Arizzano

Lago Maggiore

235 m2 1000 m2 4 2 Ref. 6131 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • Zicht op meer
  • Panoramisch uitzicht
  • Tuin
  • Terras
  • Balkon
  • Garage: ja
  • Gastenverblijf: Te realiseren
  • Status: Beschikbaar

Arizzano - Lago Maggiore, op de eerste heuvel van Verbania in een omgeving van totale privacy, bieden wij deze te restaureren authentiek villa met schitterend meerzicht aan. De woning van circa 237 is omgeven door mooi vlak terrein van circa 1000 vierkante meter.

De villa is gebouwd in de jaren zeventig (registratiedatum 1978) en de interne en externe afwerkingen zijn nog steeds origineel uit de tijd van de bouw. De woning verkeert in goede staat van onderhoud en is bewoonbaar, maar heeft wel renovatiewerkzaamheden nodig.

HDe indeling is als volgt: begane grond, grote entreehal, ruime woonkamer met open haard, een woonkeuken met praten eetkamer, 2 slaapkamers met tweepersoonsbed, 1 eenpersoonskamer en twee badkamers. Op dezelfde verdieping vinden we een groot overdekt terras/balkon met een breed en panoramisch uitzicht over het meer. Vanuit de entree komt u op de zolderverdieping waar we een grote studeer-/hobbykamer vinden met een balkon dat altijd op het zuiden is gericht met uitzicht op het Lago Maggiore.

In de kelderverdieping vinden we de bijruimtes, kelders, technische ruimte en garage.

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Lago Maggiore)

200 m2 Ref. 6323

Villa/Boerenhuis Dorpshuis
Liberty-villa in het hart van Porto Valtravglia. Wij bieden te koop aan: een verfijnde villa in art-nouveaustijl, gelegen in het centrum van Porto Valtravaglia, op slechts een paar stappen van het Lago Maggiore en alle voorzieningen. De villa, gebouwd aan het begin van de twintigste eeuw en volledig gerenoveerd in 2023, heeft haar oorspronkelijke charme behouden dankzij een zorgvuldige restauratie die de authentieke architectonische elementen heeft weten te behouden en te combineren met moderne, functionele oplossingen.

€ 890.000
97 m2 20 m2 Ref. 6318

Appartement/In borgo
Sfeervol appartement met eigen tuin op de heuvels van het Lago Maggiore. In het charmante dorpje Massino Visconti, aan de betoverende oevers van het Lago Maggiore, bieden wij dit ruime en moderne twee-slaapkamerappartement met privétuin aan. Het appartement maakt deel uit van de residentie 'La Corte di Massino Visconti', een prachtig onderhouden complex met een weelderige gemeenschappelijke tuin en een groot zwembad.

€ 365.000

Hetzelfde type woning

200 m2 2500 m2 Ref. 6325

Villa/Boerenhuis
Te midden van de wijngaarden, op een zeer zonnige en comfortabele locatie, bieden wij deze vrijstaande woning aan, gebouwd in de jaren '80.

€ 195.000
76 m2 5115 m2 Ref. 6324

Villa/Boerenhuis
Authentieke, prachtige trullo met meerdere koepels, gelegen op een van de meest betoverende plekken, op slechts 2 kilometer van het centrum van het UNESCO-werelderfgoed Alberobello, met een perceel van ongeveer 5.115 m². Een zeer interessant onroerend goed voor wie op zoek is naar een typisch Apulische huis, op korte afstand van alle hoogtepunten van Puglia. Voor meer informatie of om een afspraak voor een bezichtiging te maken, aarzel niet om contact met ons op te nemen.

€ 330.000

In dezelfde prijsklasse

100 m2 Ref. 6308

Appartement/In borgo
Menaggio - LAATST BESCHIKBAAR APPARTEMENT in het centrum van Menaggio! In een exclusief en gloednieuw wooncomplex met zwembad en solarium bieden we dit laatste ruime en modern appartement, gekenmerkt door grote ramen, lichte kamers en klaar om opgeleverd te worden.

Prijs op aanvraag
540 m2 2375 m2 Ref. 6278

Villa/Boerenhuis
Luxe villa met prive zwembad in Modica

€ 750.000