Gelegen op een exclusief landgoed in het prachtige Le Marche biedt Ginestra een charmant appartement dat de rust van het Italiaanse platteland combineert met de nabijheid van de Adriatische kust. Het appartement maakt deel uit van een verzorgd complex van zes woningen en wordt omringd door maar liefst 120 hectare glooiende landbouwgrond, olijfgaarden, wijngaarden en ongerepte natuur.
Via een schilderachtige privéweg, omzoomd door cipressen, bereikt u het landgoed. Hier geniet u van een rustige en groene omgeving op slechts 15 minuten van de stranden van de Adriatische Zee.
Ginestra bevindt zich op de eerste verdieping en is bereikbaar via een privé buitentrap. Het appartement is smaakvol ingericht met elegante antieke meubels die perfect aansluiten bij het karakter van de woning. De indeling omvat twee slaapkamers, waarvan één met een tweepersoonsbed en één met twee eenpersoonsbedden, waardoor de woning ideaal is als vakantiewoning, verhuurobject of rustig tweede verblijf.
De woning beschikt over twee ruime badkamers: één met een douche en één met een luxe jacuzzi. De keuken is compact maar functioneel ingericht en voorzien van een tweepits kookplaat. De stijlvolle woonkamer biedt een comfortabele leefruimte om te ontspannen en gasten te ontvangen.
Aan de achterzijde bevindt zich een overdekt terras met prachtig panoramisch uitzicht over het omliggende landschap. Dit vormt de ideale plek om buiten te dineren en in alle rust te genieten van de natuur.
Bewoners hebben toegang tot een fraai gemeenschappelijk zwembad van 14 x 5 meter, gelegen in een verzorgde tuin en omringd door het open landschap.
Belangrijkste kenmerken
Ginestra geniet van een uitstekende ligging in het zuiden van Le Marche en biedt de perfecte balans tussen landelijk wonen en de nabijheid van de kust. Dorpen, restaurants en winkels bevinden zich op slechts 2 km afstand, terwijl de stranden van de Adriatische kust binnen ongeveer 15 minuten bereikbaar zijn.
De regio staat bekend om haar indrukwekkende natuur. De nabijgelegen nationale parken van de Monti Sibillini, Gran Sasso en Maiella bieden uitstekende mogelijkheden voor wandelen, fietsen en andere buitenactiviteiten. Historische steden zoals Ascoli Piceno, Fermo, Macerata en San Benedetto del Tronto liggen bovendien binnen handbereik.
Dankzij de combinatie van comfort, karakter en een uitstekende ligging nabij zowel zee als natuur biedt Ginestra een aantrekkelijke kans om eigenaar te worden van een woning in een van de meest authentieke en geliefde regio’s van Italië.
Bekijk deze selectie van alternatieven:
Villa/Boerenhuis
Villa La Sentinella is een uniek historisch landgoed van circa 450 m² in het hart van Le Marche, met een volledig gerestaureerde 13e-eeuwse wachttoren, panoramische uitzichten en absolute privacy. Omringd door 14.000 m² privébos beschikt de woning over vier slaapkamers met eigen badkamer, meerdere terrassen, een zwembad van 12 x 6 meter en een spectaculaire belvedère met 360° uitzicht. Een uitzonderlijke combinatie van geschiedenis, luxe en natuur nabij Camerino.
Appartement/In borgo
Iperico is een ruim appartement van circa 100 m², gelegen in een prachtig gerestaureerd complex van acht appartementen midden tussen de wijngaarden van Le Marche. De woning beschikt over twee slaapkamers, twee badkamers, een panoramisch terras en toegang tot een indrukwekkend gemeenschappelijk zwembad. Omringd door circa 100 hectare natuur, wijngaarden en wandelpaden biedt Iperico een unieke combinatie van rust, comfort en authentieke Italiaanse charme. Nu te koop als ideale vakantiewoning of investering.
Appartement/In borgo
Iperico is een ruim appartement van circa 100 m², gelegen in een prachtig gerestaureerd complex van acht appartementen midden tussen de wijngaarden van Le Marche. De woning beschikt over twee slaapkamers, twee badkamers, een panoramisch terras en toegang tot een indrukwekkend gemeenschappelijk zwembad. Omringd door circa 100 hectare natuur, wijngaarden en wandelpaden biedt Iperico een unieke combinatie van rust, comfort en authentieke Italiaanse charme. Nu te koop als ideale vakantiewoning of investering.
Appartement/In borgo
Groot appartement in Acireale
Villa/Boerenhuis
Villa gelegen in het prachtige Apulische landschap, omringd door olijfbomen en gelegen op een verhoogde positie op een perceel van circa 7.500 m². De woning van ongeveer 100 m² beschikt over lichte en sfeervolle ruimtes, waaronder een ruime leefruimte met open haard, keuken, 3 slaapkamers, een badkamer en een grote veranda die ideaal is om in alle rust van het buitenleven te genieten. Verder beschikt de villa over een authentieke houtoven, barbecue, berging en een panoramisch dakterras met uitzicht op de omliggende natuur. Een uitstekende villa als privéwoning of vakantiewoning, op korte afstand van Ostuni en de zee.
Villa/Boerenhuis
Restauratieproject
Villa met zeezicht in Trabia