Het appartementencomplex wordt momenteel in de afwerking voltooid en heeft onlangs een volledige renovatie ondergaan. De appartementen hebben allemaal een eigen buitenruimte (tuin of balkon-terras), een garage, parkeerplaats en kelders. Er is een groot mooi zwembad met een groot solarium en een jacuzzi ter beschikking voor gezamenlijk gebruik.
Alle units hebben grote en lichte kamers, uitstekende interieurafwerking inclusief airconditioning en vloerverwarming en worden compleet geleverd met keuken en badkamers inclusief badmeubels, spiegel en douchecabine.
Appartement A2 ligt op de eerste verdieping en is bereikbaar met een lift, het heeft een ruime woonkamer met open keuken, 3 slaapkamers en 2 badkamers. Vanuit de woonkamer komt men op het grote overdekte terras van circa 39 m2.
Bij het appartement zit een indoor-garage, parkeerplaats en kelder inbegrepen in de prijs.
Airconditioning, lift, dubbele beglazing, zonnepanelen, zwembad, gepantserde deur, jacuzzi, video-intercom.
Ideaal als vakantiewoning of als investering om te verhuren!
Beschikbaarheid van twee-kamer - drie-kamer - vier-kamer -appartementen en een vrijstaand huis. Neem voor meer info contact op!
Bekijk deze selectie van alternatieven:
Appartement/In borgo
Argegno - Modern appartement verdeeld over twee onafhankelijke verdiepingen en vrij aan drie zijden. Er is een fijn terras met prachtig uitzicht, een privétuin, een gedeeld zwembad en een garage.
Appartement/In borgo
Gravedona ed Uniti - Dit mooie appartement met tuin en garage, ligt in het historische centrum van het bekende dorp Gravedona, op een steenworp afstand van het meer en de mooie boulevard. Het appartement is onderdeel van een recent gebouwd wooncomplex.
Appartement/In borgo
Iperico is een ruim appartement van circa 100 m², gelegen in een prachtig gerestaureerd complex van acht appartementen midden tussen de wijngaarden van Le Marche. De woning beschikt over twee slaapkamers, twee badkamers, een panoramisch terras en toegang tot een indrukwekkend gemeenschappelijk zwembad. Omringd door circa 100 hectare natuur, wijngaarden en wandelpaden biedt Iperico een unieke combinatie van rust, comfort en authentieke Italiaanse charme. Nu te koop als ideale vakantiewoning of investering.
Appartement/In borgo
Groot appartement in Acireale
Villa/Boerenhuis
Appartement/In borgo
Gerestaureerde boerderij van circa 345 m² nabij Carassai met zwembad, twee gastenappartementen, vier slaapkamers, panoramisch terras en een tuin van circa 2.500 m² met olijfgaard en fruitbomen. Rustig gelegen op korte afstand van het dorp en de Adriatische kust.
Villa/Boerenhuis
Wij bieden een vrijstaande villa te koop aan in Mombello, een residentiële wijk van de gemeente Laveno Mombello. De omgeving is rustig en goed voorzien van faciliteiten, met scholen, winkels en verbindingen op korte afstand. Het strand van Cerro, het centrum van Laveno, het treinstation en de veerbootterminal zijn binnen vijf minuten bereikbaar, wat de ligging bijzonder praktisch en strategisch maakt. De villa werd gebouwd in 2009 en is altijd met veel zorg onderhouden. De woning beschikt over moderne, verzorgde ruimtes die ontworpen zijn met oog voor comfort en functionaliteit. Door de jaren heen zijn verschillende verbeteringen uitgevoerd om zowel de energie-efficiëntie als de technologische voorzieningen verder te optimaliseren.