De villa bestaat uit grote en lichte kamers die direct toegang verschaffen tot de grote overdekte veranda en is intern als volgt ingedeeld: entrée, lichte woonkamer met open keuken, 3 slaapkamers en 2 badkamers.
Een comfortabele binnentrap leidt naar het souterrain waar zich een grote garage bevindt die plaats biedt aan 4-5 auto's, een taverne, een opslagruimte en wasruimte.
De recent opgeleverde villa is gebouwd met de meest moderne installaties en systemen. Bijzondere aandacht is besteed aan de keuze van afwerkingen met behulp van de beste materialen: Vloeren, prestigieus keramiek en marmer in de badkamers, plafondstructuren in gebleekt gelamineerd hout, PVC-ramen met driedubbel glas, vloerverwarming, alarmsysteem , aansluiting voor airconditioning
Accessoires: airconditioning aansluiting, open haard, elektrische poort, dubbele beglazing, satellietsysteem, zwembad, gepantserde deur, kast, elektrische rolluiken, veranda, video-intercom.
Bekijk deze selectie van alternatieven:
Appartement/In borgo
Menaggio - LAATST BESCHIKBAAR APPARTEMENT in het centrum van Menaggio! In een exclusief en gloednieuw wooncomplex met zwembad en solarium bieden we dit laatste ruime en modern appartement, gekenmerkt door grote ramen, lichte kamers en klaar om opgeleverd te worden.
Villa/Boerenhuis
Colico - Als je op zoek bent naar een moderne vrijstaande nieuwbouw villa in Colico met zwembad en tuin, dan is dit prachtige pand een perfecte oplossing voor wie wil wonen in een exclusieve en rustige omgeving midden in de natuur en op slechts een paar minuten van het Comomeer en de belangrijkste voorzieningen. Deze ruime villa biedt comfort en is uitermate geschikt om permanent te bewonen of als luxe vakantiewoning.
Villa/Boerenhuis
Volledig gerenoveerd complex van trulli en lamie met zwembad in het prachtige landschap van Ceglie Messapica. De woning is van alle moderne gemakken voorzien en is geschikt om het hele jaar door te bewonen. Het bestaat uit een woonkamer, hal, keuken, eetkamer, vier slaapkamers, drie badkamers, een opslagruimte, een buitenkeuken met terras, parkeerplaats, zwembad met ondiep gedeelte en buitendouche. Neem contact met ons op voor meer informatie of om een bezichtigingsafspraak in te plannen.
Villa/Boerenhuis
Prachtige villa met zwembad in aanbouw op één van de mooiste locaties aan de Ionische kust, tussen Manduria en de adembenemende zee. De villa zal bestaan uit twee grote slaapkamers, een woon-/eetkamer, twee badkamers, een woonkamer met keuken, een veranda, een barbecue met houtoven, een zwembad van 40 m² met een ontspanningsruimte, een panoramisch terras, een parkeerplaats en een eigen ingang.
B&B/Agriturismo
Oude masseria uit 1900, momenteel in gebruik als Bed & Breakfast, vakkundig gerestaureerd met respect voor de lokale architectuur. Op het omliggende perceel van circa 2 hectare ligt een prachtig zwembad. De prachtige stranden van de Adriatische Zee zijn gemakkelijk bereikbaar en bevinden zich op ongeveer 13 kilometer afstand. Uitstekende investering voor wie een toeristische accommodatie wil kopen.