Lenno

Lago di Como

90 m2 180 m2 2 1 Ref. 6051 Bewaren
  • Appartement/In borgo
  • Zicht op meer
  • Panoramisch uitzicht
  • 1.1 km van meer
  • 1.1 km van dorp
  • Tuin
  • Terras
  • CV
  • Airco
  • Garage: ja
  • Status: Beschikbaar

In het dorp Lenno, dat deel uitmaakt van het prachtige Tremezzina, bieden we dit fijne appartement met eigen tuin en dubbele garage aan, met onbetaalbaar panoramisch uitzicht. Het appartement ligt lopend op slechts 1,1  km van de prachtige baai van Lenno en alle voorzieningen, op een zeer zonnige en rustige locatie, in een pand dat uit slechts twee eenheden bestaat.

Het appartement wordt momenteel gebruikt als tandartspraktijk, maar biedt de mogelijkheid om te worden verbouwd tot woonruimte, waardoor het een perfect geschikt is om permanent te bewonen, als vakantiewoning, en als beleggingsobject.

Met slechts een paar interne ingrepen kan het pand gemakkelijk worden verdeeld in:

  • Een ruime en lichte leefruimte, ideaal voor een gezellige woonkamer met eetkeuken;
  • Twee slaapkamers, perfect voor een gezin of om een eigen studeerkamer te creëren;
  • Hoofdbadkamer en een wc, voor maximaal comfort.

Een van de sterke punten van dit appartement in Lenno is ongetwijfeld de privétuin en het terras van samen ongeveer 180 vierkante meter, een exclusieve groene ruimte om je te ontspannen en te genieten van het panoramische uitzicht op het Comomeer.

De woning beschikt ook over een grote garage met capaciteit voor twee auto's, een praktische wasruimte en nog een onoverdekte parkeerplaats binnen het hek.

Dankzij de strategische ligging biedt het pand de perfecte combinatie van rust, gemak en nabijheid van het meer. Het is ideaal voor wie een huis wil met veel buitenruimte en het gemak van een eigen garage.

Lenno maakt deel uit van het hooggewaardeerde Tremezzina, met de prachtige baai; il Golfo di Venere en de Bekende Villa del Balbianello. Alle faciliteiten zoals restaurants, bars, winkels, supermarkten, boot-departures zijn aanwezig en iedere dinsdag, het hele jaar door, is er een gezellige markt in deze prachtige baai. 

Mis deze unieke kans niet! Door de populariteit van deze hooggewaardeerde omgeving is het aanbod van appartementen mét tuin, garage én uitzicht schaars, dus neem contact op voor een bezichtiging!

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Lago di Como)

150 m2 Ref. 6292

Villa/Boerenhuis
Comomeer, San Siro - Een vrijstaande "villetta" op een prachtige en unieke locatie, direct aan de oever van het Comomeer, met een goed verzorgde tuin van ongeveer 250 m², om heerlijk te genieten van het buitenleven. Ook is er een aanlegsteiger met boothuis, wat zeldzaam te vinden is aan het Comomeer, en zijn er parkeerplaatsen voor minstens drie auto's. Het uitzicht vanuit het huis en de tuin over het meer is adembenemend!

€ 2.000.000
210 m2 1800 m2 Ref. 6291

Villa/Boerenhuis
Comomeer - Domaso: Als je op zoek bent naar een villa met tuin en zwembad op een bevoorrechte locatie, dan is dit prachtige pand in het hart van het dorp de ideale oplossing. Op slechts enkele minuten van alle diensten en het charmante meer is deze villa de perfecte keuze voor wie in een rustige omgeving wil wonen, omringd door groen en voorzien van alle comfort.

€ 950.000

Hetzelfde type woning

156 m2 310 m2 Ref. 6297

Appartement/In borgo Dorpshuis
Casa delle Trote is een volledig en smaakvol gerestaureerd dorpshuis, gelegen aan de rand van het Nationaal Park Monti Sibillini, in het middeleeuwse stadje Sefro. De woning combineert authentieke charme met hedendaags comfort en bevindt zich in een rustige en groene omgeving, terwijl voorzieningen en culturele centra in de nabije omgeving bereikbaar zijn.

€ 185.000
85 m2 Ref. 6290

Appartement/In borgo
Gezellig appartement vlakbij het historisch centrum van Noto

€ 65.000

In dezelfde prijsklasse

80 m2 3837 m2 Ref. 6299

Villa/Boerenhuis
Prachtige trullo, met veel oog voor detail gerenoveerd en van alle comfort voorzien, op slechts een paar kilometer van de prachtige stranden van de Adriatische Zee. Er is een heerlijk zwembad voor een verfrissende duik op warme zomerdagen en een jacuzzi voor ultieme ontspanning. Het is ook een uitstekende investering voor toeristische verhuur. Neem contact met ons op voor meer informatie of om een bezichtigingsafspraak in te plannen. 

€ 460.000
141 m2 4800 m2 Ref. 6287

Villa/Boerenhuis
Te koop op het prachtige platteland van de gemeente San Vito dei Normanni, een ruime villa op twee verdiepingen, 5 slaapkamers en 2 badkamers. Er is een groot zwembad aanwezig dat gerenoveerd moet worden. Dit is een uitstekende optie voor wie zijn of haar huis op het platteland wil personaliseren of wil investeren in een woning met veel potentieel, op korte afstand van het stadje en de stranden aan de Adriatische Zee. 

€ 446.000