Op ongeveer 4 km van het stadscentrum, in zuidelijke richting, in een woonwijk, bieden we een mooi afgewerkte kleine villa te koop aan die direct bewoonbaar is.
Het huis heeft twee verdiepingen van elk ongeveer 90 meter en bestaat uit een begane grond met een open keuken-woonkamer, slaapkamer en badkamer; de eerste verdieping is verbonden door een interne trap en is verdeeld in 3 slaapkamers, bijkeuken en badkamer,
Het terras heeft een prachtig uitzicht door de verhoogde ligging ten opzichte van de omliggende woningen. Het huis wordt verwarmd door een houtgestookte thermo-open haard, terwijl in de dagelijkse behoefte aan water wordt voorzien door een cisterne van ongeveer 40.000 liter, genoeg voor het verbruik van een gezin van 4 voor ongeveer een maand. Buiten is er een barbecueplaats met een mooie patio en veranda. Het pand wordt gecompleteerd door een zwembad voor maximale ontspanning in het zomerseizoen.
Het omliggende terrein is ongeveer 7000 m², helemaal omheind en beplant met fruitbomen en ongeveer 70 olijfbomen.
Bekijk deze selectie van alternatieven:
Villa/Boerenhuis
Prachtige villa met zwembad in Syracuse
Villa/Boerenhuis
Grote Villa met zwembad in Mellili
Villa/Boerenhuis
Dorpshuis
Comfortabele villa in eigenzinnige stijl, met zwembad, grote tuin, 3 slaapkamer en uitstekende ligging t.o.v. alle beroemde Toscaanse steden en luchthavens
Villa/Boerenhuis
Villa Barbara is een prachtig gerestaureerde natuurstenen boerderij in het glooiende landschap van Le Marche, met panoramisch uitzicht op de Sibillini Mountains en gelegen aan de rand van het Parco Nazionale dei Monti Sibillini, tussen Sarnano en San Ginesio. De woning van circa 331 m² beschikt over 5 slaapkamers en 5 badkamers, een zwembad (7 x 12 m), een omheinde tuin van circa 5.000 m² met fruitbomen en 15 hectare bosgrond, wat zorgt voor rust, privacy en prachtige uitzichten.
Villa/Boerenhuis
Unieke kans op het platteland van Martina Franca met zijn barokke historische centrum: te koop groot landhuis, trullo met meerdere koepels (te renoveren) en een opslagruimte op een perceel van circa 3.500 m². Ideale ligging op korte afstand van twee zeeën en vele bezienswaardigheden in het hart van Puglia!
Appartement/In borgo
Dorpshuis
Een karaktervolle woning op een unieke locatie – een uitstekende kans voor liefhebbers van authentiek wonen in het hart van Puglia.