Nieuw Complex met 8 luxe appartementen. De onder architectuur gebouwde woningen hebben een bijzondere indeling en prachtig uitzicht op het kasteel van Padenghe en het verder gelegen meer. Bijzondere details zoals dakpannen in ardesia en natuurstenen bestrating, alsmede energiezuinige oplossingen als 'geotermica' maken de woningen niet alleen mooi maar ook functioneel. Vloeren en laatste afwerking naar keuze met hoogwaardige materialen) De appartementen hebben allen 3 slaapkamers (met uitzondering van (app.B) en min 2 badkamers, zeer ruime living en keuken en garageboxen voor min. 3 auto's. alle appartementen (behalve app.B) hebben een eigen yakuzi op het terras en een vaste barbecue in natuursteen. Een ruimbemeten zwembad en verzorgde gezamenlijke tuin completeren het geheel. De rustige omgeving vlakbij het kasteel van Padenghe is ideaal voor vakanties maar ook als vaste verblijfplaats. Vraagprijzen v.a. 900.000,-
Bekijk deze selectie van alternatieven:
Appartement/In borgo
Dorpshuis
Recentelijk gerenoveerd appartement in residence met zwembad. 2 slaapkamers, airco, garagebox op rustige locatie, loopafstand tot het meer.
Appartement/In borgo
Dorpshuis
Ruim Penthouse met dakterras en 2 slaapkamers en grote garage+ kelder
Appartement/In borgo
Op de heuvels boven Stresa, in het kleine dorp Magognino, staat dit prachtige appartement te koop met een schitterend uitzicht op het Lago Maggiore. Het appartement bevindt zich in een klein appartementencomplex dat in de jaren 2000 ontstond uit de volledige renovatie van een grote villa.
Appartement/In borgo
Dorpshuis
In het centrum van Ceglie Messapica, een charmant stadje met smalle straatjes en een witgekalkt huizen, vinden we dit appartement op de eerste verdieping bestaande uit een woonkamer, kitchenette, 2 slaapkamers en badkamer. Het appartement is direct bewoonbaar. Het sterke punt van dit appartement is het dakterras met een adembenemend uitzicht over Ostuni, het middeleeuwse kasteel en de kerk van San Rocco. Geweldige prijs!
Villa/Boerenhuis
Op de heuvel van Stresa, de parel van het Lago Maggiore, staat deze prachtige villa te koop met schitterend uitzicht op het meer. Deze ruime en lichte woning bevindt zich op een unieke locatie. Het staat namelijk op een glooiend terrein, met een voorgevel die volledig vrij is van gebouwen, waardoor u een breed uitzicht heeft over het meer met de Borromeïsche eilanden, de Piëmontese en Lombardische bergen en de besneeuwde toppen van de Alpen op de achtergrond.
Appartement/In borgo
Te koop: te realiseren moderne penthouse op twee niveaus met magnifiek groot terras en zeezicht bij historisch Alghero en heel veel services. (oplevering voorzien voor herfst 2026)