Siracusa

Sicilia

120 m2 2 2 Ref. 6090 Bewaren
  • Appartement/In borgo
  • Panoramisch uitzicht
  • 2 km van zee
  • 1 km van dorp
  • Terras
  • Balkon
  • CV
  • Status: Beschikbaar
  • Energieklasse: F

Ontdek in Syracuse deze prachtige flat van 120 m² op de eerste verdieping van een gebouw met lift, gebouwd in 1970 en in uitstekende staat. De woning biedt twee grote gelijkvloerse terrassen van elk 35m², perfect voor wie op zoek is naar een royale en leefbare buitenruimte. De flat is gelegen in een gebied waar alle belangrijke voorzieningen aanwezig zijn, waardoor gemak en functionaliteit voor het dagelijks leven gegarandeerd zijn. Binnen bestaat de woning uit een uitnodigende hal, een lichte dubbele woonkamer, een eetkeuken, twee ruime slaapkamers, een hoofdbadkamer, een tweede badkamer en een grote berging. De eigentijdse afwerking is goed bewaard gebleven en biedt een retro charme die perfect aansluit bij de moderne functionaliteit. Mis de kans niet om in een gezellige en goed verbonden omgeving te wonen. Op loopafstand van het beroemde eiland Ortigia

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Sicilia)

106 m2 106 m2 Ref. 6255

Villa/Boerenhuis
Villa met zeezicht te koop in Noto

€ 255.000
70 m2 80 m2 Ref. 6240

Appartement/In borgo
Appartement in Ortigia

€ 189.000

Hetzelfde type woning

115 m2 140 m2 Ref. 6256

Appartement/In borgo
Dogliani, hart van de Langhe. Op slechts 6 km van het prestigieuze Barolo gebied en 25 km van het levendige Alba, combineert dit appartement historische charme met modern comfort. Gelegen op de eerste verdieping van een 17e eeuws gebouw in het pittoreske historische centrum van Dogliani, is het pand vakkundig gerestaureerd om de originele architectonische elementen te versterken. Het gewelfde plafond van de grote woonkamer, de authentieke decoratieve details en de tijdloze sfeer maken het uniek.

€ 148.000
80 m2 Ref. 6243

Appartement/In borgo
Op een betoverende locatie, met een adembenemend uitzicht op het romantische eiland San Giulio en het pittoreske schiereiland Orta San Giulio, bieden wij een uniek appartement te koop aan, ideaal als vakantiehuis of residentie, midden in de rust van het Ortameer.

€ 215.000

In dezelfde prijsklasse

75 m2 Ref. 6199

Appartement/In borgo Dorpshuis
In het centrum van Ceglie Messapica, een charmant stadje met smalle straatjes en een witgekalkt huizen, vinden we dit appartement op de eerste verdieping bestaande uit een woonkamer, kitchenette, 2 slaapkamers en badkamer. Het appartement is direct bewoonbaar. Het sterke punt van dit appartement is het dakterras met een adembenemend uitzicht over Ostuni, het middeleeuwse kasteel en de kerk van San Rocco. Geweldige prijs! 

€ 95.000
230 m2 998 m2 Ref. 6194

Villa/Boerenhuis Dorpshuis
In het gehucht van een mooi dorp op ongeveer 10 km van Acqui Terme, in een zeer rustige omgeving en zeer gunstig gelegen ten opzichte van voorzieningen, ligt dit mooie landhuis volledig gebouwd in oude bakstenen en met een mooie privétuin, waar het ook mogelijk is om een zwembad te bouwen.

€ 85.000