Tremezzina

Lago di Como

75 m2 2 1 Ref. 5576 Bewaren
  • Appartement/In borgo
  • Zicht op meer
  • Panoramisch uitzicht
  • 0.05 km van meer
  • 1 km van dorp
  • Terras
  • Balkon
  • CV
  • Airco
  • Garage: ja
  • Status: Beschikbaar

Het appartement op de tussenverdieping, bestaat uit een hal, woonkamer met open keuken met toegang tot het panoramische balkon, een slaapkamer met een tweepersoonsbed, een slaapkamer met twee eenpersoonsbedden, ideaal voor kinderen, een badkamer en een kleine achtertuin.

Het appartement wordt gemeubileerd verkocht, en is meteen bruikbaar en in goede staat. Het appartement leent zich voor de wekelijkse vakantieverhuur en ligt in één van de meest begeerde plaatsen aan het Comomeer.

De garage en een opbergruimte zijn inbegrepen in de prijs.

Op korte loopafstand is het Lido van Ossuccio met een bar/restaurant, waar men kan zwemmen en zonnebaden. Vlak daarnaast is het haventje van Ossuccio met bootplaatsen en de mogelijkheid om bootjes te huren.   

Een geweldige kans voor wie op zoek is naar een vakantiewoning voor eigen gebruik of een investering met een gegarandeerd rendement!

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Lago di Como)

94 m2 Ref. 6420

Appartement/In borgo
Tremezzina - Exclusieve nieuwbouwappartementen in het hart van Tremezzina, met uitstekende zonligging en een prachtig panoramisch uitzicht op het centrale gedeelte van het Comomeer. Het project bestaat uit twee onafhankelijke complexen met elk zes moderne appartementen. Elk gebouw beschikt over een eigen zwembad en ondergrondse privégarages.

Prijs op aanvraag

Hetzelfde type woning

195 m2 Ref. 6437

Appartement/In borgo Dorpshuis
Gerenoveerd hoekhuis in prachtige borgo, bestaande uit 2 onafhankelijke appartementen, garage, dakterras

€ 348.000
115 m2 Ref. 6436

Appartement/In borgo Dorpshuis
Gerenoveerd appartement in Montefabbri, 2 slaap- en 2 badkamers, garage en panoramisch terras

€ 185.000

In dezelfde prijsklasse

250 m2 800 m2 Ref. 6439

Villa/Boerenhuis
Prachtige villa met zwembad in Syracuse

€ 499.000
300 m2 7500 m2 Ref. 6413

Villa/Boerenhuis B&B/Agriturismo
Gerenoveerd landhuis bestaande uit 4 appartementen in Acqualagna

€ 480.000