Imperia

Liguria

180 m2 1000 m2 3 3 Ref. 6406 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • Appartement/In borgo
  • Zicht op zee
  • 1 km van zee
  • Tuin
  • Terras
  • CV
  • Garage: nee, wel parkeerplaats
  • Zwembad: Te realiseren
  • Status: Beschikbaar

Deel van een tweegezinswoning met twee verdiepingen met een totale oppervlakte van ongeveer 180 m², met tuin, gelegen op een heuvel met 180 graden uitzicht op zee, bestaande uit
een woonruimte op de begane grond bestaande uit een grote, lichte woonkamer (10×7 meter) met een werkende open haard, een hoekkeuken met inbouwapparatuur, een tegelvloer en een hoekbar van olijfhout.
Open die naar de eerste verdieping leidt, met in het slaapgedeelte drie slaapkamers en een kamer/studeerkamer, drie badkamers, waarvan twee met raam. De buitenramen zijn van hout met luiken; de binnendeuren zijn van massief hout van het merk
Buitenruimte met veranda en groot terras op de eerste verdieping, tuingedeelten in de schaduw van pijnbomen en olijfbomen, manoeuvreerruimte voor het huis, garage onder het huis met twee parkeerplaatsen + privéparkeerplaats aan de achterzijde van het huis.

 

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Liguria)

100 m2 Ref. 6427

Appartement/In borgo
In de omgeving van Poggi. Prachtig, volledig gemeubileerd appartement van 100 m² op de begane grond. Het appartement is volledig gerenoveerd en biedt een adembenemend uitzicht op zee. Het bestaat uit: een hal, een woonkamer met kitchenette, twee slaapkamers, een badkamer, een terras en een veranda.

€ 315.000
70 m2 Ref. 6408

Appartement/In borgo
Stenen appartement gelegen in het centrum van de middeleeuwse stad Borgo Verrandi (deel van de stad Ventimiglia). Modern comfort met alle karakteristieke kenmerken. Het appartement bestaat uit een woonkeuken, 3 slaapkamers en 2 badkamers met balkon en prachtig uitzicht over de Roya-vallei.

€ 100.000

Hetzelfde type woning

600 m2 2650 m2 Ref. 6338

Villa/Boerenhuis Appartement/In borgo B&B/Agriturismo
In een van de meest geliefde gebieden van de noordoostkust van Sardinië bieden wij een elegante panoramische villa op drie niveaus te koop aan, omringd door rust, met prachtig uitzicht op lagune en zee. Het pand heeft een verzorgde tuin van 2650 m² met een zwembad van 95 m², solarium, barbecuezone en privéparkeerplaatsen. Met 17 kamers, 8 woonruimtes en ruime buitenzones is de villa reeds succesvol in gebruik als gastenverblijf, maar ook ideaal als luxe privéwoning. Op slechts enkele minuten van La Cinta, Lu Impostu en Cala Brandinchi, en 20 minuten van Olbia. Een charmante, instapklare villa in het hart van authentiek Sardinië.

€ 2.500.000
242 m2 300 m2 Ref. 6312

Villa/Boerenhuis Appartement/In borgo Dorpshuis
In het hart van Piemonte ligt dit volledig gerenoveerde huis met twee ruime appartementen (elk met 3 slaapkamers en 2 badkamers) en een grote multifunctionele ruimte, momenteel in gebruik als hobbygarage. Ideaal voor autoliefhebbers, maar ook geschikt voor andere doeleinden. Beide appartementen worden succesvol verhuurd, waarvan één volledig is aangepast voor mindervalide gasten. U kunt kiezen voor eigen gebruik van één appartement en verhuur van het andere, of beide inzetten als investering. Een veelzijdig object met veel potentieel.

€ 375.000

In dezelfde prijsklasse

94 m2 Ref. 6420

Appartement/In borgo
Tremezzina - Exclusieve nieuwbouwappartementen in het hart van Tremezzina, met uitstekende zonligging en een prachtig panoramisch uitzicht op het centrale gedeelte van het Comomeer. Het project bestaat uit twee onafhankelijke complexen met elk zes moderne appartementen. Elk gebouw beschikt over een eigen zwembad en ondergrondse privégarages.

Prijs op aanvraag
310 m2 10000 m2 Ref. 6418

Villa/Boerenhuis
Schitterende aardbevingsbestendige villa met energieklasse A, in het hart van Le Marche, rustig gelegen, maar met alle voorzieningen in de nabijheid.

€ 540.000