Lenno

Lago di Como

90 m2 180 m2 2 1 Ref. 6051 Bewaren
  • Appartement/In borgo
  • Zicht op meer
  • Panoramisch uitzicht
  • 1.1 km van meer
  • 1.1 km van dorp
  • Tuin
  • Terras
  • CV
  • Airco
  • Garage: ja
  • Status: Beschikbaar

In het dorp Lenno, dat deel uitmaakt van het prachtige Tremezzina, bieden we dit fijne appartement met eigen tuin en dubbele garage aan, met onbetaalbaar panoramisch uitzicht. Het appartement ligt lopend op slechts 1,1  km van de prachtige baai van Lenno en alle voorzieningen, op een zeer zonnige en rustige locatie, in een pand dat uit slechts twee eenheden bestaat.

Het appartement wordt momenteel gebruikt als tandartspraktijk, maar biedt de mogelijkheid om te worden verbouwd tot woonruimte, waardoor het een perfect geschikt is om permanent te bewonen, als vakantiewoning, en als beleggingsobject.

Met slechts een paar interne ingrepen kan het pand gemakkelijk worden verdeeld in:

  • Een ruime en lichte leefruimte, ideaal voor een gezellige woonkamer met eetkeuken;
  • Twee slaapkamers, perfect voor een gezin of om een eigen studeerkamer te creëren;
  • Hoofdbadkamer en een wc, voor maximaal comfort.

Een van de sterke punten van dit appartement in Lenno is ongetwijfeld de privétuin en het terras van samen ongeveer 180 vierkante meter, een exclusieve groene ruimte om je te ontspannen en te genieten van het panoramische uitzicht op het Comomeer.

De woning beschikt ook over een grote garage met capaciteit voor twee auto's, een praktische wasruimte en nog een onoverdekte parkeerplaats binnen het hek.

Dankzij de strategische ligging biedt het pand de perfecte combinatie van rust, gemak en nabijheid van het meer. Het is ideaal voor wie een huis wil met veel buitenruimte en het gemak van een eigen garage.

Lenno maakt deel uit van het hooggewaardeerde Tremezzina, met de prachtige baai; il Golfo di Venere en de Bekende Villa del Balbianello. Alle faciliteiten zoals restaurants, bars, winkels, supermarkten, boot-departures zijn aanwezig en iedere dinsdag, het hele jaar door, is er een gezellige markt in deze prachtige baai. 

Mis deze unieke kans niet! Door de populariteit van deze hooggewaardeerde omgeving is het aanbod van appartementen mét tuin, garage én uitzicht schaars, dus neem contact op voor een bezichtiging!

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Lago di Como)

94 m2 Ref. 6420

Appartement/In borgo
Tremezzina - Exclusieve nieuwbouwappartementen in het hart van Tremezzina, met uitstekende zonligging en een prachtig panoramisch uitzicht op het centrale gedeelte van het Comomeer. Het project bestaat uit twee onafhankelijke complexen met elk zes moderne appartementen. Elk gebouw beschikt over een eigen zwembad en ondergrondse privégarages.

Prijs op aanvraag

Hetzelfde type woning

195 m2 Ref. 6437

Appartement/In borgo Dorpshuis
Gerenoveerd hoekhuis in prachtige borgo, bestaande uit 2 onafhankelijke appartementen, garage, dakterras

€ 348.000
115 m2 Ref. 6436

Appartement/In borgo Dorpshuis
Gerenoveerd appartement in Montefabbri, 2 slaap- en 2 badkamers, garage en panoramisch terras

€ 185.000

In dezelfde prijsklasse

300 m2 7500 m2 Ref. 6413

Villa/Boerenhuis B&B/Agriturismo
Gerenoveerd landhuis bestaande uit 4 appartementen in Acqualagna

€ 480.000
290 m2 3680 m2 Ref. 6410

Villa/Boerenhuis
Gerenoveerde villa met zwembad (5 x 10 m) en panoramisch uitzicht, gelegen in een privé maar niet afgelegen positie nabij San Ginesio en Tolentino, in de provincie Macerata. De woning beschikt over een omheinde tuin van circa 3.680 m², drie bijgebouwen en is verdeeld over drie niveaus. Volledig gerenoveerd in 2011 en voorzien van alle hoofdvoorzieningen. Een deel van het meubilair is inbegrepen in de verkoop.

€ 450.000