Prachtig gerestaureerd penthouse in het centrum van het leuke dorp Padenghe. Het historische pand herbergt 11 appartementen en is voorzien van een zwembad.
Het penthouse op de 3de etage bereikt men met eenlift vanwaaruit men direct de woning binnenstapt. Alles 'klopt' hier: men is in het centrum van het dorp maar toch is er een zwembad en ziet bovendien men het op circa 2 km verder gelegen meer! De afwerking is erg mooi, een mix van modern met behoud van de karakteristieken van het oude pand. De woning is voorzien van een ruime sfeervolle living die direct verbonden is met een moderne keuken en een dakterras met uitzicht op het meer, vervolgens is er een ruime slaapkamer met eigen badkamer, een suite met inloopkast, eigen badkamer en terras met uitzicht op het meer, en een derde kamer die op dit moment dienst doet als studeer/werkkamer. Veder is er een wasrumte en een kleine berging terwijl er beneden in het souterrain een dubbele garage en een kleine berging tot het privé eigendom behoren.Extern is er een mooi verzorgde gemeenschappelijke tuin met zwembad. Het appartement is ingericht door een binnenhuis architect en wordt geheel gemeubileerd verkocht.
Een zeer sfeervolle en ztijlvolle woning met een unieke combinatie van factoren! Optimale investering!
Bekijk deze selectie van alternatieven:
Appartement/In borgo
Dorpshuis
Luxueuze hoekwoning in fascinerend oud klooster op top-locatie. 2 twee persoons en 1 ee-persoons slaapkamer, 3 badkamers, privé tuin en dubbele garage.
Villa/Boerenhuis
Vrijstaande Villa op rustige locatie tussen Brescia en Lago di Garda, 5 slaapkamers, 3000m2 tuin, vrijstaande garage
Appartement/In borgo
Dorpshuis
Ruim zelfstandig appartement van 150 m² in steen, gelegen in één van de meest karakteristieke steegjes van het oude centrum, op loopafstand van Piazza Plebiscito. Recent gerenoveerd met hoogwaardige materialen, met prachtige stervormige stenen plafonds. Verdeeld in twee onafhankelijke eenheden, ideaal als privéwoning, vakantiehuis of investering voor korte- en langetermijnverhuur. Gebruiksklaar en volledig conform de regelgeving.
Appartement/In borgo
Gravedona ed Uniti - Dit mooie appartement met tuin en garage, ligt in het historische centrum van het bekende dorp Gravedona, op een steenworp afstand van het meer en de mooie boulevard. Het appartement is onderdeel van een recent gebouwd wooncomplex.
Villa/Boerenhuis
Villa Serenità is een prachtig gerestaureerd natuurstenen landhuis van circa 300 m², gelegen op een rustige, verhoogde locatie nabij Monte Giberto. De woning beschikt over een gastenverblijf, een fraai aangelegde tuin met zwembad en biedt een adembenemend panoramisch uitzicht over het glooiende landschap van de Marche, met volop ruimte en mogelijkheden voor comfortabel wonen of verhuur.
Appartement/In borgo
In Vercana, aan de zonnige westkust van het Comomeer, bieden we deze recent gebouwde appartementen aan in een klein, exclusief wooncomplex, gebouwd in een moderne stijl met een zwembad. Uitstekende ligging met de hele dag zon en een spectaculair PANORAMISCH uitzicht op het meer!