Prachtige villa recent gerenoveerd met zwembad in de Cilento bij het plaatsje Montecorice 4 km van zee. De villa is gerenoveerd in 2016 Je betreedt de villa via een automatische poort en heeft een overdekte parkeerplaats voor 3 auto’s
Op de begane grond bevinden zich de ruime woonkamer met open haard en openslaande deuren naar een overdekt terras. Tevens bevnden zich hier de ruime keuken en een badkamer met toilet en bidet.
Op de eerste etage bevinden zich 4 slaapkamers en 2 badkamers waarvan 1 badkamer met douche en 1 badkamer met een ligbad.
De villa heeft een ruime omheinde tuin van 800mq, een zwembad met zonneterras en buitendouche, buitenkeuken met barbecue en houtoven maakt het buitenleven compleet.
Bekijk deze selectie van alternatieven:
Appartement/In borgo
Prima gelegen appartement met balkon met zeezicht op loopafstand van het levendige haventje en in het hart van het pittoreske Agropoli gelegen.
Villa/Boerenhuis
Voormalige boerderij prachtig gelegen in de Cilento aan de rand en op loopafstand van het middeleeuwse stadje San Giovanni a Piro
Villa/Boerenhuis
Dorpshuis
In Pieve di Teco, een charmant stadje in de provincie Imperia, Ligurië, staat dit unieke vrijstaande huis uit 1915 te koop. Dit volledig gerestaureerde en gerenoveerde pand combineert historische charme met modern comfort en is een ideale mogelijkheid voor kopers die op zoek zijn naar een stijlvol huis in een rustige omgeving in een van de mooiste regio's van Italië.
Villa/Boerenhuis
Stenen villa met tuin, olijfbomen en waterbron – toevluchtsoord op een zonnige panoramische locatie boven Pieve di Teco. Deze betoverende stenen villa met zwembad in typisch Ligurische stijl ligt op een heerlijk rustige locatie op het zuiden met een weids uitzicht over het landschap - en ligt op slechts een paar minuten afstand van het oude centrum van Pieve di Teco.
Villa/Boerenhuis
Dit prachtige landhuis, gebouwd naar een zeer hoge standaard in 2010 en bekleed met natuursteen, ligt genesteld in het schilderachtige landschap van het Ligurische achterland. Ontworpen door de huidige eigenaren als de moderne interpretatie van een traditioneel Ligurisch landhuis, biedt het 130 m2 (180 m2 commerciële ruimte) in totale afmetingen. Het terrein van 5000 m2 heeft een bijzondere ligging op slechts 600 m afstand en op loopafstand van het charmante dorpscentrum van Apricale. De brede terrassen op het zuiden zijn liefdevol ontworpen door een landschapsarchitect die een magisch romantische sfeer heeft weten te creëren. Het hele pand heeft vrij uitzicht over de Merdanzovallei en helemaal tot Perinaldo en de Monte Bignone.
Villa/Boerenhuis
Deze ruime villa op het platteland van San Vito dei Normanni ligt op ongeveer 2 km van het stadscentrum en op slechts 9 km van de prachtige stranden van de Adriatische Zee. Er bestaat de mogelijkheid om een zwembad te bouwen met een maximale oppervlakte van 40 m². Neem contact met ons op voor een bezichtigingsafspraak of meer informatie over deze woning.