin, ideaal voor momenten van ontspanning of om buiten te eten.

€ 220.000
160 m2 1150 m2 Ref. 6156

Villa/Boerenhuis
Als u op zoek bent naar een elegante woning met een adembenemend uitzicht op het Lago Maggiore, dan is deze villa te koop in Meina de perfecte kans voor u. Het pand wordt momenteel gerenoveerd en biedt de unieke mogelijkheid om te worden aangepast aan de wensen en behoeften van de koper, zodat u een op maat gemaakt huis kunt creëren. De locatie is uniek omdat het zich boven de weg bevindt, tegenover het meer, met een ongeëvenaard uitzicht op het Lago Maggiore.

€ 990.000

Hetzelfde type woning

102 m2 Ref. 6168

Appartement/In borgo Dorpshuis
In het centrum van Ceglie Messapica, één van de meest betoverende stadjes in de Valle d’Itria, bevindt zich dit onlangs gerenoveerde huis met meerdere verdiepingen. Rustige ligging, ver weg van lawaai en openbare gelegenheden, op slechts 400 meter afstand van het historische centrum en Piazza Plebiscito. Het huis is uitermate geschikt als vakantiehuis voor eigen gebruik, maar ook zeer interessant voor toeristische verhuur. Voor meer informatie of om een bezichtigingsafspraak te regelen, kunt u gerust contact met ons opnemen.

€ 160.000
405 m2 Ref. 6159

Dorpshuis B&B/Agriturismo Restauratieproject
In de directe omgeving van het betoverende historische centrum van Ostuni vinden we dit antieke huis op 3 verdiepingen met een prachtig uitzicht op de zee en de "Witte Stad". Het pand behoeft renovatiewerkzaamheden, maar dankzij de strategische ligging in de directe nabijheid van het historische centrum van één van de meest sfeervolle plaatsen in Puglia, Ostuni, en het prachtige uitzicht op de zee en het historische centrum, is dit pand ideaal voor het creëren van een groot familiehuis of een toeristische accommodatie zoals een Bed & Breakfast. Voor meer informatie of om een bezichtigingsafspraak te maken, kunt u gerust contact met ons opnemen.

€ 630.000

In dezelfde prijsklasse

200 m2 1000 m2 Ref. 6166

Villa/Boerenhuis
Prachtige authentieke boerenwoning gebouw eind 1800 op een panoramische, zeer rustige positie op 15 minuten afstand van het middeleeuwse stadje Cagli. Zwembad, 4 slaapkamers, 2 badkamers

€ 465.000
200 m2 2500 m2 Ref. 6164

Villa/Boerenhuis
Villa in ruwbouw met schitterend zeezicht en op loopafstand van de stranden en het fietspad van Imperia naar Sanremo en Ospedaletti. Op een rustige landelijke omgeving die transformeert in een villawijk met ruime percelen

€ 430.000