Padenghe sul Garda

Lago di Garda

• Verkocht
200 m2 400 m2 4 2 Ref. 1283 Bewaren
  • Appartement/In borgo
  • Zicht op meer
  • Panoramisch uitzicht
  • 2 km van zee
  • 1 km van dorp
  • Tuin
  • Terras
  • Balkon
  • CV
  • Open Haard
  • Airco
  • Garage: ja
  • Gastenverblijf: Te realiseren
  • Zwembad: Ja
  • Status: Verkocht

Nieuw Complex met 8 luxe appartementen. De onder architectuur gebouwde woningen hebben een bijzondere indeling en prachtig uitzicht op het kasteel van Padenghe en het verder gelegen meer. Bijzondere details zoals dakpannen in ardesia en natuurstenen bestrating, alsmede energiezuinige oplossingen als 'geotermica' maken de woningen niet alleen mooi maar ook functioneel. Vloeren en laatste afwerking naar keuze met hoogwaardige materialen) De appartementen hebben allen 3 slaapkamers (met uitzondering van (app.B) en min 2 badkamers, zeer ruime living en keuken en garageboxen voor min. 3 auto's. alle appartementen (behalve app.B) hebben een eigen yakuzi op het terras en een vaste barbecue in natuursteen. Een ruimbemeten zwembad en verzorgde gezamenlijke tuin completeren het geheel. De rustige omgeving vlakbij het kasteel van Padenghe is ideaal voor vakanties maar ook als vaste verblijfplaats. Vraagprijzen v.a. 900.000,-

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Lago di Garda)

95 m2 Ref. 6149

Appartement/In borgo Dorpshuis
Recentelijk gerenoveerd appartement in residence met zwembad. 2 slaapkamers, airco, garagebox op rustige locatie, loopafstand tot het meer.

€ 290.000
115 m2 160 m2 Ref. 6127

Appartement/In borgo Dorpshuis
Ruim Penthouse met dakterras en 2 slaapkamers en grote garage+ kelder

€ 490.000

Hetzelfde type woning

160 m2 Ref. 6180

Appartement/In borgo
In de gemeente Roccaverano, op ongeveer 10 minuten rijden van Monastero Bormida, in een gemakkelijk toegankelijk en uiterst panoramisch gebied, ligt dit wooncomplex verdeeld in 5 appartementen met gemeenschappelijke tuin en zwembad. Het te koop aangeboden appartement beslaat de linkervleugel van het gebouw en is verdeeld over drie niveaus met een totale oppervlakte van ongeveer 160 vierkante meter. Het heeft 3 slaapkamers en 3 badkamers. Absolute 'value for money'!.

€ 270.000
220 m2 Ref. 6176

Appartement/In borgo
Exclusief appartement op de bovenste verdieping (vierde) van een elegant historisch gebouw, onlangs gerenoveerd met een nieuw dak en een nieuwe gevel, gelegen op een centrale en panoramische locatie. De woning is verdeeld over twee verdiepingen en biedt een ongeëvenaard uitzicht op de zee en de omliggende vallei.

€ 650.000

In dezelfde prijsklasse

140 m2 258 m2 Ref. 6157

Appartement/In borgo
Te koop: te realiseren moderne penthouse op twee niveaus met magnifiek groot terras en zeezicht bij historisch Alghero en heel veel services. (oplevering voorzien voor herfst 2026)

€ 950.000
160 m2 1150 m2 Ref. 6156

Villa/Boerenhuis
Als u op zoek bent naar een elegante woning met een adembenemend uitzicht op het Lago Maggiore, dan is deze villa te koop in Meina de perfecte kans voor u. Het pand wordt momenteel gerenoveerd en biedt de unieke mogelijkheid om te worden aangepast aan de wensen en behoeften van de koper, zodat u een op maat gemaakt huis kunt creëren. De locatie is uniek omdat het zich boven de weg bevindt, tegenover het meer, met een ongeëvenaard uitzicht op het Lago Maggiore.

€ 990.000