Ceglie Messapica

Puglia

155 m2 2250 m2 3 4 Ref. 6262 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • Panoramisch uitzicht
  • 11 km van zee
  • 2.5 km van dorp
  • Tuin
  • Terras
  • CV
  • Airco
  • Garage: nee, wel parkeerplaats
  • Zwembad: Ja
  • Status: Beschikbaar
  • Energieklasse: A1

Kenmerken:

  • Woonoppervlakte: 155 m²
  • Perceeloppervlakte: 2.250 m²
  • Slaapkamers: 3
  • Badkamers: 4
  • Veranda's
  • Terras
  • Open haard
  • Fotovoltaïsch zonnepaneelsysteem
  • Verwarmings- en koelsysteem
  • Septic tank systeem type IMHOFF
  • Infinity pool

Tussen Ceglie Messapica en Ostuni bieden wij deze prachtige villa met zwembad en privégrondstuk aan, gelegen op een panoramische locatie met uitzicht op de omliggende dorpen en het betoverende landschap.

De villa van circa 155 m² is gebouwd door gespecialiseerde vakmensen en onlangs gerenoveerd met de toevoeging van externe thermische isolatie op de verticale muren en dak, een fotovoltaïsch zonnepaneelsysteem, verwarming en koeling met een warmtepomp en een open haard.

De villa is aangesloten op het waterleidingnet, heeft een septic tanksysteem type IMHOFF en een ondergrondse LPG-tank, uitsluitend bestemd voor gebruik in de keuken. Binnen bestaat de woning uit een ruime woonkamer, keuken, drie slaapkamers, vier badkamers, een wasruimte, verder beschik het over twee veranda's en een panoramisch terras, bereikbaar via een buitentrap.

Buiten bevinden zich een tweezijdig infinity zwembad met een compensatie tank en een ondergrondse technische ruimte, een ontspanningsruimte, een gazon en circa 2.250 m² perceel met olijf-, amandel- en vijgenbomen en een pittosporum-haag.

De woning beschikt over een bewoonbaarheidsverklaring.

De woning ligt op ongeveer 2,5 kilometer van het stadscentrum, in een woonwijk, op slechts 6 kilometer van Ostuni en iets verder van de Adriatische Zee. De luchthaven van Brindisi is gemakkelijk bereikbaar, op slechts 25 minuten rijden.

 

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Puglia)

100 m2 7700 m2 Ref. 6261

Villa/Boerenhuis
Deze trullo ligt in een panoramisch en residentieel gebied en is verdeeld in drie aparte en onafhankelijke wooneenheden, elk met een woonkamer, keuken, badkamer en slaapkamer. Dit onroerend goed is een uitstekende investering voor zowel wie zich wil terugtrekken uit de stress van de stad en haar hectische tempo, en de rust wil herontdekken die zo kenmerkend is voor deze hoek van Puglia, als voor wie de woning wil gebruiken voor de toeristische verhuur.

€ 390.000
219 m2 5504 m2 Ref. 6248

Villa/Boerenhuis
Prachtige villa, midden in de rust van het platteland van Carovigno, op een panoramische en privélocatie met uitzicht op zee, ideaal voor wie op zoek is naar privacy, comfort en duurzaamheid. De villa is van alle gemakken voorzien en bestaat uit 5 slaapkamers en 5 badkamers. Buiten is er een privézwembad van 40 m² dat de ervaring van ontspanning in een unieke natuurlijke omgeving compleet maakt. Neem gerust contact met ons op voor meer informatie of om een bezichtigingsafspraak te organiseren.

€ 950.000

Hetzelfde type woning

100 m2 7700 m2 Ref. 6261

Villa/Boerenhuis
Deze trullo ligt in een panoramisch en residentieel gebied en is verdeeld in drie aparte en onafhankelijke wooneenheden, elk met een woonkamer, keuken, badkamer en slaapkamer. Dit onroerend goed is een uitstekende investering voor zowel wie zich wil terugtrekken uit de stress van de stad en haar hectische tempo, en de rust wil herontdekken die zo kenmerkend is voor deze hoek van Puglia, als voor wie de woning wil gebruiken voor de toeristische verhuur.

€ 390.000
141 m2 141 m2 Ref. 6259

Villa/Boerenhuis Appartement/In borgo Dorpshuis B&B/Agriturismo
In het hart van het betoverende kunstenaarsdorp San Pantaleo, verscholen tussen granieten rotsen en eeuwenoude olijfbomen, ligt een uniek gerenoveerde dorpswoning die traditie en elegantie perfect combineert. Getransformeerd door de hand van de gerenommeerde architect Jean Claude Le Suisse, is dit huis een stijlvol toevluchtsoord waar elke ruimte een verhaal vertelt van verfijning, rust en Sardijnse ziel. Dit is geen gewone woning – het is een plek waar natuurlijke materialen, vakmanschap en omgeving samensmelten tot een unieke woonbeleving. Verspreid over drie niveaus biedt het pand niet alleen sfeer en comfort, maar ook privacy en functionaliteit. Elke slaapkamer heeft een eigen badkamer, ideaal voor gezinnen of als hoogwaardige huurinvestering. Binnen straalt het huis warmte en authenticiteit uit: lokale steen, maatwerk smeedijzer en natuurlijk licht dragen bij aan een tijdloze elegantie. Buiten nodigen de terrassen uit tot lange zomeravonden onder de sterren, met uitzicht op de majestueuze San Pantaleo-bergen. Als extra bonus omvat de woning een charmante annex – een traditionele stazzo – die kan worden omgevormd tot een privégarage of extra leefruimte. Met het levendige dorpscentrum op loopafstand – met gezellige cafés, boetiekjes en de beroemde donderdagmarkt – en de stranden van de Costa Smeralda op slechts enkele minuten, biedt dit pand het beste van Sardinië: rust en levendigheid, traditie en verfijning.

€ 655.000

In dezelfde prijsklasse

215 m2 3000 m2 Ref. 6234

Villa/Boerenhuis
Vrijstaande Villa op rustige locatie tussen Brescia en Lago di Garda, 5 slaapkamers, 3000m2 tuin, vrijstaande garage

€ 480.000
100 m2 Ref. 6228

Villa/Boerenhuis
Lago di Como, Plesio - Ontdek dit prachtige vrijstaande huis in het pittoreske dorpje Plesio, op slechts 10 minuten van Menaggio. Een ideale plek voor wie op zoek is naar rust, privacy en een adembenemend uitzicht over het Comomeer, midden in de natuur wil wonen maar toch ook dichtbij alle faciliteiten en het Comomeer.

€ 440.000