Acqui Terme

Piemonte

360 m2 27500 m2 5 2 Ref. 6204 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • Dorpshuis
  • Panoramisch uitzicht
  • 50 km van zee
  • 5 km van dorp
  • Tuin
  • Terras
  • Balkon
  • Garage: ja
  • Gastenverblijf: Te realiseren
  • Zwembad: Te realiseren
  • Status: Beschikbaar

Op een uiterst panoramische positie, op korte afstand van het stadscentrum, ligt deze grote boerenwoning met een typische ‘L’-vorm, volledig opgetrokken uit natuursteen. Het gebouw bestaat uit twee verdiepingen met op de begane grond een ruimte die gebruikt wordt als werkplaats, een magazijn, de verwarmingsinstallatie en een kleine woonruimte bestaande uit een woonkamer, slaapkamer, kitchenette en badkamer. Op de bovenverdieping bevindt zich de hoofdaccommodatie bestaande uit een hal, keuken en eetkamer, 4 slaapkamers en een grote badkamer. Grote aparte schuur die kan worden verbouwd tot woonruimte. Op de binnenplaats bevinden zich 3 garages. Bij het object hoort ook ongeveer 27.000 vierkante meter gecultiveerd land met een moestuin en fruitbomen.

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Piemonte)

175 m2 3000 m2 Ref. 6367

Villa/Boerenhuis
Dit is niet het klassieke Piemontese boerderijtje dat je in de Langhe tegenkomt. Deze woning lijkt zo uit een sprookje te komen: een klein stenen huisje, met een bijna Bretonse charme, rustig gelegen in de heuvels van de Alta Langa, waar het licht speelt op de zichtbare muren en de stilte alleen wordt doorbroken door het ruisen van de wind in de weiden.

€ 470.000
398 m2 10000 m2 Ref. 6366

Villa/Boerenhuis B&B/Agriturismo
In een rustige en groene omgeving in de gemeente Masio ligt deze grote, gerenoveerde Piëmontese boerderij, omgeven door een hectare volledig omheind terrein. Vanaf het eerste moment straalt het gebouw de authentieke charme uit van de landelijke woningen van Monferrato, met zichtbare bakstenen, witte luiken en de typische helderheid van huizen die op de zon zijn gericht.

€ 250.000

Hetzelfde type woning

94 m2 3600 m2 Ref. 6402

Villa/Boerenhuis Dorpshuis
Mergozzo – op een prachtige locatie, midden in de natuur, in alle rust en met optimaal comfort, bieden wij een volledig gerenoveerde vrijstaande woning aan, omgeven door groen en met een open uitzicht over de omliggende valleien. De woning is verdeeld over twee verdiepingen.

€ 390.000
300 m2 1000 m2 Ref. 6368

Villa/Boerenhuis Dorpshuis Restauratieproject
In Angera, op slechts een steenworp afstand van de oever van het meer en op een rustige en privélocatie, bieden wij een villa uit het begin van de 20e eeuw te koop aan, verdeeld over drie verdiepingen en met uitzicht op het Lago Maggiore. De woning geniet een bijzonder gunstige ligging: op slechts 100 meter van de oevers van het Lago Maggiore en gunstig gelegen ten opzichte van belangrijke voorzieningen, het historische centrum en verbindingen naar Milaan en de luchthaven Malpensa.

€ 420.000

In dezelfde prijsklasse

500 m2 Ref. 6411

Appartement/In borgo Dorpshuis
Ruim hoekhuis in het mooie en sfeervolle centrum van het middeleeuwse Barbara, met 4 slaap- en 3 badkamers, balkon en groot terras

€ 195.000
220 m2 42000 m2 Ref. 6409

Villa/Boerenhuis Restauratieproject
Restauratieproject - landhuis in Ostra met bijgebouw en 4,2 ha grond

€ 160.000