Acireale

Sicilia

200 m2 3 2 Ref. 6524 Bewaren
  • Appartement/In borgo
  • Zicht op zee
  • Panoramisch uitzicht
  • 1 km van dorp
  • Balkon
  • CV
  • Airco
  • Garage: ja
  • Status: Beschikbaar
  • Energieklasse: B

Mooie groot appartement in het historische centrum van de gemeente Acireale (Catania). Het pand met lift, gelegen in viale Regina Margherita, maakt deel uit van een condominiumcomplex van drie verdiepingen bestaande uit twee gebouwen met toegang vanuit twee aparte huisnummers. De begane grond van het flatgebouw bestaat uit commerciële winkels.
De flat bevindt zich op de derde en bovenste verdieping, die in totaal zeven appartementen telt, waarvan de flat op de tussenverdieping te koop is voor een aandeel van 1/6 (de flat levert een inkomen op dat bijna alle condominiumkosten dekt); het dakterras is het exclusieve eigendom van de woning.
Het pand, bestaande uit zeven kamers, twee badkamers en accessoires, heeft een totale oppervlakte van ongeveer 200 vierkante meter, naast grote balkons aan de oost- en westkant van het pand, en een garage van ongeveer 20 vierkante meter. De vloeren zijn gemaakt van fijne majolicategels, de binnendeuren zijn gemaakt van walnotenhout en de buitenkozijnen zijn gemaakt van geanodiseerd aluminium en thermisch glas.
Met betrekking tot de ligging moet worden opgemerkt dat er aan de oostkant (waar vier kamers op uitkijken) uitzicht is op de zee en de kust van Taormina tot Augusta, evenals de kust van Calabrië; aan de westkant is er uitzicht op de top van de Etna, op de gebouwen in het historische centrum en op een privé-groengebied.
Vanuit het oogpunt van voorzieningen is het gebied naar tevredenheid bediend, met verschillende winkels, apotheek, viswinkel, groente- en fruitwinkels, slagerij, postkantoor, banken, dames- en herenkapsalon, delicatessenwinkel, gemeentehuis, kerk, ruime parkeergelegenheid en meer binnen een straal van ongeveer 200 meter.
Gemakkelijke verbindingen met de rijksweg naar Catania en Messina en met de snelwegen naar Messina, Syracuse en Palermo. Er wordt gewerkt in het gebied tegenover de flat, voor de aanleg van een extra parkeerplaats en voor de spoorweghalte die verbindingen mogelijk maakt met het centrum van Catania en het vliegveld.

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Sicilia)

140 m2 Ref. 6513

Villa/Boerenhuis Restauratieproject
Villa met zeezicht in Trabia

€ 150.000
480 m2 1300 m2 Ref. 6400

Villa/Boerenhuis
Grote Villa met zwembad in Mellili

€ 450.000

Hetzelfde type woning

73 m2 Ref. 6537

Appartement/In borgo
Ginestra is een charmant appartement met twee slaapkamers, gelegen op een exclusief landgoed in het zuiden van Le Marche en omringd door 120 hectare wijngaarden, olijfgaarden en glooiend landschap. Met twee badkamers, een overdekt panoramisch terras, airconditioning in de slaapkamers en toegang tot een gemeenschappelijk zwembad van 14 x 5 meter biedt deze woning de perfecte combinatie van landelijke rust en wonen nabij zee, op slechts 15 minuten van de Adriatische kust.

€ 145.000
118 m2 Ref. 6532

Appartement/In borgo
Iperico is een ruim appartement van circa 100 m², gelegen in een prachtig gerestaureerd complex van acht appartementen midden tussen de wijngaarden van Le Marche. De woning beschikt over twee slaapkamers, twee badkamers, een panoramisch terras en toegang tot een indrukwekkend gemeenschappelijk zwembad. Omringd door circa 100 hectare natuur, wijngaarden en wandelpaden biedt Iperico een unieke combinatie van rust, comfort en authentieke Italiaanse charme. Nu te koop als ideale vakantiewoning of investering.

€ 220.000

In dezelfde prijsklasse

161 m2 3000 m2 Ref. 6534

Villa/Boerenhuis
Op een panoramische locatie in het hart van de Valle d’Itria, tussen Martina Franca en Alberobello, bevindt zich deze karaktervolle natuurstenen boerenwoning uit 1900 met een schitterend uitzicht over het omliggende landschap. De woning van circa 161 m² beschikt over een ruime woonkamer met open haard, een entree, een badkamer en vier slaapkamers. Authentieke elementen, zoals de originele chianche-vloeren, zijn bewaard gebleven. Verder omvat het eigendom een garage van 47 m², een opslagruimte van 82 m² en een perceel van ongeveer 3.000 m². Het pand verkeert in goede structurele staat, maar dient gedeeltelijk gerenoveerd te worden. Een uitstekende kans voor liefhebbers van authentiek Apulië op een strategische locatie nabij Alberobello, Locorotondo en de mooiste bezienswaardigheden van de regio.

€ 220.000
118 m2 Ref. 6532

Appartement/In borgo
Iperico is een ruim appartement van circa 100 m², gelegen in een prachtig gerestaureerd complex van acht appartementen midden tussen de wijngaarden van Le Marche. De woning beschikt over twee slaapkamers, twee badkamers, een panoramisch terras en toegang tot een indrukwekkend gemeenschappelijk zwembad. Omringd door circa 100 hectare natuur, wijngaarden en wandelpaden biedt Iperico een unieke combinatie van rust, comfort en authentieke Italiaanse charme. Nu te koop als ideale vakantiewoning of investering.

€ 220.000