Sefro

Le Marche

156 m2 310 m2 3 2 Ref. 6297 Bewaren
  • Appartement/In borgo
  • Dorpshuis
  • Panoramisch uitzicht
  • 30 km van meer
  • 90 km van zee
  • Tuin
  • Terras
  • CV
  • Open Haard
  • Garage: nee, wel parkeerplaats
  • Gastenverblijf: Te realiseren
  • Status: Beschikbaar

Casa delle Trote is een volledig en smaakvol gerestaureerd dorpshuis, gelegen aan de rand van het Nationaal Park Monti Sibillini, in het middeleeuwse stadje Sefro. De woning combineert authentieke charme met hedendaags comfort en bevindt zich in een rustige en groene omgeving, terwijl voorzieningen en culturele centra in de nabije omgeving bereikbaar zijn.

Het dorpshuis beschikt over circa 156 m² woonoppervlak en een klein bijgebouw dat kan dienen als opslagruimte of worden omgebouwd tot extra leefruimte. De zorgvuldig aangelegde tuin van 310 m² wordt aan de achterzijde begrensd door een rivier, wat privacy en een unieke sfeer biedt.

Op de begane grond bevinden zich een lichte keuken en een ruime woonkamer, beide met directe toegang tot de tuin, een badkamer en een studio, geschikt als werkkamer of atelier. Op de eerste verdieping zijn drie slaapkamers en een badkamer gesitueerd. Twee slaapkamers kijken uit over de tuin en de rivier.

Sefro staat bekend om zijn rustige ligging, natuurlijke schoonheid en authentieke sfeer. Het kristalheldere water van de rivier Scarzito, rijk aan forel, stroomt door het dorp en vormt een belangrijk onderdeel van de lokale identiteit.

Casa delle Trote biedt een unieke kans om te wonen in een karakteristiek dorpshuis met tuin en rivier, op een locatie die rust, natuur en cultuur combineert.

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Le Marche)

300 m2 40000 m2 Ref. 6309

Villa/Boerenhuis
Midden tussen de wijngaarden ligt Casa Volta, een smaakvol gerestaureerde huis met 4 hectare grond te koop in Le Marche. Casa Ruth heeft heel veel charme, authentieke details en comfort. Met een schitterend panoramisch uitzicht. Gelijk bij binnenkomst wordt je verrast door de geweldige sfeer van het huis.

€ 550.000
300 m2 5234 m2 Ref. 6266

Villa/Boerenhuis B&B/Agriturismo
Gerenoveerd landhuis met zwembad, 7 slaap- en 4 badkamers, centraal gelegen op panoramische positie in het prachtige heuvellandschap van Le Marche

€ 595.000

Hetzelfde type woning

160 m2 300 m2 Ref. 6286

Appartement/In borgo Dorpshuis
Charmant huis op 150 meter van het strand in Alcamo

€ 198.000
113 m2 Ref. 6277

Appartement/In borgo Dorpshuis
Sfeervol huis in het hystorisch centrum van Modica

€ 95.000

In dezelfde prijsklasse

160 m2 300 m2 Ref. 6286

Appartement/In borgo Dorpshuis
Charmant huis op 150 meter van het strand in Alcamo

€ 198.000
61 m2 Ref. 6275

Appartement/In borgo
Mooi appartement in het centrum van Noto

€ 125.000