Tremezzina

Lago di Como

450 m2 4500 m2 5 4 Ref. 4801 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • Zicht op meer
  • Panoramisch uitzicht
  • Tuin
  • Terras
  • Balkon
  • CV
  • Open Haard
  • Garage: ja
  • Zwembad: Ja
  • Status: Beschikbaar

Unieke vrijstaande villa met zwembad omgeven door 12000 m2 park waarvan 4.500 m2 behorend bij de villa.

De villa is verdeeld over twee verdiepingen en er bestaat de mogelijkheid om een ​​derde verdieping te creëren.

De woning is als volgt ingedeeld: elegante entree, ruime woonkamer met open haard en prachtig uitzicht op het meer door de grote ramen, eethoek, keuken met veranda, 5 slaapkamers,
4 badkamers, studeerkamer.

In het souterrain een taverna met open haard, directe toegang tot de tuin, wasruimte, stookruimte en berging.
De garage biedt plek aan 3 auto's, er is een hobbyruimte en een ruimte voor tuingereedschap.

Een prachtige villa als luxe vakantiewoning, voor de verhuur of voor eigen / permanent gebruik.

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Lago di Como)

86 m2 60 m2 Ref. 6515

Appartement/In borgo
Argegno - Modern appartement verdeeld over twee onafhankelijke verdiepingen en vrij aan drie zijden. Er is een fijn terras met prachtig uitzicht, een privétuin, een gedeeld zwembad en een garage.

€ 430.000
68 m2 60 m2 Ref. 6463

Appartement/In borgo
Gravedona ed Uniti - Dit mooie appartement met tuin en garage, ligt in het historische centrum van het bekende dorp Gravedona, op een steenworp afstand van het meer en de mooie boulevard. Het appartement is onderdeel van een recent gebouwd wooncomplex.

€ 250.000

Hetzelfde type woning

100 m2 7500 m2 Ref. 6523

Villa/Boerenhuis
Villa gelegen in het prachtige Apulische landschap, omringd door olijfbomen en gelegen op een verhoogde positie op een perceel van circa 7.500 m². De woning van ongeveer 100 m² beschikt over lichte en sfeervolle ruimtes, waaronder een ruime leefruimte met open haard, keuken, 3 slaapkamers, een badkamer en een grote veranda die ideaal is om in alle rust van het buitenleven te genieten. Verder beschikt de villa over een authentieke houtoven, barbecue, berging en een panoramisch dakterras met uitzicht op de omliggende natuur. Een uitstekende villa als privéwoning of vakantiewoning, op korte afstand van Ostuni en de zee. 

€ 190.000
325 m2 2500 m2 Ref. 6522

Villa/Boerenhuis
Prachtig gerestaureerde boerderij van circa 325 m² in Le Marche met panoramisch uitzicht op de Sibillini-bergen, vijf slaapkamers, ruime portico en volledig omheinde tuin van circa 2.500 m². De woning beschikt over hoogwaardige afwerking, een terras met spectaculair uitzicht en een vrijstaand bijgebouw met diverse gebruiksmogelijkheden, op korte afstand van Montegiorgio en de kust.

€ 615.000

In dezelfde prijsklasse

600 m2 2650 m2 Ref. 6338

Villa/Boerenhuis Appartement/In borgo B&B/Agriturismo
In een van de meest geliefde gebieden van de noordoostkust van Sardinië bieden wij een elegante panoramische villa op drie niveaus te koop aan, omringd door rust, met prachtig uitzicht op lagune en zee. Het pand heeft een verzorgde tuin van 2650 m² met een zwembad van 95 m², solarium, barbecuezone en privéparkeerplaatsen. Met 17 kamers, 8 woonruimtes en ruime buitenzones is de villa reeds succesvol in gebruik als gastenverblijf, maar ook ideaal als luxe privéwoning. Op slechts enkele minuten van La Cinta, Lu Impostu en Cala Brandinchi, en 20 minuten van Olbia. Een charmante, instapklare villa in het hart van authentiek Sardinië.

€ 2.500.000
1168 m2 10000 m2 Ref. 4175

Villa/Boerenhuis Appartement/In borgo
Villa te koop op een panoramische locatie, in Toano, in de heuvels van Emilia-Romagna, verdeeld in twee afzonderlijke appartementen met zwembad en wellnesscentrum.

€ 2.500.000