Arizzano

Lago Maggiore

235 m2 1000 m2 4 2 Ref. 6131 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • Zicht op meer
  • Panoramisch uitzicht
  • Tuin
  • Terras
  • Balkon
  • Garage: ja
  • Gastenverblijf: Te realiseren
  • Status: Beschikbaar

Arizzano - Lago Maggiore, op de eerste heuvel van Verbania in een omgeving van totale privacy, bieden wij deze te restaureren authentiek villa met schitterend meerzicht aan. De woning van circa 237 is omgeven door mooi vlak terrein van circa 1000 vierkante meter.

De villa is gebouwd in de jaren zeventig (registratiedatum 1978) en de interne en externe afwerkingen zijn nog steeds origineel uit de tijd van de bouw. De woning verkeert in goede staat van onderhoud en is bewoonbaar, maar heeft wel renovatiewerkzaamheden nodig.

HDe indeling is als volgt: begane grond, grote entreehal, ruime woonkamer met open haard, een woonkeuken met praten eetkamer, 2 slaapkamers met tweepersoonsbed, 1 eenpersoonskamer en twee badkamers. Op dezelfde verdieping vinden we een groot overdekt terras/balkon met een breed en panoramisch uitzicht over het meer. Vanuit de entree komt u op de zolderverdieping waar we een grote studeer-/hobbykamer vinden met een balkon dat altijd op het zuiden is gericht met uitzicht op het Lago Maggiore.

In de kelderverdieping vinden we de bijruimtes, kelders, technische ruimte en garage.

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Lago Maggiore)

280 m2 1300 m2 Ref. 6393

Villa/Boerenhuis
Exclusieve panoramische villa met infinity pool aan het Lago Maggiore In het prestigieuze en rustige Brezzo di Bedero bieden wij deze uitzonderlijke moderne villa te koop aan, gelegen op een dominante en volledig private locatie met een adembenemend, vrij uitzicht over het Lago Maggiore. Een residentiële omgeving van hoog niveau, waar rust, privacy en comfort samenkomen, op korte afstand van alle essentiële voorzieningen. De villa strekt zich uit over drie verdiepingen en werd volledig gerenoveerd in 2012, met bijkomende verfijningen en technologische upgrades in de daaropvolgende jaren. Vandaag presenteert de woning zich in perfecte staat en is zij volledig instapklaar.

€ 1.790.000
200 m2 800 m2 Ref. 6370

Dorpshuis B&B/Agriturismo
In het hart van het dorp Caldana, een van de rustigste en groenste gebieden van Cocquio Trevisago, bieden wij een ruime vrijstaande woning te koop aan, ideaal voor een gezin dat een rustige en authentieke omgeving zoekt, als investeringsmogelijkheid dankzij de appartementen op de begane grond, ideaal voor gasten of B&B.

€ 430.000

Hetzelfde type woning

480 m2 1300 m2 Ref. 6400

Villa/Boerenhuis
Grote Villa met zwembad in Mellili

€ 450.000
1176 m2 10000 m2 Ref. 6398

Villa/Boerenhuis B&B/Agriturismo
Grotendeels gerenoveerd, prachtig gelegen landgoed met zwembad, diverse bijgebouwen en meertje

€ 750.000

In dezelfde prijsklasse

1176 m2 10000 m2 Ref. 6398

Villa/Boerenhuis B&B/Agriturismo
Grotendeels gerenoveerd, prachtig gelegen landgoed met zwembad, diverse bijgebouwen en meertje

€ 750.000
100 m2 Ref. 6308

Appartement/In borgo
Menaggio - LAATST BESCHIKBAAR APPARTEMENT in het centrum van Menaggio! In een exclusief en gloednieuw wooncomplex met zwembad en solarium bieden we dit laatste ruime en modern appartement, gekenmerkt door grote ramen, lichte kamers en klaar om opgeleverd te worden.

Prijs op aanvraag