Menaggio

Lago di Como

430 m2 3 4 Ref. 6213 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • Zicht op meer
  • 1.2 km van dorp
  • Tuin
  • Terras
  • Airco
  • Garage: ja
  • Zwembad: Ja
  • Status: Beschikbaar
  • Energieklasse: A3

Vrijstaande villa in Menaggio met zwembad: innovatie en comfort aan het Comomeer

Als je op zoek bent naar een vrijstaande moderne villa in Menaggio met zwembad, dan mag je deze unieke kans niet missen. Deze moderne en exclusieve nieuwbouwvilla, ligt op een van de meest charmante locaties aan het Lago di Como, op circa 1,3 km afstand van de gezellige plaats Menaggio, en combineert modern en verfijnd design met comfort van hoge klasse.

Kenmerken van de villa

Deze ruime en lichte villa is verdeeld over twee verdiepingen, plus een souterrain; Op de begane grond bevindt zich een ruime en lichte woonkamer met een open keuken. Vanuit het woongedeelte loopt men de ruime overdekte veranda op, voor extra woongenot en waar je uitkijkt op het prachtige privé zwembad en de tuin, de ideale plek om op de heerlijke zonnige dagen te genieten van de rust en het uitzicht. Daarnaast heeft de begane grond een badkamer, voor extra gemak.

Op de eerste verdieping vind je drie elegante tweepersoonssuites, elk met een eigen badkamer en suite, een inloopkast en toegang tot een overdekt terras, waarvandaan men kan genieten van een adembenemend panoramisch uitzicht op het Comomeer en het omringende berglandschap.

De ruime en handige garage onder het huis in het souterrain biedt plaats aan drie auto's, hier bevinden zich ook de technische ruimtes en een praktische opslagruimte

Hoogwaardige materialen en afwerkingen

De villa is gebouwd met innovatieve installaties en hoogwaardige afwerkingsmaterialen. De ramen en deuren met driedubbel glas bieden een hoge mate van thermische isolatie.

Voor maximaal comfort is er een vloerverwarmingssysteem dat wordt aangedreven door een warmtepomp. Bovendien bieden fotovoltaïsche panelen, die ongeveer 10 kW kunnen produceren, duurzaamheid en innovatie. De villa is verder uitgerust met alarm-en videobewakingssystemen.

Buitenruimte

Het juweeltje van deze villa is de prachtige Infinity-pool van 11 x 4,5 meter,  gelegen in de tuin voor het terras, voor onvergetelijke momenten van ontspanning.

Neem vandaag nog contact met ons op voor meer informatie en een bezichtiging!

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Lago di Como)

68 m2 60 m2 Ref. 6463

Appartement/In borgo
Gravedona ed Uniti - Dit mooie appartement met tuin en garage, ligt in het historische centrum van het bekende dorp Gravedona, op een steenworp afstand van het meer en de mooie boulevard. Het appartement is onderdeel van een recent gebouwd wooncomplex.

€ 250.000
48 m2 Ref. 6462

Appartement/In borgo
Comomeer, Menaggio - In de centraal aan het meer gelegen plaats Menaggio, op een steenworp afstand van het meer en het centrum van het dorp, bieden we een mooi appartement op de begane grond aan, met 1 slaapkamer en 1 badkamer en eigen ingang, in de exclusieve en volledig gerenoveerde Villa Eva.

€ 400.000

Hetzelfde type woning

320 m2 1000 m2 Ref. 6509

Villa/Boerenhuis
Wij bieden een vrijstaande villa te koop aan in Mombello, een residentiële wijk van de gemeente Laveno Mombello. De omgeving is rustig en goed voorzien van faciliteiten, met scholen, winkels en verbindingen op korte afstand. Het strand van Cerro, het centrum van Laveno, het treinstation en de veerbootterminal zijn binnen vijf minuten bereikbaar, wat de ligging bijzonder praktisch en strategisch maakt. De villa werd gebouwd in 2009 en is altijd met veel zorg onderhouden. De woning beschikt over moderne, verzorgde ruimtes die ontworpen zijn met oog voor comfort en functionaliteit. Door de jaren heen zijn verschillende verbeteringen uitgevoerd om zowel de energie-efficiëntie als de technologische voorzieningen verder te optimaliseren.

€ 565.000
120 m2 Ref. 6507

Villa/Boerenhuis
Nieuw panoramisch prestigieus project met 12 kleine villa's en 1 prachtige luxe ruime villa met meer kamers en eigen zwembad. Gelegen aan de rand van dorpje San Pasquale, met ongekend uitzicht op het UNESCO-archipel van La Maddalena. Slechts 1–2 km van het centrum en services en 4–6 km van zee. Prachtig woonterras voor, beschutte BBQ-tuin achter. Compacte indelingen met varianten en uitbreidingsopties vanaf €500.000 voor ca 100 m². Oplevering van 1e unit juni 2026 en voorspoedige voorzetting.

€ 560.000

In dezelfde prijsklasse