Acqualagna

Le Marche

300 m2 7500 m2 8 4 Ref. 6413 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • B&B/Agriturismo
  • Panoramisch uitzicht
  • 20 km van zee
  • 2 km van dorp
  • Tuin
  • Balkon
  • CV
  • Gastenverblijf: Ja
  • Zwembad: Te realiseren
  • Status: Beschikbaar
  • Energieklasse: F

Gerenoveerd landhuis (300 m²) gelegen tussen de glooiende heuvels in het hart van de regio Marche, bestaande uit vier onafhankelijke appartementen. 

Op de begane grond bevinden zich drie appartementen, twee met een woonkeuken, slaapkamer en een badkamer en het andere appartement met woonkeuken, 2 slaapkamers en een badkamer. Er is nog een extra kamer die gebruikt kan worden als extra slaapkamer, kantoortje of bergruimte. 

Op de eerste verdieping is de vierde wooneenheid gesitueerd, bereikbaar via 2 buitentrappen, en bestaande uit 3 slaapkamers met ensuite badkamers, woonkamer en ruime keuken. Verder zijn er nog 2 bergruimtes en de technische ruimte bevindt zich onder 1 van de buitentrappen. 

Het huis is in 2004 volledig gerenoveerd met hoogwaardige materialen, waaronder nieuwe PVC-kozijnen met dubbele beglazing, terracotta vloeren en een centraal vloerverwarmingssysteem. Het landhuis ligt midden in de natuur, met vanuit de geheel omheinde tuin uitzicht over velden, heuvels en wijngaarden. De locatie is gemakkelijk bereikbaar, de Adriatische Zee is in slechts 45 minuten te bereiken, in de nabijheid zijn de prachtige historische Romeinse steden Urbino, Cagli, Fossombrone en Acqualagna – de laatste bekend om zijn truffels – te bereiken.  

Het huis heeft geen gemeentewater, maar een grote ondergrondse watertank van 2300 liter. Energieklasse: F.  

  • Acqualagna Le Marche
  • Acqualagna Le Marche
  • Acqualagna Le Marche
  • Acqualagna Le Marche
  • Acqualagna Le Marche
  • Acqualagna Le Marche
  • Acqualagna Le Marche
  • Acqualagna Le Marche
  • Acqualagna Le Marche
  • Acqualagna Le Marche
  • Acqualagna Le Marche
  • Acqualagna Le Marche
  • Acqualagna Le Marche
  • Acqualagna Le Marche
  • Acqualagna Le Marche
  • Acqualagna Le Marche
  • Acqualagna Le Marche
  • Acqualagna Le Marche
  • Acqualagna Le Marche
  • Acqualagna Le Marche
  • Acqualagna Le Marche
  • Acqualagna Le Marche
  • Acqualagna Le Marche
  • Acqualagna Le Marche
  • Acqualagna Le Marche
  • Acqualagna Le Marche
  • Acqualagna Le Marche
  • Acqualagna Le Marche
  • Acqualagna Le Marche
  • Acqualagna Le Marche
  • Acqualagna Le Marche
  • Acqualagna Le Marche

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Le Marche)

90 m2 Ref. 6599

Appartement/In borgo
Lavanda is een charmant appartement op de begane grond, gelegen in een rustig landgoed in Le Marche, omgeven door olijfgaarden, wijngaarden en 120 hectare landbouwgrond. Het appartement heeft twee slaapkamers, twee badkamers, een overdekt terras met uitzicht op het landschap en toegang tot een gemeenschappelijk zwembad van 14 x 5 meter. De Adriatische kust ligt op slechts 15 minuten rijden.

€ 170.000
46 m2 Ref. 6598

Appartement/In borgo
Apartment Gardenia is een charmant appartement op de eerste verdieping, gelegen in een elegant complex van zes appartementen in het zuiden van Le Marche. De woning beschikt over een tweepersoonsslaapkamer met een eigen badkamer en jacuzzi, een open woon- en keukenruimte, een overdekt terras met uitzicht over het omliggende landschap, airconditioning en toegang tot een gemeenschappelijk zwembad van 14 × 5 meter. De Adriatische kust ligt op ongeveer 15 minuten rijden.

€ 90.000

Hetzelfde type woning

441 m2 1890 m2 Ref. 6579

Villa/Boerenhuis B&B/Agriturismo
Elegante boerderij in „country chic“-stijl, gelegen op een rustige en afgeschermde locatie, met prachtig uitzicht op de Alpen en de beroemde heuvels van de Langhe.

€ 445.000
550 m2 60000 m2 Ref. 6571

Villa/Boerenhuis B&B/Agriturismo
Agriturismo Colle Verde is een volledig operationele agriturismo, gelegen in het glooiende landschap van de provincie Ancona op circa 6 hectare landbouwgrond en bijna 1 hectare fraai aangelegde tuin. Het landgoed beschikt over een prachtig gerestaureerde 18e-eeuwse boerderij met drie appartementen, drie gastenkamers met eigen badkamer, een Tiny House, glampingtent, camperplaats en een nieuw zwembad van 15 × 5 meter. Daarmee biedt het een unieke combinatie van wonen, ondernemen en uitbreidingsmogelijkheden in het hart van Le Marche.

€ 890.000

In dezelfde prijsklasse

104 m2 Ref. 6597

Appartement/In borgo
Villa Budelli – Sardijnse charme met zeezicht. Zelfstandige gelijkvloerse woning van circa 104 m² binnen een kleinschalig geheel van drie woningen, met eigen entree, tuin en veranda. Twee slaapkamers, twee badkamers, lichte woonkamer, kitchenette, barbecuezone en overdekte privéparkeerplaats. Energieklasse A4, airconditioning en zonnepanelen. Gelegen in Porto Pozzo, een authentiek kustdorp aan een natuurlijke zeearm tussen Palau en Santa Teresa Gallura. Strand, haven, restaurants en dagelijkse voorzieningen dichtbij.

€ 385.000
210 m2 500 m2 Ref. 6583

Villa/Boerenhuis
Gelegen in de rust van de heuvels van Stresa, binnen het gerenommeerde en veilige wooncomplex "Il Fauno", bieden wij deze prachtige villa van 210 m² te koop aan. De woning wordt omringd door een mooi aangelegde, aflopende privétuin en biedt een mooi uitzicht op het omliggende groen.

€ 390.000