Monterolo

Le Marche

86 m2 168 m2 1 1 Ref. 6512 Bewaren
  • Appartement/In borgo
  • Dorpshuis
  • Restauratieproject
  • Panoramisch uitzicht
  • 30 km van zee
  • Tuin
  • Open Haard
  • Status: Beschikbaar
  • Energieklasse: G

Te renoveren appartement met mogelijkheid van 2 slaapkamers, op de begane grond in oude rustige borgo met tuin. De borgo bestaat uit ongeveer 20 huizen die hoofdzakelijk als vakantiehuizen worden gebruikt en dateert uit rond 1300. Door de hogere ligging op iets minder dan 500 meter hoogte een fantastisch uitzicht op de groene omringende landerijen. De borgo ligt aan een rustige geasfalteerde weg op een niet geïsoleerde lokatie. Alle nodige voorzieningen zijn binnen 10 minuten per auto bereikbaar. De Adriatische kust met haar fantastische stranden ligt op een half uur rijden.

Het appartement bestaat uit zes kleinere ruimtes, waaronder een keuken, woonkamer, eetkamer, badkamer en berging. In principe zou het appartement bewoonbaar kunnen zijn, maar het vraagt om renovatie met nieuwe keuken en badkamer en andere verbeteringen.

Er is ruimte voor tenminste een tweepersoons appartement met een grotere berging (gedeeltelijk met daglicht) die bijvoorbeeld als atelier kan worden ingericht en gebruikt. Alle benodigde aansluitingen (water, elektriciteit, gas, riolering) zijn aanwezig of voorbereid. Het huis is geregistreerd als woning in het kadaster. 

De op de keuken aansluitende schaduwrijke tuin van 82m2 met oude amandelboom is rustig gelegen en biedt een fantastisch uitzicht met bij mooi weer in de verte zicht op zee.

Al met al een betaalbare plek voor rustzoekers op een aangename, historische lokatie.

Het appartement kan eventueel samen worden aangekocht met het bovenliggende appartement dat volledig is gerestaureerd. Het totale eigendom zou dan, naast 2 woonkeukens, een volledige en ruime woning bieden met 3 tot 4 slaapkamers, 2 badkamers, meerdere bergingen en een tuin.

  • Monterolo Le Marche
  • Monterolo Le Marche
  • Monterolo Le Marche
  • Monterolo Le Marche
  • Monterolo Le Marche
  • Monterolo Le Marche
  • Monterolo Le Marche
  • Monterolo Le Marche
  • Monterolo Le Marche
  • Monterolo Le Marche
  • Monterolo Le Marche
  • Monterolo Le Marche
  • Monterolo Le Marche
  • Monterolo Le Marche
  • Monterolo Le Marche
  • Monterolo Le Marche
  • Monterolo Le Marche
  • Monterolo Le Marche
  • Monterolo Le Marche
  • Monterolo Le Marche
  • Monterolo Le Marche
  • Monterolo Le Marche
  • Monterolo Le Marche
  • Monterolo Le Marche
  • Monterolo Le Marche
  • Monterolo Le Marche
  • Monterolo Le Marche
  • Monterolo Le Marche

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Le Marche)

130 m2 Ref. 6586

Appartement/In borgo
Ruim en elegant appartement van ca. 130 m² in het prachtige Le Marche, gelegen tussen de glooiende heuvels en de Adriatische kust. De woning beschikt over een lichte woonkamer met moderne open keuken, mezzanine, 2 slaapkamers en 2 badkamers, en biedt een prachtig uitzicht richting de Apennijnen. Met een zwembad, tennisbaan, verzorgde tuinen, conciërge en eigen parkeerplaats combineert deze residentie comfort, rust en privacy. Ideaal als permanente woning of luxe vakantiewoning in het hart van Italië.

€ 250.000
550 m2 60000 m2 Ref. 6571

Villa/Boerenhuis B&B/Agriturismo
Agriturismo Colle Verde is een volledig operationele agriturismo, gelegen in het glooiende landschap van de provincie Ancona op circa 6 hectare landbouwgrond en bijna 1 hectare fraai aangelegde tuin. Het landgoed beschikt over een prachtig gerestaureerde 18e-eeuwse boerderij met drie appartementen, drie gastenkamers met eigen badkamer, een Tiny House, glampingtent, camperplaats en een nieuw zwembad van 15 × 5 meter. Daarmee biedt het een unieke combinatie van wonen, ondernemen en uitbreidingsmogelijkheden in het hart van Le Marche.

€ 890.000

Hetzelfde type woning

260 m2 Ref. 2474

Appartement/In borgo Dorpshuis Restauratieproject
Een statig herenhuis met twee verdiepingen. Het totale woonoppervlakte is ongeveer 260 m2. Het huis heeft een kleine tuin en een hofje aan twee kanten. In het bijgebouwtje is een antieke hout gestookte oven en een opslagplaats. 

€ 65.000
70 m2 Ref. 2303

Appartement/In borgo Dorpshuis Restauratieproject
Appartement te koop in het historische centrum van Dolceacqua, westzijde, in de buurt van de gemeentelijke parkeerplaats. Intern samengesteld: 2 slaapkamers, keuken, woonkamer, badkamer, groot terras van 20 vierkante meter. Het appartement is verdeeld over drie v

€ 160.000

In dezelfde prijsklasse

35 m2 Ref. 6584

Appartement/In borgo
Betaalbaar appartement in Calatabiano, een buitenkans voor iedereen die droomt van een eigen woning op Sicilie

€ 19.000
42 m2 6528 m2 Ref. 6573

Villa/Boerenhuis
Op een rustige en strategische locatie, op korte afstand van San Vito dei Normanni en de stranden van de Adriatische kust, bieden wij deze vrijstaande landelijke woning aan van circa 42 m², gelegen op een landbouwperceel van 6.528 m². De woning beschikt over een woonkamer met kitchenette, twee slaapkamers, een badkamer, een veranda, een garage, een open haard en een artesische waterput. Ideaal als vakantiewoning of als permanente woning midden in het groen, met ruime buitenmogelijkheden en de perfecte combinatie van rust, privacy en gemakkelijke toegang tot voorzieningen en belangrijke verbindingswegen.

€ 99.000