Casa delle Trote is een volledig en smaakvol gerestaureerd dorpshuis, gelegen aan de rand van het Nationaal Park Monti Sibillini, in het middeleeuwse stadje Sefro. De woning combineert authentieke charme met hedendaags comfort en bevindt zich in een rustige en groene omgeving, terwijl voorzieningen en culturele centra in de nabije omgeving bereikbaar zijn.
Het dorpshuis beschikt over circa 109 m² woonoppervlak en een klein bijgebouw dat kan dienen als opslagruimte of worden omgebouwd tot extra leefruimte. De zorgvuldig aangelegde tuin van 310 m² wordt aan de achterzijde begrensd door een rivier, wat privacy en een unieke sfeer biedt.
Op de begane grond bevinden zich een lichte keuken en een ruime woonkamer, beide met directe toegang tot de tuin, een badkamer en een studio, geschikt als werkkamer of atelier. Op de eerste verdieping zijn drie slaapkamers en een badkamer gesitueerd. Twee slaapkamers kijken uit over de tuin en de rivier.
Sefro staat bekend om zijn rustige ligging, natuurlijke schoonheid en authentieke sfeer. Het kristalheldere water van de rivier Scarzito, rijk aan forel, stroomt door het dorp en vormt een belangrijk onderdeel van de lokale identiteit.
Casa delle Trote biedt een unieke kans om te wonen in een karakteristiek dorpshuis met tuin en rivier, op een locatie die rust, natuur en cultuur combineert.
Bekijk deze selectie van alternatieven:
Villa/Boerenhuis
B&B/Agriturismo
Gerenoveerd landhuis met zwembad, 7 slaap- en 4 badkamers, centraal gelegen op panoramische positie in het prachtige heuvellandschap van Le Marche
Villa/Boerenhuis
B&B/Agriturismo
Villa Quintessa – Authentieke natuurstenen villa met gastenverblijf, groot zwembad, weelderige tuin en agrarisch land te koop in Le Marche Op slechts enkele minuten lopen van het historische centrum van Sant’Angelo in Pontano, in de provincie Macerata, ligt deze schitterende eigendom: een klassieke natuurstenen villa met een apart gastenverblijf, prachtig aangelegde tuin met zwembad en ruim 3,6 hectare bijbehorend agrarisch land. Gelegen in een van de mooiste gebieden van Le Marche, tussen zee en bergen, biedt deze plek rust, privacy en een adembenemend uitzicht.
Appartement/In borgo
Dorpshuis
Charmant huis op 150 meter van het strand in Alcamo
Appartement/In borgo
Dorpshuis
Sfeervol huis in het hystorisch centrum van Modica
Appartement/In borgo
Dorpshuis
Charmant huis op 150 meter van het strand in Alcamo
Appartement/In borgo
Mooi appartement in het centrum van Noto