Tremezzina

Lago di Como

110 m2 700 m2 3 2 Ref. 4655 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • Zicht op meer
  • Panoramisch uitzicht
  • Tuin
  • Terras
  • CV
  • Open Haard
  • Airco
  • Garage: ja
  • Zwembad: Ja
  • Status: Beschikbaar

De villa bestaat uit grote en lichte kamers die direct toegang verschaffen tot de grote overdekte veranda en is intern als volgt ingedeeld: entrée, lichte woonkamer met open keuken, 3 slaapkamers en 2 badkamers.

Een comfortabele binnentrap leidt naar het souterrain waar zich een grote garage bevindt die plaats biedt aan 4-5 auto's, een taverne, een opslagruimte en wasruimte.

De recent opgeleverde villa is gebouwd met de meest moderne installaties en systemen. Bijzondere aandacht is besteed aan de keuze van afwerkingen met behulp van de beste materialen: Vloeren, prestigieus keramiek en marmer in de badkamers, plafondstructuren in gebleekt gelamineerd hout, PVC-ramen met driedubbel glas, vloerverwarming, alarmsysteem , aansluiting voor airconditioning

Accessoires: airconditioning aansluiting, open haard, elektrische poort, dubbele beglazing, satellietsysteem, zwembad, gepantserde deur, kast, elektrische rolluiken, veranda, video-intercom.

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Lago di Como)

68 m2 60 m2 Ref. 6463

Appartement/In borgo
Gravedona ed Uniti - Dit mooie appartement met tuin en garage, ligt in het historische centrum van het bekende dorp Gravedona, op een steenworp afstand van het meer en de mooie boulevard. Het appartement is onderdeel van een recent gebouwd wooncomplex.

€ 250.000
48 m2 Ref. 6462

Appartement/In borgo
Comomeer, Menaggio - In de centraal aan het meer gelegen plaats Menaggio, op een steenworp afstand van het meer en het centrum van het dorp, bieden we een mooi appartement op de begane grond aan, met 1 slaapkamer en 1 badkamer en eigen ingang, in de exclusieve en volledig gerenoveerde Villa Eva.

€ 400.000

Hetzelfde type woning

320 m2 1000 m2 Ref. 6509

Villa/Boerenhuis
Wij bieden een vrijstaande villa te koop aan in Mombello, een residentiële wijk van de gemeente Laveno Mombello. De omgeving is rustig en goed voorzien van faciliteiten, met scholen, winkels en verbindingen op korte afstand. Het strand van Cerro, het centrum van Laveno, het treinstation en de veerbootterminal zijn binnen vijf minuten bereikbaar, wat de ligging bijzonder praktisch en strategisch maakt. De villa werd gebouwd in 2009 en is altijd met veel zorg onderhouden. De woning beschikt over moderne, verzorgde ruimtes die ontworpen zijn met oog voor comfort en functionaliteit. Door de jaren heen zijn verschillende verbeteringen uitgevoerd om zowel de energie-efficiëntie als de technologische voorzieningen verder te optimaliseren.

€ 565.000
120 m2 Ref. 6507

Villa/Boerenhuis
Nieuw panoramisch prestigieus project met 12 kleine villa's en 1 prachtige luxe ruime villa met meer kamers en eigen zwembad. Gelegen aan de rand van dorpje San Pasquale, met ongekend uitzicht op het UNESCO-archipel van La Maddalena. Slechts 1–2 km van het centrum en services en 4–6 km van zee. Prachtig woonterras voor, beschutte BBQ-tuin achter. Compacte indelingen met varianten en uitbreidingsopties vanaf €500.000 voor ca 100 m². Oplevering van 1e unit juni 2026 en voorspoedige voorzetting.

€ 560.000

In dezelfde prijsklasse

700 m2 10000 m2 Ref. 6422

Villa/Boerenhuis B&B/Agriturismo
Prachtig country house met gastenkamers, mini-appartementen, restaurant en bijgebouwen in de buurt van Ostra. Ideaal voor een bedrijf, zoals B&B, yoga retraites, etc.

€ 1.200.000
350 m2 20000 m2 Ref. 5908

B&B/Agriturismo
Oude masseria uit 1900, momenteel in gebruik als Bed & Breakfast, vakkundig gerestaureerd met respect voor de lokale architectuur. Op het omliggende perceel van circa 2 hectare ligt een prachtig zwembad. De prachtige stranden van de Adriatische Zee zijn gemakkelijk bereikbaar en bevinden zich op ongeveer 13 kilometer afstand. Uitstekende investering voor wie een toeristische accommodatie wil kopen.

Verkocht € 1.200.000