Nieuw gebouwd penthouse, te koop in een historisch huis in het centrum van Belgirate aan het Lago Maggiore.
Het appartement bevindt zich op de tweede verdieping, momenteel zonder lift, maar met de mogelijkheid om er een te installeren.
De hele structuur is volledig nieuw, aangezien het een verhoging is van een historisch gebouw.
Indeling van de woning: Intern zijn de ruimtes verdeeld in een grote open woonkamer. De keuken kan open zijn of kan worden gescheiden van de woonkamer met een muur. Vanuit dit gebied heeft u toegang tot een overdekte veranda van 25 vierkante meter, met een prachtig uitzicht op het Lago Maggiore. Verder zijn er drie slaapkamers, twee badkamers en een groot terras van 25mq. Voor wie dat wenst, is er de mogelijkheid om een extra en suite badkamer te creëren in een van de drie slaapkamers.
De vloeren van het hele appartement zijn parket.
Het te koop aangeboden appartement is erg licht dankzij de zeer hoge ramen en de blootstelling aan alle kanten.
PVC-ramen met driedubbele beglazing.
De energieklasse is A4
Het wordt verkocht in de huidige staat, zonder de binnendeuren en de buitendeur.
De locatie is bevoorrecht, in het centrum van Belgirate heeft u gemakkelijk toegang tot de voorzieningen en diensten van de stad. Dit omvat restaurants, cafés, winkels en andere voorzieningen, waardoor het een gewilde locatie is voor zowel bewoners als toeristen.
Investeringspotentieel: Het Lago Maggiore en de omliggende gebieden worden gekenmerkt door een sterke toeristische sector, die het hele jaar door bezoekers aantrekt. Dit maakt Belgirate een aantrekkelijke locatie voor korte termijn verhuur, waardoor u huurinkomsten kunt genereren wanneer er niet zelf gebruik wordt gemaakt van het penthouse. Het investeringspotentieel van de woning kan nog worden vergroot door de groeiende populariteit van de regio.
Bekijk deze selectie van alternatieven:
Appartement/In borgo
Op een betoverende locatie, met een adembenemend uitzicht op het romantische eiland San Giulio en het pittoreske schiereiland Orta San Giulio, bieden wij een uniek appartement te koop aan, ideaal als vakantiehuis of residentie, midden in de rust van het Ortameer.
Appartement/In borgo
In een van de meest exclusieve woonwijken van Lesa, op slechts een steenworp afstand van het meer met zijn stranden en het historische centrum met zijn belangrijkste voorzieningen, bieden wij dit mooie 3 slaapkamer appartement met eigen tuin en terras aan. Het appartement bevindt zich op de begane grond van een gerenoveerde oude woning die uit slechts twee wooneenheden beslaat.
Appartement/In borgo
Op een betoverende locatie, met een adembenemend uitzicht op het romantische eiland San Giulio en het pittoreske schiereiland Orta San Giulio, bieden wij een uniek appartement te koop aan, ideaal als vakantiehuis of residentie, midden in de rust van het Ortameer.
Appartement/In borgo
Appartement in Ortigia
Villa/Boerenhuis
In een pittoresk gehucht in de gemeente Dogliani, ondergedompeld in het heuvelachtige landschap van de Langhe, een UNESCO erfgoed, bieden wij te koop aan een prachtige, onlangs gerenoveerde boerderij, omgeven door 2.249 vierkante meter grond met wijngaarden, fruitbomen en een goed onderhouden tuin.
Villa/Boerenhuis
Villa met zwembad in Arenella