Mooi gezellig appartement in de prachtige barokke stad NOTO. Deze onlangs gerenoveerde woning bevindt zich op de begane grond en is ongeveer 61 vierkante meter. Het bestaat uit een woonkamer met kitchenette, een slaapkamer, een opslagruimte op een zolder die toegankelijk is via een ijzeren trap en een badkamer. Op de onderste verdieping, met een oppervlakte van ongeveer 36 vierkante meter, bevindt zich een een slaapkamer, een kitchenette en een badkamer. De inrichting is zorgvuldig en smaakvol gedaan. Het appartement is voorzien van airconditioning.
Zeer vlakbij de ingang van het historische centrum van Noto, hier kun je optimaal genieten van de unieke sfeer van deze barokke stad, beroemd om haar architectonische wonderen en tijdloze charme.
Dankzij de nabijheid van de belangrijkste toeristische attracties, zoals de kathedraal van San Nicolò en de charmante smalle straatjes van het historische centrum, kun je vollop genieten van de schoonheid van Noto door de straten van het centrum te slenteren en de adellijke paleizen en historische kerken te bewonderen.
Er zijn ook restaurants, cafés en winkels op loopafstand, zodat je de lokale keuken kunt proeven en winkelen in de typische handwerkateliers.
Voor degenen die de omgeving willen verkennen, is het appartement een ideale uitvalsbasis voor een bezoek aan de adembenemende stranden van de kust en nabijgelegen steden rijk aan geschiedenis en cultuur, zoals Syracuse, Ragusa en Modica.
De luchthaven van Catania is op 50 minuten rijden.
Bekijk deze selectie van alternatieven:
Villa/Boerenhuis
Grote Villa met zwembad in Mellili
Villa/Boerenhuis
Exclusieve Villa met zwembad in Siracusa
Villa/Boerenhuis
Appartement/In borgo
Casa La Grotticella is een sfeervol gerenoveerde woning in Le Marche met prachtig uitzicht, gelegen in een rustige omgeving. De woning (ca. 160 m², drie verdiepingen) combineert authentieke Italiaanse charme met modern comfort, is volledig vernieuwd en instapklaar. Het huis maakt deel uit van een kleine rij, maar de aangrenzende panden worden niet bewoond, wat zorgt voor veel rust. Op het terrein van circa een halve hectare bevinden zich onder andere olijfbomen, een zwembad, meerdere terrassen en parkeergelegenheid. Volledig gemeubileerd en ideaal voor wie rust, ruimte en karakter zoekt.
Appartement/In borgo
Woning in kleine residentie met zwembad en toegang tot het Lago Maggiore Wij bieden te koop aan: een elegante rijtjeswoning gelegen in Lisanza, een deelgemeente van Sesto Calende, op een bevoorrechte locatie direct aan het Lago Maggiore. De woning maakt deel uit van een verzorgd en rustig wooncomplex met directe toegang tot het meer, een privéhaventje, zwembad en gemeenschappelijk park, op korte afstand van het centrum en ook gemakkelijk bereikbaar via een fietspad. De woning behoort tot een complex van slechts zeven wooneenheden, ontstaan uit de renovatie van een oude glasfabriek uit de 19e eeuw, die in 2000 grondig is herontwikkeld.
Appartement/In borgo
Dorpshuis
Ruim zelfstandig appartement van 150 m² in steen, gelegen in één van de meest karakteristieke steegjes van het oude centrum, op loopafstand van Piazza Plebiscito. Recent gerenoveerd met hoogwaardige materialen, met prachtige stervormige stenen plafonds. Verdeeld in twee onafhankelijke eenheden, ideaal als privéwoning, vakantiehuis of investering voor korte- en langetermijnverhuur. Gebruiksklaar en volledig conform de regelgeving.
Villa/Boerenhuis
Sfeervolle halfvrijstaande woning met tuin en zwembad, gelegen in een rustige residence in het noorden van Sardinië. De woning beschikt over een lichte woonkamer met open keuken, twee slaapkamers en twee badkamers, waarvan één en-suite. Zowel de veranda als de tuin bieden uitzicht op de karakteristieke rotsformaties en nodigen uit tot ontspannen buitenleven. Inclusief privé parkeerplaats en volledig gemeubileerd. Ideaal als vakantiehuis of investering, op korte afstand van prachtige stranden en op circa 1–1,5 uur van de luchthaven en ferryhaven.