Mondavio

Le Marche

230 m2 4000 m2 5 2 Ref. 6133 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • Panoramisch uitzicht
  • 20 km van zee
  • 1 km van dorp
  • Tuin
  • Terras
  • Balkon
  • CV
  • Airco
  • Garage: te realiseren
  • Zwembad: Ja
  • Status: Beschikbaar

Dit prachtige landhuis, met een totaal woonoppervlak van 230 m² is gelegen op een steenworp afstand van de schitterende middeleeuwse stad Mondavio, provincie Pesaro Urbino. 

Het totaal gerestaureerde huis ligt in een wonderschone omgeving, en is verdeeld over twee verdiepingen, elk met een eigen ingang, waardoor het ideaal is als eengezinswoning of om te splitsen in twee wooneenheden. 

De begane grond met schitterende terracotta vloeren bestaat uit een keuken, woonkamer, twee slaapkamers, badkamer en een mooi overdekt terras. 

Eerste verdieping: grote woonkamer, keuken met kitchenette, drie slaapkamers, elk voorzien van airconditioning. De verdieping wordt gecompleteerd door een terras dat een aangename buitenruimte biedt. Aan de zijkant van het huis, met onafhankelijke toegang van buitenaf, bevindt zich een praktische wasruimte met een extra badkamer met douche.  

Het huis is omgeven door een goed onderhouden tuin van ongeveer 4.000 m2 met een waterbron voor irrigatie van de tuin en een groot zwembad. Het panoramische uitzicht op de omliggende heuvels en de naburige dorpen zorgt voor unieke emoties. Mogelijkheid om 4,5 hectare extra land te kopen met olijfbomen. Alle voorzieningen zijn op loopafstand en de Adriatische stranden liggen op slechts 20 kilometer. 

 

Afstand Adriatische kust: 20 km 

Afstand internationale luchthaven van Ancona, Falconara: 50 km 

  

 

 

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Le Marche)

210 m2 3500 m2 Ref. 6217

Villa/Boerenhuis
Boerenhuis van natuursteen op prachtige, centrale locatie, bestaand uit 2 onafhankelijke wooneenheden, direct te bewonen.

€ 495.000
430 m2 3000 m2 Ref. 6192

Villa/Boerenhuis
Prachtig landhuis met zwembad op panoramische positie.

€ 1.150.000

Hetzelfde type woning

250 m2 342 m2 Ref. 6236

Villa/Boerenhuis
Verscholen in een rustig en pittoresk gehucht in de heuvels rond het stadje San Damiano d'Asti, ligt dit halfvrijstaande deel van een groter landhuis op een bevoorrechte, panoramische locatie en straalt het authentieke landhuis-charme uit. De privéweg die naar het huis leidt garandeert optimale privacy en rust. Het huis is verdeeld over twee niveaus en heeft twee ingangen: de hoofdingang kijkt uit op de tuin die eruitziet als een natuurlijk voorgebergte dat boven de heuvels hangt, terwijl de tweede ingang, meer verborgen, aan de achterkant van het huis ligt.

€ 275.000
215 m2 3000 m2 Ref. 6234

Villa/Boerenhuis
Vrijstaande Villa op rustige locatie tussen Brescia en Lago di Garda, 5 slaapkamers, 3000m2 tuin, vrijstaande garage

€ 480.000

In dezelfde prijsklasse

175 m2 35459 m2 Ref. 6231

Villa/Boerenhuis Restauratieproject
Te koop op slechts 2 kilometer van San Vito dei Normanni en ongeveer 8 kilometer van de ongerepte stranden van het natuurreservaat Torre Guaceto, een volledig gerenoveerde oude boerenwoning en twee te renoveren gebouwen op een landbouwgrond van ongeveer 3,5 hectare. Het is mogelijk om de benodigde vergunningen aan te vragen voor de aanleg van een zwembad van maximaal 40 m² en voor een uitbreiding van de bestaande oppervlakte, waardoor deze woning een ideale oplossing is voor zowel privéwoning als charmante toeristische accommodatie. 

€ 750.000
321 m2 621 m2 Ref. 6219

Villa/Boerenhuis
In een dominante positie, op de prachtige heuvels van de Langhe Monregalesi, bieden wij deze elegante villa met tuin en een adembenemend uitzicht op de Alpen. Het huis ligt in de gemeente Briaglia, op een strategische positie, want het is slechts 10 minuten van Mondovì, minder dan een uur van de Ligurische kust en ongeveer 30 minuten van de skipistes.

€ 730.000