Menaggio

Lago di Como

93 m2 3 2 Ref. 4860 Bewaren
  • Appartement/In borgo
  • Zicht op meer
  • Panoramisch uitzicht
  • 2 km van meer
  • 2 km van dorp
  • Terras
  • Balkon
  • Airco
  • Garage: ja
  • Zwembad: Ja
  • Status: verkocht onder voorbehoud

Het appartementencomplex wordt momenteel in de afwerking voltooid en heeft onlangs een volledige renovatie ondergaan. De appartementen hebben allemaal een eigen buitenruimte (tuin of balkon-terras), een garage, parkeerplaats en kelders. Er is een groot mooi zwembad met een groot solarium en een jacuzzi ter beschikking voor gezamenlijk gebruik.

Alle units hebben grote en lichte kamers, uitstekende interieurafwerking inclusief airconditioning en vloerverwarming en worden compleet geleverd met keuken en badkamers inclusief badmeubels, spiegel en douchecabine.

Appartement A2 ligt op de eerste verdieping en is bereikbaar met een lift, het heeft een ruime woonkamer met open keuken, 3 slaapkamers en 2 badkamers. Vanuit de woonkamer komt men op het grote overdekte terras van circa 39 m2.
Bij het appartement zit een  indoor-garage, parkeerplaats  en kelder inbegrepen in de prijs.

Airconditioning, lift, dubbele beglazing, zonnepanelen, zwembad, gepantserde deur, jacuzzi, video-intercom.

Ideaal als vakantiewoning of als investering om te verhuren!

Beschikbaarheid van twee-kamer - drie-kamer - vier-kamer -appartementen en een vrijstaand huis. Neem voor meer info contact op!

 

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Lago di Como)

150 m2 Ref. 6292

Villa/Boerenhuis
Comomeer, San Siro - Een vrijstaande "villetta" op een prachtige en unieke locatie, direct aan de oever van het Comomeer, met een goed verzorgde tuin van ongeveer 250 m², om heerlijk te genieten van het buitenleven. Ook is er een aanlegsteiger met boothuis, wat zeldzaam te vinden is aan het Comomeer, en zijn er parkeerplaatsen voor minstens drie auto's. Het uitzicht vanuit het huis en de tuin over het meer is adembenemend!

€ 2.000.000
210 m2 1800 m2 Ref. 6291

Villa/Boerenhuis
Comomeer - Domaso: Als je op zoek bent naar een villa met tuin en zwembad op een bevoorrechte locatie, dan is dit prachtige pand in het hart van het dorp de ideale oplossing. Op slechts enkele minuten van alle diensten en het charmante meer is deze villa de perfecte keuze voor wie in een rustige omgeving wil wonen, omringd door groen en voorzien van alle comfort.

€ 950.000

Hetzelfde type woning

85 m2 Ref. 6290

Appartement/In borgo
Gezellig appartement vlakbij het historisch centrum van Noto

€ 65.000
160 m2 300 m2 Ref. 6286

Appartement/In borgo Dorpshuis
Charmant huis op 150 meter van het strand in Alcamo

€ 198.000

In dezelfde prijsklasse

300 m2 5234 m2 Ref. 6266

Villa/Boerenhuis B&B/Agriturismo
Gerenoveerd landhuis met zwembad, 7 slaap- en 4 badkamers, centraal gelegen op panoramische positie in het prachtige heuvellandschap van Le Marche

€ 595.000
180 m2 1800 m2 Ref. 6265

Villa/Boerenhuis
Villa met zwembad in Ispica

€ 550.000