In San Pasquale, een klein gehucht dat Santa Teresa Gallura deelt met Tempio Pausania, op ca. 4 km van de zee, bevindt zich dit appartement van 52 m² netto, met een verbluffend uitzicht dat zich uitstrekt van de archipel van La Maddalena tot Corsica, langs het eiland Isola dei Gabbiani, Porto Liscia, Porto Pollo, het schiereiland Coluccia en de fjord van Porto Pozzo.
Het dichtstbijzijnde strand ligt op slechts enkele kilometers afstand, met ruime (gratis) parkeermogelijkheden en voorzieningen. Santa Teresa en haar stranden zijn in een kwartier met de auto te bereiken, net als Palau en de beroemde rots van Capo d'Orso. Arzachena, de Costa Smeralda en Olbia liggen op twintig minuten of meer rijden.
Het schitterende uitzicht is te bewonderen vanaf het terras bij de ingang, vanuit de woonkamer/keuken, de slaapkamer en zelfs vanuit de badkamer!
Het appartement ligt in een dominante positie boven het dorp en bestaat uit een woonkamer/keuken met massief houten gelakte meubels, tafel, zes stoelen en een kingsize slaapbank met dik matras (dikker dan gebruikelijke slaapbanken). Een gang (met massief houten deuren) scheidt het woongedeelte van het slaapgedeelte en leidt naar de ruime badkamer met toilet, bidet, wastafel en douche, schoenenkast en kastje, en vervolgens naar de slaapkamer met een grote schuifdeurkast, twee ladekasten, twee nachtkastjes en een kingsize bed met opbergruimte en een topper van 8 cm dik. Er is ook een bergruimte.
Gezien de afmetingen van de badkamer zou het mogelijk zijn om er een tweede slaapkamer van te maken en de bergruimte om te bouwen tot een badkamer.
De prijs kan de massief houten meubels (in uitstekende staat!), de huishoudelijke apparaten (koelkast en vriezer, gasfornuis met vier pitten en afzuigkap, elektrische oven, 50' TV, mini-stereo, vaatwasser, wasmachine en elektrische boiler, airconditioning warm/koud) en een groot deel van de accessoires en huisraad omvatten (met een waarde van alleen al 20/25.000 euro!).
Een woning die dezelfde dag van aankoop al direct bewoonbaar is.
Bekijk deze selectie van alternatieven:
Appartement/In borgo
Ideaal apartement voor familie vakantie
Appartement/In borgo
Te koop: Tien top appartementen met comfortabel interieur, terras en zeezicht bij historisch Alghero en heel veel services. (oplevering voorzien voor herfst 2026)
Appartement/In borgo
Ideaal apartement voor familie vakantie
Appartement/In borgo
In de gemeente Roccaverano, op ongeveer 10 minuten rijden van Monastero Bormida, in een gemakkelijk toegankelijk en uiterst panoramisch gebied, ligt dit wooncomplex verdeeld in 5 appartementen met gemeenschappelijke tuin en zwembad. Het te koop aangeboden appartement beslaat de linkervleugel van het gebouw en is verdeeld over drie niveaus met een totale oppervlakte van ongeveer 160 vierkante meter. Het heeft 3 slaapkamers en 3 badkamers. Absolute 'value for money'!.
Villa/Boerenhuis
Dorpshuis
In het gehucht van een mooi dorp op ongeveer 10 km van Acqui Terme, in een zeer rustige omgeving en zeer gunstig gelegen ten opzichte van voorzieningen, ligt dit mooie landhuis volledig gebouwd in oude bakstenen en met een mooie privétuin, waar het ook mogelijk is om een zwembad te bouwen.
Villa/Boerenhuis
Restauratieproject
Op slechts 5 kilometer van Ceglie Messapica, de "hoofdstad van de gastronomie van Puglia", ligt dit pand bestaande uit een trullo met drie koepels en een woonboerderij op twee verdiepingen. De woning beschikt over 3 slaapkamers en 2 badkamers. Het omliggende perceel heeft een oppervlakte van circa 25.000 m², waardoor u volop privacy heeft. Dit pand is de ideale investering voor wie op zoek is naar rust en authenticiteit. Neem contact met ons op voor een afspraak om dit prachtige pand te bezichtigen en laat u betoveren door dit stukje paradijs!