Piazza Armerina

Sicilia

185 m2 7000 m2 5 2 Ref. 6178 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • Panoramisch uitzicht
  • 4 km van dorp
  • Tuin
  • Terras
  • CV
  • Open Haard
  • Zwembad: Ja
  • Status: Beschikbaar

Op ongeveer 4 km van het stadscentrum, in zuidelijke richting, in een woonwijk, bieden we een mooi afgewerkte kleine villa te koop aan die direct bewoonbaar is.
Het huis heeft twee verdiepingen van elk ongeveer 90 meter en bestaat uit een begane grond met een open keuken-woonkamer, slaapkamer en badkamer; de eerste verdieping is verbonden door een interne trap en is verdeeld in 3 slaapkamers, bijkeuken en badkamer,
Het terras heeft een prachtig uitzicht door de verhoogde ligging ten opzichte van de omliggende woningen. Het huis wordt verwarmd door een houtgestookte thermo-open haard, terwijl in de dagelijkse behoefte aan water wordt voorzien door een cisterne van ongeveer 40.000 liter, genoeg voor het verbruik van een gezin van 4 voor ongeveer een maand. Buiten is er een barbecueplaats met een mooie patio en veranda. Het pand wordt gecompleteerd door een zwembad voor maximale ontspanning in het zomerseizoen.
Het omliggende terrein is ongeveer 7000 m², helemaal omheind en beplant met fruitbomen en ongeveer 70 olijfbomen.

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Sicilia)

250 m2 800 m2 Ref. 6439

Villa/Boerenhuis
Prachtige villa met zwembad in Syracuse

€ 499.000
480 m2 1300 m2 Ref. 6400

Villa/Boerenhuis
Grote Villa met zwembad in Mellili

€ 450.000

Hetzelfde type woning

200 m2 1000 m2 Ref. 6440

Villa/Boerenhuis
Karaktervolle villa met panoramisch uitzicht op het Lago Maggiore – Lesa Op de zonnige en rustige heuvels van Lesa bieden wij deze exclusieve vrijstaande villa uit het begin van de twintigste eeuw aan. Een unieke eigendom waar historische charme, elegantie en modern wooncomfort op harmonieuze wijze samenkomen, met een adembenemend uitzicht op het Lago Maggiore.

€ 530.000
250 m2 800 m2 Ref. 6439

Villa/Boerenhuis
Prachtige villa met zwembad in Syracuse

€ 499.000

In dezelfde prijsklasse

115 m2 Ref. 6436

Appartement/In borgo Dorpshuis
Gerenoveerd appartement in Montefabbri, 2 slaap- en 2 badkamers, garage en panoramisch terras

€ 185.000
79 m2 Ref. 6435

Appartement/In borgo Dorpshuis
Appartement in Montefabbri met 1 slaapkamer en 2 badkamers (met mogelijkheid een tweede slaapruimte te realiseren.

€ 175.000