Cazzago Brabbia

Lago Maggiore

560 m2 18000 m2 4 5 Ref. 6487 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • Zicht op meer
  • Panoramisch uitzicht
  • Tuin
  • Terras
  • Balkon
  • CV
  • Airco
  • Garage: ja
  • Zwembad: Te realiseren
  • Status: Beschikbaar

Wij bieden te koop aan in Cazzago Brabbia, aan de oevers van het Lago di Varese, een prestigieuze villa gelegen in een rustige en bijzonder charmante natuurlijke omgeving. Het pand heeft een strategische ligging: omgeven door groen en de rust van het meer, maar tegelijkertijd goed verbonden met Varese en de belangrijkste voorzieningen. Ideaal zowel als hoofdverblijf als tweede woning voor vrije tijd.

De villa, gebouwd in de jaren ’40 en volledig gerenoveerd in 2016, vormt een harmonieuze combinatie van historische architectuur en modern comfort. De renovatie heeft de originele elementen behouden en versterkt, en deze gecombineerd met hedendaagse installaties en afwerkingen, met respect voor het karakter van de woning.

De woning is verdeeld over meerdere verdiepingen en wordt omringd door een privépark van circa 18.000 m², met eeuwenoude bomen en ruime groenzones die privacy en optimaal gebruik van de buitenruimte garanderen.

Op de begane grond bevindt zich de hoofdingang, die leidt naar een drievoudige woonkamer met ronde wanden die de ruimte op harmonieuze wijze vormgeven. Deze ruimte kijkt uit op een groot overdekt terras met uitzicht op de tuin. De keuken is apart en verbonden met een ruim terras. Verder bevinden zich op deze verdieping een eetkamer met grote ramen naar buiten, een gang en een gastentoilet. De ruimtes zijn afgewerkt met eikenhouten vloeren en hoogwaardige details, waaronder massief houten deuren uit de 18e eeuw.

De verdiepingen zijn verbonden door een indrukwekkende centrale granieten trap met smeedijzeren leuning en een lift die alle niveaus van de woning bedient.

Op de eerste verdieping bevindt zich het slaapgedeelte met twee tweepersoonsslaapkamers, beide met een eigen badkamer en suite; één daarvan is ingericht als een ruime badkamer. Eén van de slaapkamers heeft directe toegang tot een groot terras. Op dezelfde verdieping zijn nog een extra slaapkamer en een badkamer aanwezig.

De tweede, zolderverdieping biedt een veelzijdige ruimte, geschikt als ontspanningsruimte, studeerkamer of gastenverblijf, compleet met een badkamer met douche en panoramisch uitzicht.

De halfondergrondse verdieping omvat een taverne, een servicekeuken, een badkamer met wasruimte en vier extra ruimtes die ook gebruikt kunnen worden voor personeel of gasten. Een geautomatiseerde garage maakt het geheel compleet.

Technisch gezien heeft de renovatie van 2016 zowel de installaties als de afwerkingen gemoderniseerd, waardoor hedendaagse woonstandaarden worden gegarandeerd.

De entree behoudt de originele Palladiaanse vloeren, terwijl in de overige ruimtes eiken parket aanwezig is. De keuken is verfraaid met een majolicakachel uit Val di Sole en een smeedijzeren deur. De aanwezigheid van een lift maakt de woning functioneel en gemakkelijk toegankelijk op alle niveaus.

Deze woning is ideaal voor wie op zoek is naar een representatieve residentie aan het Lago di Varese, met een ruim privépark en royale binnenruimtes, geschikt voor een gezin of voor wie graag gasten ontvangt. Het is een oplossing die privacy, comfort en architectonische kwaliteit combineert, perfect zowel als hoofdwoning als tweede verblijf in een hoogwaardige natuurlijke omgeving.

