Kenmerken:
Tussen Ceglie Messapica en Ostuni bieden wij deze prachtige villa met zwembad en privégrondstuk aan, gelegen op een panoramische locatie met uitzicht op de omliggende dorpen en het betoverende landschap.
De villa van circa 155 m² is gebouwd door gespecialiseerde vakmensen en onlangs gerenoveerd met de toevoeging van externe thermische isolatie op de verticale muren en dak, een fotovoltaïsch zonnepaneelsysteem, verwarming en koeling met een warmtepomp en een open haard.
De villa is aangesloten op het waterleidingnet, heeft een septic tanksysteem type IMHOFF en een ondergrondse LPG-tank, uitsluitend bestemd voor gebruik in de keuken. Binnen bestaat de woning uit een ruime woonkamer, keuken, drie slaapkamers, vier badkamers, een wasruimte, verder beschik het over twee veranda's en een panoramisch terras, bereikbaar via een buitentrap.
Buiten bevinden zich een tweezijdig infinity zwembad met een compensatie tank en een ondergrondse technische ruimte, een ontspanningsruimte, een gazon en circa 2.250 m² perceel met olijf-, amandel- en vijgenbomen en een pittosporum-haag.
De woning beschikt over een bewoonbaarheidsverklaring.
De woning ligt op ongeveer 2,5 kilometer van het stadscentrum, in een woonwijk, op slechts 6 kilometer van Ostuni en iets verder van de Adriatische Zee. De luchthaven van Brindisi is gemakkelijk bereikbaar, op slechts 25 minuten rijden.
Bekijk deze selectie van alternatieven:
Villa/Boerenhuis
Prachtige trullo, met veel oog voor detail gerenoveerd en van alle comfort voorzien, op slechts een paar kilometer van de prachtige stranden van de Adriatische Zee. Er is een heerlijk zwembad voor een verfrissende duik op warme zomerdagen en een jacuzzi voor ultieme ontspanning. Het is ook een uitstekende investering voor toeristische verhuur. Neem contact met ons op voor meer informatie of om een bezichtigingsafspraak in te plannen.
Villa/Boerenhuis
Deze volledig gerenoveerde trullo ligt in het hart van de Itria-vallei, tussen de charmante stadjes Ceglie Messapica en Cisternino. Er bestaat de mogelijkheid om een vergunning aan te vragen voor de aanleg van een zwembad met een maximale oppervlakte van 40 m². Deze trullo is een uitstekende investering voor wie wil wonen of vakantie wil vieren in het mooiste deel van Zuid-Italië.
Villa/Boerenhuis
Dorpshuis
In Pieve di Teco, een charmant stadje in de provincie Imperia, Ligurië, staat dit unieke vrijstaande huis uit 1915 te koop. Dit volledig gerestaureerde en gerenoveerde pand combineert historische charme met modern comfort en is een ideale mogelijkheid voor kopers die op zoek zijn naar een stijlvol huis in een rustige omgeving in een van de mooiste regio's van Italië.
Villa/Boerenhuis
Stenen villa met tuin, olijfbomen en waterbron – toevluchtsoord op een zonnige panoramische locatie boven Pieve di Teco. Deze betoverende stenen villa met zwembad in typisch Ligurische stijl ligt op een heerlijk rustige locatie op het zuiden met een weids uitzicht over het landschap - en ligt op slechts een paar minuten afstand van het oude centrum van Pieve di Teco.
Villa/Boerenhuis
Prachtige trullo, met veel oog voor detail gerenoveerd en van alle comfort voorzien, op slechts een paar kilometer van de prachtige stranden van de Adriatische Zee. Er is een heerlijk zwembad voor een verfrissende duik op warme zomerdagen en een jacuzzi voor ultieme ontspanning. Het is ook een uitstekende investering voor toeristische verhuur. Neem contact met ons op voor meer informatie of om een bezichtigingsafspraak in te plannen.
Villa/Boerenhuis
Te koop op het prachtige platteland van de gemeente San Vito dei Normanni, een ruime villa op twee verdiepingen, 5 slaapkamers en 2 badkamers. Er is een groot zwembad aanwezig dat gerenoveerd moet worden. Dit is een uitstekende optie voor wie zijn of haar huis op het platteland wil personaliseren of wil investeren in een woning met veel potentieel, op korte afstand van het stadje en de stranden aan de Adriatische Zee.