Acireale

Sicilia

200 m2 3 2 Ref. 6524 Bewaren
  • Appartement/In borgo
  • Zicht op zee
  • Panoramisch uitzicht
  • 1 km van dorp
  • Balkon
  • CV
  • Airco
  • Garage: ja
  • Status: Beschikbaar
  • Energieklasse: B

Mooie groot appartement in het historische centrum van de gemeente Acireale (Catania). Het pand met lift, gelegen in viale Regina Margherita, maakt deel uit van een condominiumcomplex van drie verdiepingen bestaande uit twee gebouwen met toegang vanuit twee aparte huisnummers. De begane grond van het flatgebouw bestaat uit commerciële winkels.
De flat bevindt zich op de derde en bovenste verdieping, die in totaal zeven appartementen telt, waarvan de flat op de tussenverdieping te koop is voor een aandeel van 1/6 (de flat levert een inkomen op dat bijna alle condominiumkosten dekt); het dakterras is het exclusieve eigendom van de woning.
Het pand, bestaande uit zeven kamers, twee badkamers en accessoires, heeft een totale oppervlakte van ongeveer 200 vierkante meter, naast grote balkons aan de oost- en westkant van het pand, en een garage van ongeveer 20 vierkante meter. De vloeren zijn gemaakt van fijne majolicategels, de binnendeuren zijn gemaakt van walnotenhout en de buitenkozijnen zijn gemaakt van geanodiseerd aluminium en thermisch glas.
Met betrekking tot de ligging moet worden opgemerkt dat er aan de oostkant (waar vier kamers op uitkijken) uitzicht is op de zee en de kust van Taormina tot Augusta, evenals de kust van Calabrië; aan de westkant is er uitzicht op de top van de Etna, op de gebouwen in het historische centrum en op een privé-groengebied.
Vanuit het oogpunt van voorzieningen is het gebied naar tevredenheid bediend, met verschillende winkels, apotheek, viswinkel, groente- en fruitwinkels, slagerij, postkantoor, banken, dames- en herenkapsalon, delicatessenwinkel, gemeentehuis, kerk, ruime parkeergelegenheid en meer binnen een straal van ongeveer 200 meter.
Gemakkelijke verbindingen met de rijksweg naar Catania en Messina en met de snelwegen naar Messina, Syracuse en Palermo. Er wordt gewerkt in het gebied tegenover de flat, voor de aanleg van een extra parkeerplaats en voor de spoorweghalte die verbindingen mogelijk maakt met het centrum van Catania en het vliegveld.

  • Acireale Sicilia
  • Acireale Sicilia
  • Acireale Sicilia
  • Acireale Sicilia
  • Acireale Sicilia
  • Acireale Sicilia
  • Acireale Sicilia
  • Acireale Sicilia
  • Acireale Sicilia
  • Acireale Sicilia
  • Acireale Sicilia
  • Acireale Sicilia
  • Acireale Sicilia
  • Acireale Sicilia
  • Acireale Sicilia
  • Acireale Sicilia

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Sicilia)

81 m2 600 m2 Ref. 6607

Villa/Boerenhuis
Nieuwe villa met prive zwembad in Siracusa

€ 330.000
150 m2 1000 m2 Ref. 6606

Villa/Boerenhuis
Mooie grote Villa aan zee in Siracusa

€ 320.000

Hetzelfde type woning

75 m2 100 m2 Ref. 6603

Appartement/In borgo
Lago Maggiore - Appartement in elegante residentie met zwembad en uitzicht op het meer Op de eerste heuvels boven Lesa, een aangenaam plaatsje aan het Lago Maggiore, gelegen in de gemeente Massino Visconti, bieden wij in een rustige en exclusieve residentie met zwembad dit elegante appartement met tuin op de begane grond te koop aan. De woning bevindt zich in de residentie “La Corte di Massino Visconti” en ligt op de begane grond. Zowel aan de voorzijde, met uitzicht op het meer, als aan de achterzijde, met uitzicht op de bergen, beschikt het appartement over een eigen gedeelte van de privétuin.

€ 340.000
47 m2 Ref. 6602

Appartement/In borgo
Sfeervol appartement met panoramisch priveterras

€ 87.000

In dezelfde prijsklasse

110 m2 600 m2 Ref. 6605

Villa/Boerenhuis
Sfeervolle ruime villa aan zee in Avola

€ 250.000
100 m2 Ref. 6590

Appartement/In borgo
Driekamerappartement met balkons en uitzicht op het meer Wij bieden een stijlvol driekamerappartement te koop aan in het dorpje Fosseno, een sfeervolle deelgemeente van Nebbiuno. De woning ligt op een locatie die de rust van de heuvels van Vergante combineert met de nabijheid van het Lago Maggiore en de belangrijkste voorzieningen. De omgeving wordt gekenmerkt door karakteristieke oude stenen huizen en prachtige panoramische uitzichten. Het is een rustige en aangename omgeving, ideaal zowel als permanente woning als vakantiewoning. Het appartement maakt deel uit van een zorgvuldig uitgevoerd renovatieproject van een oude dorpswoning, die is omgebouwd tot een gebouw met slechts vier wooneenheden. Tijdens de renovatie is het oorspronkelijke karakter van het pand behouden, terwijl moderne bouwtechnieken en voorzieningen zijn toegepast die zorgen voor optimaal wooncomfort en hoge energieprestaties.

€ 269.000