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Lago Maggiore)

61 m2 Ref. 6553

Appartement/In borgo
Bee – Tweekamerappartement in een historisch pand met tuin In het hart van het historische centrum van Bee, aan het Lago Maggiore, bieden wij een elegant tweekamerappartement aan, gelegen in een karakteristiek historisch pand uit het begin van de 20e eeuw. Het gebouw is door de jaren heen met zorg onderhouden en gerenoveerd, waarbij de authentieke charme en karakteristieke uitstraling zorgvuldig behouden zijn gebleven. Dankzij de rustige ligging, omringd door groen, woont u in een sfeervolle omgeving op loopafstand van de voorzieningen van het dorp. Bovendien geniet u van een prachtig uitzicht op het omliggende landschap, waardoor deze woning een ideale combinatie biedt van rust, comfort en historische allure.

€ 255.000
170 m2 12000 m2 Ref. 6552

Villa/Boerenhuis
Villa met park in Bracchio, Mergozzo Wij bieden een vrijstaande villa te koop aan, gelegen aan de Via Resiga in het dorp Bracchio, op een rustige en beschutte locatie midden in de natuur, op slechts 3 km van de boulevard langs het meer van Mergozzo en de belangrijkste voorzieningen. De woning bevindt zich in een rustige omgeving aan de rand van het bos, ideaal voor wie wil wonen in een groene omgeving zonder afstand te doen van de gemakken van goede verbindingen en de voorzieningen van het dorp.

€ 450.000

Hetzelfde type woning

170 m2 12000 m2 Ref. 6552

Villa/Boerenhuis
Villa met park in Bracchio, Mergozzo Wij bieden een vrijstaande villa te koop aan, gelegen aan de Via Resiga in het dorp Bracchio, op een rustige en beschutte locatie midden in de natuur, op slechts 3 km van de boulevard langs het meer van Mergozzo en de belangrijkste voorzieningen. De woning bevindt zich in een rustige omgeving aan de rand van het bos, ideaal voor wie wil wonen in een groene omgeving zonder afstand te doen van de gemakken van goede verbindingen en de voorzieningen van het dorp.

€ 450.000
850 m2 82924 m2 Ref. 6551

Villa/Boerenhuis B&B/Agriturismo Restauratieproject
In het hart van de Valle d'Itria, op slechts 1 km van Locorotondo, ligt deze unieke historische masseria met authentieke trulli, meer dan 8 hectare grond en een adembenemend panoramisch uitzicht. Een exclusief eigendom die perfect is als prestigieuze privéresidentie of als investering in een luxe hospitalityproject.

€ 2.300.000

In dezelfde prijsklasse

850 m2 82924 m2 Ref. 6551

Villa/Boerenhuis B&B/Agriturismo Restauratieproject
In het hart van de Valle d'Itria, op slechts 1 km van Locorotondo, ligt deze unieke historische masseria met authentieke trulli, meer dan 8 hectare grond en een adembenemend panoramisch uitzicht. Een exclusief eigendom die perfect is als prestigieuze privéresidentie of als investering in een luxe hospitalityproject.

€ 2.300.000
314 m2 1200 m2 Ref. 6364

Villa/Boerenhuis
Op een prominente heuvel, op slechts vijf minuten van het centrum van Lesa, staat deze exclusieve villa in aanbouw, omgeven door groen en met een spectaculair, onbelemmerd uitzicht over het Lago Maggiore. Dit adembenemende 180-graden uitzicht biedt in elk seizoen een uniek decor. De villa, die zich momenteel in de beginfase van de bouw bevindt, is een unieke kans voor wie op zoek is naar een prestigieuze, op maat gebouwde woning. De indeling van het interieur kan worden aangepast aan individuele wensen, terwijl de exterieurindeling van het project behouden blijft. Bijzondere aandacht kan worden besteed aan de keuze van afwerkingen, materialen en architectonische details, waardoor een omgeving ontstaat die volledig de smaak en levensstijl van de toekomstige eigenaar weerspiegelt.

Prijs op aanvraag