Menaggio

Lago di Como

118 m2 3 3 Ref. 5849 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • Zicht op meer
  • Panoramisch uitzicht
  • 2 km van meer
  • 2 km van dorp
  • Garage: ja
  • Status: Beschikbaar

In het heuvellandschap boven Menaggio bieden we deze exclusieve vrijstaande villa aan, gelegen in een rustige residentiele woonwijk op een steenworp afstand van de bekende Menaggio & Cadenabbia Golf Club.

Het huis bestaat uit drie verdiepingen, op de begane grond vinden we de hal, een woonkamer met open keuken met toegang via openslaande deuren naar een groot overdekt terras met adembenemend uitzicht op het meer, een slaapkamer met tweepersoonsbed en badkamer.
Op de eerste verdieping vinden we nog twee tweepersoonsslaapkamers, waarvan een met een panoramisch terras, en een badkamer.
In het souterrain bevindt zich een grote taverne met een werkende houtgestookte open haard, wasruimte, berging en een ruime dubbele garage.

Het huis wordt omringd door een privétuin, en is gelegen in een groene omgeving waar men kan genieten van de rust en de prachtige omliggende natuur.

Toebehoren: Wandkast, Open haard, Schoorsteen, Dubbele ingang, onafhankelijke ingang, Wasserij, Autodoorgang, Voetgangersdoorgang, Gepantserde deur, Datanetwerk, Opslagruimte, Veranda

Een prachtige woning voor permanent gebruik of als vakantiehuis, op een unieke plek aan het Comomeer!

 

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Lago di Como)

298 m2 550 m2 Ref. 6446

Villa/Boerenhuis
Pianello del Lario - Dit prachtige vrijstaande huis in Pianello del Lario, gelegen aan de zonnige westerlijke oever van het Comomeer, is verdeeld over drie ruime etages, met magisch panoramisch uitzicht over het Comomeer. Het heeft twee complete en onafhankelijk van elkaar te gebruiken ruime appartementen en een soutterain. Er is veel ruimte rondom het huis, een tuin en nog extra stukken grond van 550m2. 

€ 895.000

Hetzelfde type woning

331 m2 157820 m2 Ref. 6453

Villa/Boerenhuis
Villa Barbara is een prachtig gerestaureerde natuurstenen boerderij in het glooiende landschap van Le Marche, met panoramisch uitzicht op de Sibillini Mountains en gelegen aan de rand van het Parco Nazionale dei Monti Sibillini, tussen Sarnano en San Ginesio. De woning van circa 331 m² beschikt over 5 slaapkamers en 5 badkamers, een zwembad (7 x 12 m), een omheinde tuin van circa 5.000 m² met fruitbomen en 15 hectare bosgrond, wat zorgt voor rust, privacy en prachtige uitzichten.

€ 720.000
45 m2 2500 m2 Ref. 6452

Villa/Boerenhuis
Deze karakteristieke woning ligt op het betoverende platteland van Ostuni en is zeer interessant als vakantiehuis of investering. De ligging is ideaal: slechts 5 km van de beroemde “Città Bianca” Ostuni en op korte afstand van de prachtige stranden van de Adriatische Zee. Een uitstekende kans voor wie op zoek is naar een authentieke woning in Puglia met zeezicht.

€ 210.000

In dezelfde prijsklasse

322 m2 700 m2 Ref. 6407

Villa/Boerenhuis
Castelnuovo Magra, een prestigieuze historische villa daterend uit de eerste eeuwen van de Novecento periode, zorgvuldig gerestaureerd en gelegen in een omgeving van absolute rust, waar elegantie, geschiedenis en modern comfort in perfecte harmonie samengaan.

€ 650.000
1176 m2 10000 m2 Ref. 6398

Villa/Boerenhuis B&B/Agriturismo
Grotendeels gerenoveerd, prachtig gelegen landgoed met zwembad, diverse bijgebouwen en meertje

€ 675.000