Dolceacqua

Liguria

70 m2 2 1 Ref. 2303 Bewaren
  • Appartement/In borgo
  • Dorpshuis
  • Restauratieproject
  • Panoramisch uitzicht
  • 7 km van zee
  • Balkon
  • CV
  • Status: Beschikbaar

Appartement te koop in het historische centrum van Dolceacqua, westzijde, in de buurt van de gemeentelijke parkeerplaats.
Intern samengesteld: 2 slaapkamers, keuken, woonkamer, badkamer, groot terras van 20 vierkante meter.
Het appartement is verdeeld over drie verdiepingen
Het behoefte aan enige renovatie

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Liguria)

130 m2 200 m2 Ref. 6306

Villa/Boerenhuis Dorpshuis
In Pieve di Teco, een charmant stadje in de provincie Imperia, Ligurië, staat dit unieke vrijstaande huis uit 1915 te koop. Dit volledig gerestaureerde en gerenoveerde pand combineert historische charme met modern comfort en is een ideale mogelijkheid voor kopers die op zoek zijn naar een stijlvol huis in een rustige omgeving in een van de mooiste regio's van Italië.

€ 225.000
100 m2 Ref. 6305

Appartement/In borgo
Exclusief, droomappartement direct aan zee aan. De woning bevindt zich op de eerste verdieping van een kleinschalig appartementengebouw met enkele wooneenheden, in de eerste rij aan de boulevard van Laigueglia. Het appartement bestaat uit een hal, een lichte woonkamer met toegang tot het grote hoekbalkon met een prachtig uitzicht over de Golf, een ruime woonkeuken, twee tweepersoonsslaapkamers – eveneens met uitzicht op zee –, een eenpersoonsslaapkamer en een badkamer met natuurlijk licht.

€ 850.000

Hetzelfde type woning

260 m2 Ref. 2474

Appartement/In borgo Dorpshuis Restauratieproject
Een statig herenhuis met twee verdiepingen. Het totale woonoppervlakte is ongeveer 260 m2. Het huis heeft een kleine tuin en een hofje aan twee kanten. In het bijgebouwtje is een antieke hout gestookte oven en een opslagplaats. 

€ 65.000
200 m2 Ref. 1114

Appartement/In borgo Dorpshuis Restauratieproject
Ciappadelle is een ruim appartement met circa 75 vierkante meter woonoppervlak. Het heeft een slaapkamer en is geheel vrijstaand aan alle kanten, in het 'centro storico' van Amandola plus een bijgebouw, 'cantina' met ongeveer 125 vierkante meter woonoppervlak.

Verkocht € 165.000

In dezelfde prijsklasse

240 m2 700 m2 Ref. 6329

Villa/Boerenhuis Dorpshuis
In het centrum van het dorp Maranzana ligt dit prachtige landhuis, dat momenteel is verdeeld in 3 onafhankelijke woningen, maar gemakkelijk kan worden samengevoegd tot een elegante eengezinswoning.

€ 198.000
200 m2 2500 m2 Ref. 6325

Villa/Boerenhuis
Te midden van de wijngaarden, op een zeer zonnige en comfortabele locatie, bieden wij deze vrijstaande woning aan, gebouwd in de jaren '80.

€ 195.000