Mooi gezellig appartement in de prachtige barokke stad NOTO. Deze onlangs gerenoveerde woning bevindt zich op de begane grond en is ongeveer 61 vierkante meter. Het bestaat uit een woonkamer met kitchenette, een slaapkamer, een opslagruimte op een zolder die toegankelijk is via een ijzeren trap en een badkamer. Op de onderste verdieping, met een oppervlakte van ongeveer 36 vierkante meter, bevindt zich een een slaapkamer, een kitchenette en een badkamer. De inrichting is zorgvuldig en smaakvol gedaan. Het appartement is voorzien van airconditioning.
Zeer vlakbij de ingang van het historische centrum van Noto, hier kun je optimaal genieten van de unieke sfeer van deze barokke stad, beroemd om haar architectonische wonderen en tijdloze charme.
Dankzij de nabijheid van de belangrijkste toeristische attracties, zoals de kathedraal van San Nicolò en de charmante smalle straatjes van het historische centrum, kun je vollop genieten van de schoonheid van Noto door de straten van het centrum te slenteren en de adellijke paleizen en historische kerken te bewonderen.
Er zijn ook restaurants, cafés en winkels op loopafstand, zodat je de lokale keuken kunt proeven en winkelen in de typische handwerkateliers.
Voor degenen die de omgeving willen verkennen, is het appartement een ideale uitvalsbasis voor een bezoek aan de adembenemende stranden van de kust en nabijgelegen steden rijk aan geschiedenis en cultuur, zoals Syracuse, Ragusa en Modica.
De luchthaven van Catania is op 50 minuten rijden.
Bekijk deze selectie van alternatieven:
Appartement/In borgo
Gezellig appartement vlakbij het historisch centrum van Noto
Villa/Boerenhuis
Mooie Villa met zwenbad in Mazara del Vallo
Appartement/In borgo
Sfeervol appartement met eigen tuin op de heuvels van het Lago Maggiore. In het charmante dorpje Massino Visconti, aan de betoverende oevers van het Lago Maggiore, bieden wij dit ruime en moderne twee-slaapkamerappartement met privétuin aan. Het appartement maakt deel uit van de residentie 'La Corte di Massino Visconti', een prachtig onderhouden complex met een weelderige gemeenschappelijke tuin en een groot zwembad.
Villa/Boerenhuis
Appartement/In borgo
Dorpshuis
In het hart van Piemonte ligt dit volledig gerenoveerde huis met twee ruime appartementen (elk met 3 slaapkamers en 2 badkamers) en een grote multifunctionele ruimte, momenteel in gebruik als hobbygarage. Ideaal voor autoliefhebbers, maar ook geschikt voor andere doeleinden. Beide appartementen worden succesvol verhuurd, waarvan één volledig is aangepast voor mindervalide gasten. U kunt kiezen voor eigen gebruik van één appartement en verhuur van het andere, of beide inzetten als investering. Een veelzijdig object met veel potentieel.
Appartement/In borgo
Dorpshuis
Casa delle Trote is een volledig en smaakvol gerestaureerd dorpshuis, gelegen aan de rand van het Nationaal Park Monti Sibillini, in het middeleeuwse stadje Sefro. De woning combineert authentieke charme met hedendaags comfort en bevindt zich in een rustige en groene omgeving, terwijl voorzieningen en culturele centra in de nabije omgeving bereikbaar zijn.
Appartement/In borgo
Dorpshuis
Charmant huis op 150 meter van het strand in Alcamo