Ontdek in Syracuse deze prachtige flat van 120 m² op de eerste verdieping van een gebouw met lift, gebouwd in 1970 en in uitstekende staat. De woning biedt twee grote gelijkvloerse terrassen van elk 35m², perfect voor wie op zoek is naar een royale en leefbare buitenruimte. De flat is gelegen in een gebied waar alle belangrijke voorzieningen aanwezig zijn, waardoor gemak en functionaliteit voor het dagelijks leven gegarandeerd zijn. Binnen bestaat de woning uit een uitnodigende hal, een lichte dubbele woonkamer, een eetkeuken, twee ruime slaapkamers, een hoofdbadkamer, een tweede badkamer en een grote berging. De eigentijdse afwerking is goed bewaard gebleven en biedt een retro charme die perfect aansluit bij de moderne functionaliteit. Mis de kans niet om in een gezellige en goed verbonden omgeving te wonen. Op loopafstand van het beroemde eiland Ortigia
Bekijk deze selectie van alternatieven:
Appartement/In borgo
Groot appartement in Acireale
Villa/Boerenhuis
Restauratieproject
Villa met zeezicht in Trabia
Appartement/In borgo
Groot appartement in Acireale
Appartement/In borgo
Instapklaar designappartement van circa 200 m² in het historische centrum van Recanati, met lichte woonruimtes, open uitzicht tot aan de Adriatische Zee en hoogwaardige designmeubels inbegrepen. Deze elegante woning combineert modern comfort met de charme van een historisch Italiaans stadscentrum en is ideaal als tweede woning, hoofdverblijf of investering voor verhuur.
Appartement/In borgo
Dorpshuis
In het hart van Ceglie Messapica, op wandelafstand van het historische centrum, bieden wij een elegante natuurstenen woning van 47 m² aan op de eerste verdieping. De woning werd volledig gerenoveerd en smaakvol ingericht. Ze beschikt over een leefruimte, kitchenette, slaapkamer, badkamer en een panoramisch balkon, met authentieke stergewelven in zichtbare natuursteen en airconditioning. Een ideale opportuniteit als vakantiewoning of investering, strategisch gelegen nabij Ostuni en de Adriatische zee.
Appartement/In borgo
Dorpshuis
Restauratieproject
Te renoveren appartement met mogelijkheid van 2 slaapkamers, op de begane grond in oude rustige borgo met tuin. Het appartement bestaat uit zes kleinere ruimtes, waaronder een keuken, woonkamer, eetkamer, badkamer en berging. In principe zou het appartement bewoonbaar kunnen zijn, maar het vraagt om renovatie met nieuwe keuken en badkamer en andere verbeteringen.