Cocquio Trevisago, in het dorpsdeel Caldana, bieden wij deze, in de jaren 90 gerenoveerde dorpswoning aan. Het pand bestaat uit drie woonlagen, via de grote entreehal komt u op de eerste verdieping bij de hoofdwoning, die twee verdiepingen telt binnen. Langs de trap naar de bovenverdieping bevindt zich een kleine servicebadkamer. Op de verdieping aangekomen, vindt u een groot terras dat gedeeltelijk met glas is afgesloten. Hier kunt u heerlijk genieten van een rustig moment. Ook op de eerste verdieping bevindt zich een open ruimte met keuken en eetkamer, een grote woonkamer en een studeerkamer. Op de tweede verdieping zijn er vier slaapkamers en twee badkamers.
Op de begane grond bevinden zich nog twee volledig onafhankelijke appartementen, die momenteel worden gebruikt als bed & breakfasts.
Bij de woning is een vlakke mooi aangelegde tuin en parkeer plaats voor meerdere auto's.
Bekijk deze selectie van alternatieven:
Villa/Boerenhuis
Op de heuvel van Stresa, de parel van het Lago Maggiore, staat deze prachtige villa te koop met schitterend uitzicht op het meer. Deze ruime en lichte woning bevindt zich op een unieke locatie. Het staat namelijk op een glooiend terrein, met een voorgevel die volledig vrij is van gebouwen, waardoor u een breed uitzicht heeft over het meer met de Borromeïsche eilanden, de Piëmontese en Lombardische bergen en de besneeuwde toppen van de Alpen op de achtergrond.
Appartement/In borgo
Op de heuvels boven Stresa, in het kleine dorp Magognino, staat dit prachtige appartement te koop met een schitterend uitzicht op het Lago Maggiore. Het appartement bevindt zich in een klein appartementencomplex dat in de jaren 2000 ontstond uit de volledige renovatie van een grote villa.
Villa/Boerenhuis
Dorpshuis
B&B/Agriturismo
Agriturisno /B&B/ vakantiehuis of woning voor vast verblijf. zwembad panorama, olijfgaard met eigen 'frantoio'
Villa/Boerenhuis
Dorpshuis
B&B/Agriturismo
Leuke Liberty villa met uitzicht op het meer. Fantastische locatie tussen de bergen en het meer. geschikt als comfortabele tweede woning maar ook voor B&B activiteit.
Dorpshuis
B&B/Agriturismo
Gelegen in het pittoreske stadje Castino, genesteld in de heuvels van de Alta Langa, vinden we deze mooie woning met oude stenen muren met panoramisch uitzicht en privétuin. Het gebouw strekt zich uit over twee bovengrondse verdiepingen plus een kelder.
Villa/Boerenhuis
Boerenhuis van natuursteen op prachtige, centrale locatie, bestaand uit 2 onafhankelijke wooneenheden, direct te bewonen.