Valsolda

Lago di Lugano

250 m2 4500 m2 3 3 Ref. 5345 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • Zicht op meer
  • Panoramisch uitzicht
  • 1 km van meer
  • 1 km van dorp
  • Tuin
  • Terras
  • CV
  • Open Haard
  • Garage: ja
  • Gastenverblijf: Ja
  • Zwembad: Ja
  • Status: Beschikbaar

Aan de Italiaanse kant van het Lugano meer, op slechts 12 km vanaf de stad Lugano (CH), ligt in een oase van rust deze prachtige villa met panoramisch uitzicht op het meer. 

Het hoofdgebouw heeft een oppervlakte van 182 vierkante meter, geheel op de begane grond, en bestaat uit een grote woonkamer met een open keuken die direct uitkomt op het terras met uitzicht op het meer en de binnen veranda, twee slaapkamers, een studeerkamer, twee badkamers, een toilet, een wasruimte en een berging.

Vanaf de buitenplaats leiden een paar traptreden naar de dependance van 70 m2 dat verdeeld is over twee niveaus. Het bestaat uit een eet/woonkamer met keuken, twee kamers , twee badkamers en een mooi terras.

De woning wordt omringd door een parkachtige groene tuin met prachtige seculaire bomen, weelderige bloemen,  een zwembad en een veranda met zithoek.

Er is een dubbele garage en verschillende onoverdekte parkeerplaatsen op eigen terrein.

Dankzij de gunstige ligging geniet men hier de hele dag van de zon.

Er bestaat de mogelijkheid nog extra bouwgrond naast het eigendom te kopen met een bouwvolume voor twee grote vrijstaande villa's, twee halfvrijstaande huizen of vier schakel- appartementen. De huidige gebruiksmogelijkheid biedt een woonoppervlakte van ca. 656 m².

Faciliteiten: Inbraakalarm, Open haard, Kluis, Elektrische poort, Dubbele beglazing, Satellietsysteem, Wasserette, Zwembad, Gepantserde deur, Internetaansluiting , Berging, Elektrische rolluiken, Buitentafels, Veranda, Video-intercom

 

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Lago di Lugano)

Hetzelfde type woning

250 m2 5900 m2 Ref. 6330

Villa/Boerenhuis
Op ongeveer 15 km van Acqui Terme, op een zeer panoramische en rustige locatie, midden in het groen, bieden wij dit mooie pand aan, bestaande uit een vrijstaand huis dat eind jaren '70 is gebouwd en in uitstekende staat verkeert, een bijgebouw en ongeveer 6.000 m² grond.

€ 175.000
240 m2 700 m2 Ref. 6329

Villa/Boerenhuis Dorpshuis
In het centrum van het dorp Maranzana ligt dit prachtige landhuis, dat momenteel is verdeeld in 3 onafhankelijke woningen, maar gemakkelijk kan worden samengevoegd tot een elegante eengezinswoning.

€ 198.000

In dezelfde prijsklasse