Menaggio

Lago di Como

430 m2 3 4 Ref. 6213 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • Zicht op meer
  • 1.2 km van dorp
  • Tuin
  • Terras
  • Airco
  • Garage: ja
  • Zwembad: Ja
  • Status: Beschikbaar
  • Energieklasse: A3

Vrijstaande villa in Menaggio met zwembad: innovatie en comfort aan het Comomeer

Als je op zoek bent naar een vrijstaande moderne villa in Menaggio met zwembad, dan mag je deze unieke kans niet missen. Deze moderne en exclusieve nieuwbouwvilla, ligt op een van de meest charmante locaties aan het Lago di Como, op circa 1,3 km afstand van de gezellige plaats Menaggio, en combineert modern en verfijnd design met comfort van hoge klasse.

Kenmerken van de villa

Deze ruime en lichte villa is verdeeld over twee verdiepingen, plus een souterrain; Op de begane grond bevindt zich een ruime en lichte woonkamer met een open keuken. Vanuit het woongedeelte loopt men de ruime overdekte veranda op, voor extra woongenot en waar je uitkijkt op het prachtige privé zwembad en de tuin, de ideale plek om op de heerlijke zonnige dagen te genieten van de rust en het uitzicht. Daarnaast heeft de begane grond een badkamer, voor extra gemak.

Op de eerste verdieping vind je drie elegante tweepersoonssuites, elk met een eigen badkamer en suite, een inloopkast en toegang tot een overdekt terras, waarvandaan men kan genieten van een adembenemend panoramisch uitzicht op het Comomeer en het omringende berglandschap.

De ruime en handige garage onder het huis in het souterrain biedt plaats aan drie auto's, hier bevinden zich ook de technische ruimtes en een praktische opslagruimte

Hoogwaardige materialen en afwerkingen

De villa is gebouwd met innovatieve installaties en hoogwaardige afwerkingsmaterialen. De ramen en deuren met driedubbel glas bieden een hoge mate van thermische isolatie.

Voor maximaal comfort is er een vloerverwarmingssysteem dat wordt aangedreven door een warmtepomp. Bovendien bieden fotovoltaïsche panelen, die ongeveer 10 kW kunnen produceren, duurzaamheid en innovatie. De villa is verder uitgerust met alarm-en videobewakingssystemen.

Buitenruimte

Het juweeltje van deze villa is de prachtige Infinity-pool van 11 x 4,5 meter,  gelegen in de tuin voor het terras, voor onvergetelijke momenten van ontspanning.

Neem vandaag nog contact met ons op voor meer informatie en een bezichtiging!

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Lago di Como)

100 m2 Ref. 6228

Villa/Boerenhuis
Lago di Como, Plesio - Ontdek dit prachtige vrijstaande huis in het pittoreske dorpje Plesio, op slechts 10 minuten van Menaggio. Een ideale plek voor wie op zoek is naar rust, privacy en een adembenemend uitzicht over het Comomeer, midden in de natuur wil wonen maar toch ook dichtbij alle faciliteiten en het Comomeer.

€ 440.000
200 m2 100 m2 Ref. 6182

Villa/Boerenhuis Dorpshuis
Gravedona ed Uniti - Als je op zoek bent naar een vrijstaand huis in het centrum van Gravedona mét een tuin, zoek dan niet verder! Dit ruime en charmante familiehuis ligt op loopafstand van het meer, de mooie boulevard van Gravedona en alle faciliteiten.

€ 600.000

Hetzelfde type woning

215 m2 3000 m2 Ref. 6234

Villa/Boerenhuis
Vrijstaande Villa op rustige locatie tussen Brescia en Lago di Garda, 5 slaapkamers, 3000m2 tuin, vrijstaande garage

€ 480.000
175 m2 35459 m2 Ref. 6231

Villa/Boerenhuis Restauratieproject
Te koop op slechts 2 kilometer van San Vito dei Normanni en ongeveer 8 kilometer van de ongerepte stranden van het natuurreservaat Torre Guaceto, een volledig gerenoveerde oude boerenwoning en twee te renoveren gebouwen op een landbouwgrond van ongeveer 3,5 hectare. Het is mogelijk om de benodigde vergunningen aan te vragen voor de aanleg van een zwembad van maximaal 40 m² en voor een uitbreiding van de bestaande oppervlakte, waardoor deze woning een ideale oplossing is voor zowel privéwoning als charmante toeristische accommodatie. 

€ 750.000

In dezelfde prijsklasse