Siracusa

Sicilia

120 m2 2 2 Ref. 6090 Bewaren
  • Appartement/In borgo
  • Panoramisch uitzicht
  • 2 km van zee
  • 1 km van dorp
  • Terras
  • Balkon
  • CV
  • Status: Beschikbaar
  • Energieklasse: F

Ontdek in Syracuse deze prachtige flat van 120 m² op de eerste verdieping van een gebouw met lift, gebouwd in 1970 en in uitstekende staat. De woning biedt twee grote gelijkvloerse terrassen van elk 35m², perfect voor wie op zoek is naar een royale en leefbare buitenruimte. De flat is gelegen in een gebied waar alle belangrijke voorzieningen aanwezig zijn, waardoor gemak en functionaliteit voor het dagelijks leven gegarandeerd zijn. Binnen bestaat de woning uit een uitnodigende hal, een lichte dubbele woonkamer, een eetkeuken, twee ruime slaapkamers, een hoofdbadkamer, een tweede badkamer en een grote berging. De eigentijdse afwerking is goed bewaard gebleven en biedt een retro charme die perfect aansluit bij de moderne functionaliteit. Mis de kans niet om in een gezellige en goed verbonden omgeving te wonen. Op loopafstand van het beroemde eiland Ortigia

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Sicilia)

85 m2 Ref. 6290

Appartement/In borgo
Gezellig appartement vlakbij het historisch centrum van Noto

€ 65.000
180 m2 1200 m2 Ref. 6289

Villa/Boerenhuis
Mooie Villa met zwenbad in Mazara del Vallo

€ 240.000

Hetzelfde type woning

70 m2 90 m2 Ref. 6375

Appartement/In borgo
Modern appartement van circa 70 m² op loopafstand van het strand, gelegen in een kleinschalig complex met gedeeld zwembad. De woning beschikt over twee slaapkamers, een badkamer en een ruime living met open keuken. Grote veranda/terras en een privé tuin zorgen voor optimaal buitenleven. Inclusief privé parkeerplaats. De foto’s tonen mogelijke afwerkingen; indeling, materialen en inrichting kunnen door de koper worden gekozen. Ideaal als vakantiewoning, tweede huis of investering op Sardinië.

€ 219.000
218 m2 Ref. 6371

Appartement/In borgo Dorpshuis
Appartement nabij het historische centrum van de barokke stad Martina Franca. Het pand bestaat uit 2 slaapkamers, 3 badkamers, een lichte woonkamer en een ruime keuken/eetkamer. Het gebouw dateert uit 1700 en is voorzien van alle moderne comfort. Daarnaast heeft de conserverende restauratie de originele architectonische elementen behouden, waardoor dit appartement niet alleen een woonplek is, maar ook een kunstwerk om te bewonderen.

€ 395.000

In dezelfde prijsklasse

35 m2 Ref. 6359

Appartement/In borgo
Te koop in de prachtige 19de-eeuwse wijk Ceglie Messapica, een volledig gerenoveerd studio-appartement in uitstekende staat en direct bewoonbaar. Op korte afstand ligt het charmante historische centrum van Ceglie Messapica, de "hoofdstad van de Apulische gastronomie", met vele uitstekende restaurants. Mis deze kans niet om dit huis te kopen in één van de mooiste dorpen van de Itria-vallei. 

€ 70.000
30 m2 Ref. 6354

Appartement/In borgo
In het historische centrum van de beroemde "Witte Stad" Ostuni, toeristische bestemming bij uitstek in de Itria-vallei, is dit volledig gerenoveerde en direct te betrekken studio-appartement van circa 30 m² gelegen. Ideaal voor een stel dat dit charmante Apulische stadje ten volle wil ervaren. 

€ 85.000