Vrijstaande villa in Menaggio met zwembad: innovatie en comfort aan het Comomeer
Als je op zoek bent naar een vrijstaande moderne villa in Menaggio met zwembad, dan mag je deze unieke kans niet missen. Deze moderne en exclusieve nieuwbouwvilla, ligt op een van de meest charmante locaties aan het Lago di Como, op circa 1,3 km afstand van de gezellige plaats Menaggio, en combineert modern en verfijnd design met comfort van hoge klasse.
Kenmerken van de villa
Deze ruime en lichte villa is verdeeld over twee verdiepingen, plus een souterrain; Op de begane grond bevindt zich een ruime en lichte woonkamer met een open keuken. Vanuit het woongedeelte loopt men de ruime overdekte veranda op, voor extra woongenot en waar je uitkijkt op het prachtige privé zwembad en de tuin, de ideale plek om op de heerlijke zonnige dagen te genieten van de rust en het uitzicht. Daarnaast heeft de begane grond een badkamer, voor extra gemak.
Op de eerste verdieping vind je drie elegante tweepersoonssuites, elk met een eigen badkamer en suite, een inloopkast en toegang tot een overdekt terras, waarvandaan men kan genieten van een adembenemend panoramisch uitzicht op het Comomeer en het omringende berglandschap.
De ruime en handige garage onder het huis in het souterrain biedt plaats aan drie auto's, hier bevinden zich ook de technische ruimtes en een praktische opslagruimte
Hoogwaardige materialen en afwerkingen
De villa is gebouwd met innovatieve installaties en hoogwaardige afwerkingsmaterialen. De ramen en deuren met driedubbel glas bieden een hoge mate van thermische isolatie.
Voor maximaal comfort is er een vloerverwarmingssysteem dat wordt aangedreven door een warmtepomp. Bovendien bieden fotovoltaïsche panelen, die ongeveer 10 kW kunnen produceren, duurzaamheid en innovatie. De villa is verder uitgerust met alarm-en videobewakingssystemen.
Buitenruimte
Het juweeltje van deze villa is de prachtige Infinity-pool van 11 x 4,5 meter, gelegen in de tuin voor het terras, voor onvergetelijke momenten van ontspanning.
Neem vandaag nog contact met ons op voor meer informatie en een bezichtiging!
Bekijk deze selectie van alternatieven:
Appartement/In borgo
Menaggio - LAATST BESCHIKBAAR APPARTEMENT in het centrum van Menaggio! In een exclusief en gloednieuw wooncomplex met zwembad en solarium bieden we dit laatste ruime en modern appartement, gekenmerkt door grote ramen, lichte kamers en klaar om opgeleverd te worden.
Villa/Boerenhuis
Colico - Als je op zoek bent naar een moderne vrijstaande nieuwbouw villa in Colico met zwembad en tuin, dan is dit prachtige pand een perfecte oplossing voor wie wil wonen in een exclusieve en rustige omgeving midden in de natuur en op slechts een paar minuten van het Comomeer en de belangrijkste voorzieningen. Deze ruime villa biedt comfort en is uitermate geschikt om permanent te bewonen of als luxe vakantiewoning.
Villa/Boerenhuis
Volledig gerenoveerd complex van trulli en lamie met zwembad in het prachtige landschap van Ceglie Messapica. De woning is van alle moderne gemakken voorzien en is geschikt om het hele jaar door te bewonen. Het bestaat uit een woonkamer, hal, keuken, eetkamer, vier slaapkamers, drie badkamers, een opslagruimte, een buitenkeuken met terras, parkeerplaats, zwembad met ondiep gedeelte en buitendouche. Neem contact met ons op voor meer informatie of om een bezichtigingsafspraak in te plannen.
Villa/Boerenhuis
Prachtige villa met zwembad in aanbouw op één van de mooiste locaties aan de Ionische kust, tussen Manduria en de adembenemende zee. De villa zal bestaan uit twee grote slaapkamers, een woon-/eetkamer, twee badkamers, een woonkamer met keuken, een veranda, een barbecue met houtoven, een zwembad van 40 m² met een ontspanningsruimte, een panoramisch terras, een parkeerplaats en een eigen ingang.